bugün

entry'ler (117)

30 yaşındaki bekar kadın evde kalmış kadındır

Doğal seçilimin elediği hanım ablalar.

şaka la şaka herkesin kısmeti var zamanı beklemek lazım.

penceresiz kaldım anne dinlerken windowsun çökmesi

Psikolojinin ve ramlerin kontrol edilmesini gerektirir.

sözlükte artık size sözlük abisi denmesi

2013'lüyüm sekste güçlüyüm oh yeh.

sadece selam verdim

onlar tü kaka sen iyisin merak etme.

sözlükte aslan reelde kedi olan yazarlar

reel sanal farketmez mevsime göreyim ben. kışın sakin yazın agresif biriyim. güneş bana yaramıyor valla bak.

erasmus muharrem

Ne kadar gülüp geçsekte adama üzülmeden edemiyorum la. Gelmişin 27 yaşa hala emojili konuşmalar, hayat tecrübesi sıfır, pasif agresif kişiliksin sadece özge değil hiç bir dişi böyle birini istemez. Hayat şartları kardeşim öğreneceksin yavaş yavaş, alıştıra alıştıra.

orkun ışıtmak

Nedendir bilmiyorum ama buna bir ısınamadım gitti. Hal ve hareketlerinden midir konuşma tarzından mıdır bilmiyorum.

schweppes indian tonic water

Gazoz diye aldığım, içtiğim zaman beni dumura uğratan tonik. tadı fena değil ama bak.

donald trump

Bu bir duvar yaptıracaktı sahi ne oldu ona?

büyük penisli erkeklerin genel özellikleri

Dar giymeyin. Sonra benim gibi kasiyer kız sert bir bakış attığında yerin dibine girebilirsiniz. Biz ne yapalım bacım allah vergisi diyemiyorsun.

dar giymeyin dedim değil mi? heh tamam.

sarma sigara

Yıllar önce bizim eski mahallenin yanında tütüncü vardı oradan alırdım. Tadı kötü değildi ama hayvan gibi koku bırakıyordu. Bunu arap kağıdı denen meretle sarıyordum üşenince makaron almıştım.

buraya ekleyelim, sigara sağlığa zararlıdır. içmeyelim.

kadın aldatması vs erkek aldatması

Kadının aldatmasını biraz daha değişik yönden ele almak lazım. Kadın sadece 9 ayda bir doğum yapabilir yani erkeğe oranla üreme sistemi kısıtlıdır bunun gereği içgüdüsel olarak güçlü bir genle soyunu devam ettirmek ister. Şayet, kadın aldatır ise başka bir erkeğin spermini, genini taşıma içgüdüsüyle hareket ederek yapmış olur ve size, sizin geninize gram saygısı kalmadığını dolaylı yoldan belli eder. bu olay erkeğin aldatmasından daha ağırdır bana göre. Kadının saygısını kaybetmek için baya çaba göstermek lazım, kolay değil yani. Ha birde, geçmişte babasıyla sorun yaşamış veyahut oksitosin eksikliği yaşayan bir kadınla mümkünse birlikte olmamaya özen gösterin.

sevgiler.

erkeği gösteren ütüdür kadını gösteren götüdür

feminikleri kızdıran söz öbeği.

çok güzel zıplıyordun

Aklınız fesat kardeşim belki bunlar ip atlama oynadı? Veya jumping jack yaptılar birlikte ne bileyim.

okul hayatında en gereksiz ders

kesinlikle teknoloji ve tasarım. yok beyin fırtınasıydı proje çizimiydi uygulamasıydı derken saçma sapan ne kadar gereksiz zımbırtı varsa bu dersteydi.

ladyboy sevgilimle evlat edineceğiz

2022 civarında translara neo rahim geliyor onu bekleyebilirsiniz. çocuk sorunlu doğarsa sorumluluk kabul etmiyoruz tabi.

erkekte 165 cm boy kısa mı sorunsalı

ileride cinsiyet değiştirmek isterse baya avantajlı konuma geçecek erkektir. şaka la şaka illa ki boyunuz kısa diye kompleks etmeye gerek yok. kültür kasın statünüz özgüveniniz olsun boy dezavantajını gölgeleyecek bir şey lazım.

not: 1.90 spor

sensiz yaşayamam diyen sevgilinin sonu

erkek partnere karşı kaybedilen saygı ve dişi partner tarafından araya giren soğukluğun getirileriyle, ayrılık.

gelen kutusunda nude görememek

görsel
Ne nude'u kardeşim tövbe tövbe

özgüvensiz olma sebepleri

Boş cüzdan ve yetersiz hayat tecrübesi.