bugün

ilgisiz davranmak yeterli olacaktır.
erkeklerin ekstra bişey yapmasına gerek yok. Doğal davranmaları kadınları delirtmek için zaten yeterlidir.
onlara iyi davranmanız yeterlidir.
en sevmediği kız arkadaşına en sevdiği elbisesinin aynısını hediye edin ve onlar pişti yapın bi ortamda. sonra seyir eyle delirmeyi.

(bkz: kafadan duman çıkması)

edit: kızlar bu fikrin yazılmasına bile delirdi. siz düşünün artık bir de gerçek olsa. *
sevgiliniz ise, doğum gününü unutun sonra şehri terkedin.
ananın evinde de diye başlayan cümle kurun yeter!
bedelini ödemeyi göze aldınsa içinden geçen herhangi birşey uygundur. nasılsa fazlasıyla geri dönüşü olacaktır.
(bkz: delidir ne yapsa yeridir)
(bkz: görmezden gelmek)
facebookta bi kız arkadaşı ile koyduğu resim hakkında yorum yapın. ama yorumda şahış belirtmeyin. *
-canım çok güzel foto. bayıldım
+ay canım teşekkür ederim.*
-valla taş gibi.
+ehe ehe ehe saol.
-sende fena değilsin tabi
+neee!!! gökhan çok adisin.
-ehe ehe ehe *
(bkz: son gülen iyi güler)
yoldan geçen kadınları kesmek yorum yapmak kafidir .
mutfak lavabosuna tükürmek...

acayip bişi oluyorlar lan o zaman...sonuçta banyodaki de lavabo, mutfaktaki de...
beklet.
Kadının saç rengini değiştirdiğini farketmemek,mesajlara geç cevap vermek,kısa cümleler kurmak delirtebilir.Gerçi erkekler hiçbişey yapmasada,kadın delircek bir mevzu bulacaktır.
-kredi kartlarına el koymak.
-klozetin kapağını indirmemek.*
söylediklerini duymazdan gelin , takmayın hiç yeterli olur.
sen şişmanladın mı, bugünlerde kilo mu aldın demek.
tartışmada haklı olduğun zaman susma! haklı olmadığın zaman da susma! *
kışlık çoraplarla yatağa girebilirsiniz mesela.
mesaj atmamak
kaçamak cevaplar vermek
yanındayken başkasıyla ilgilenmek
yeter...
sıcak nefes ve tatlı dokunuşları vücunun en hassas bölgelerinde gezindirmek. *
aramayın.bunu gerçekten yapın.nerede, kiminle, neler yaptığınızı söylemeyin.delirmekle kalmaz tımarhanelik olur.
-Başınızda dırdır ediyorsa dinlemeyin,
-Yok dırdır etmiyorsa siz yine konuşmayın dinlemeyin eğer bir şey der ise,
-Yeni aldığı çanta, gözlük, ayakkabı, elbise, makyaj malzemesi vs. dikkat etseniz bile fark ettiğinizi belirtmeyin,
-Eğer bir derdi varsa hiç takmayın ( buna çıldırıyorlar işte),
-Ağlıyorlar ise gülün,
-Yanlarında sürekli başka kızların güzelliğinden dem vurun kendisine gelince eh işte diyin( belki sesli bir şekilde tabi canım ben zaten çirkin buluyorum kendimi ortalama bir kızım dese de o ses içinden şöyle çıkıyordur -ne diyorsun lan sen senin ben anan!^'+%&!%+^'^+!^'+!'^+%!+^+%'&/(^/&%+!%&/'&^%+%&'!/^...)

bu gibi şeyler yeterli olacaktır.
nerde olduğunuzu bildirmeyin, mesajlarına cevap vermeyin, aradıklarında ısrarla açmayın ve meşgule falan da düşürmeyin daha çok meraklandırın. kısacası gizem yaratın hey siz erkekler !
susun. sessizliğe tahammül edemezler. susmak zordur, konuşmadan duramazlar. onlar anlatsın anlatsın siz susun. valla bak.
Başbaşayken harika davranıp başkalarının içinde değişmek ve ilgisiz davranmak.