bugün

entry'ler (14)

neden sizi işe alalım sorusuna alternatif cevaplar

iyi taklit yaparım, dolma sararım.

sözlük yazarlarının itirafları

Onun için tütünü bile bırakabilirim.

ilgi çekici olmayan şeyler

şişman insanlar, büyük beden pantolonlar ve ense tıraşı.

sözlük yazarlarının sigara markaları

Bütün markaları tatmış olabilmek için o an hangisinin dışı sevimli geldiyse onu istiyorum. Kasanın üstündeki camlı bölgeye komik bakışlar atıp ımm dedikten sonra bana sıcak gelen adı söylüyorum. Sonra çekmecemde milyon farklı paket.

sözlük yazarlarının hayalleri

Ben ölmeden ünlü olsam. Canlı yayında bol bol ağlasam.

en tehlikeli insan

hER ORTAMDA SiVRiLMEYE ÇALIŞIPTA HiÇ BiR BOKTAN ANLAMAYAN iNSAN.

mutsuzluğun asıl sebebi

Bazı şarkıların farkında olmamak, izlenilesi onca filmden bi haber yaşamak, milyon tane kitabın arasından kendine uygun olanı bulamamaktır.

sanal bebek

Daha minikken Gerçekten o minik canlıları ekrana nasıl yapıştırdıklarını düşündüğüm alet. Annelik iç güdülerimi arttıran adeta bir yavru bakıyormuşçasına özenli davrandığım küçük kutu.

trip atmayan kız

Dünyada çokca var olan ama karşı cins tarafından keşfedilmek istemeyen kızdır. Hemcinsleri tripsizliğinin farkında varsın yeter.

aşık olma eşiği

içindeki boşluk ne kadar derinse bi o kadar azalan eşiktir.

hiç sevgilisi olmamış üniversiteli kız

Yalnızlıklarda boğulmayı dünyanın en abartılası olayı görmeyen kız, kendi başınalığı zevk haline getirmiş, bağımlılıktan nefret eden kız, hiç bi zaman aranmamış, keşfedilmekte umrunda olmayan kız, yarını merak etmeyen günü daha fazla nasıl kendi kendime geçirebilirim diye düşünen kız. Liste öylesine uzar ki ama her şekilde mutlu kız tanımlaması yapılabilir.

makyaj

Nasıl iyi hissedeceksen öyle boyamalısın yüzünü gözünü dedirten eylem. Kocaman kalemler çek gözüne, en olmadık ruju sür, aynada mutluysan gerisini unut.

sözlük yazarlarının rüyaları

Bir farenin bedeninde ordan oraya koşturduğum rüyadır. Anlamıysa bir o kadar ironik ve iç karmaştırıcı olandır.

sözlük yazarlarının itirafları

Bir kadını erkekçe duyumsayabilmek istiyorum kırmızı uzun saçlarımdan vazgeçtiğim günlerden beri.