bugün

entry'ler (770)

fear inoculum

malum ortamlara düşmüş olan albümdür. mükemmel bir albüm olmuş. büyük beklentim vardı evet ama bu kadar da iyi olmasını beklemiyordum.

albümdeki parçalar

1. Fear Inoculum
2. Pneuma
3. invincible
4. Descending
5. Culling Voices
6. Chocolate Chip Trip
7. 7empest

fear inoculum

tool'un 30 ağustos'ta çıkaracağı yeni albümün adı. ayrıca 13 yıl aradan sonra gelecek olan albümdür.

brief exchange

Chino moreno’nun 2018’de çıkarmış olduğu single’dır. Bir around the fur albümü tadı aldım ben bu parçadan. Ağzına sağlık chino abim.

https://youtu.be/sBMGiHosRYk

salival

müthiş bir tool albümü. hele pushit sizi alır farklı diyarlara götürür. maynard'ın da dediği gibi ''i want you to shut your eyes and go there, and we'll meet you on the other side.."

muslera vs boş kale

kıçımla güldüğüm versus.

king arthur legend of the sword

charlie hunnam'ın peformansını merakla beklediğim film.

30 kasım 2016 erdal tosun un ölümü

Dün akşam can sıkıntısından gora açıp izledim. Sabah kalkıyorum ölüm haberi.

Allah rahmet eylesin. Seni seviyoruz rendroy.

westworld

1x08

--spoiler--

Bu bölüm o kadar çok gözümüze soktular ki William'ın gelecekteki man in black olduğunu. Zaten önceki bölümlerden ürettiğimiz teorilerden biriydi bu ama bu bölüm açık açık söylediler bunu.

--spoiler--

live with me

sigara yaktıracakken sigaramın bittiğini fark ettiren muhteşem parça.

tranquility

bir forumda yıllardır kullandığım kullanıcı adım. ifşa olmicak hayır ısrar etmeyin.

black mirror

Diziye yeni başladım ve şuan 3. sezona geçiş yaptım. Her bölüm verdiği mesajlar inanılmaz. Hele 2x04 beni çok büyüledi. 2x02 de öyle.

3x01 için

--spoiler--

Bölümün kurgusu basit olsa da verdiği mesaj o kadar gerçekçiydi ki. Hayatlarımızı resmen sanal ortama göre yaşıyoruz. Kendimizi olmadığımız gibi göstermeye çalışıyoruz. Bölümün son sahnesinde birbirlerine açık açık ne düşündüklerini söylüyorlardı. O sahne biraz abartıydı ama sırf insanlarla iyi olmak için samimiyetsiz, yapmacık tavırlara girip, kendimizi beğendirme çabalarımız çok basit. Kendimizi bir kalıbın içine sokmayalım. Neysek oyuz bu kadar basit.

--spoiler--

sevgilinizin kakasını yer misiniz

iğrençleşmeyin ya.

adamlar

O ses Türkiye'de cahil jürinin tanımadığı güzelim grup.

metallica

Müthiş bir performans oluyor yahu.

yazarların sinemada izlediği ilk film

Yıl: 2001 yer: almanya film: kediler ve köpekler

confusion

metallica'nın hardwired... to self-destruct albümünde disk 2'nin ilk parçası.

açıkçası çok hoşuma gitti.

hardwired to self destruct

ortamlara düşmüş. Şimdi dinleyip albümünü haftaya alacağım. yıllardır bu albümü bekliyorum 1 hafta da sabredemedim. özür dilerim.

türkiye türkiye den büyüktür

The inside is bigger than The outside. Tardis hesabı. Cumhurbaşkanı doctor who izliyor olabilir.

fargo

3. sezonu 2017 sonbahar aylarında çıkacak olan dizi.

arap demek bilim kültür medeniyet demektir

Savaşta yaptıkları satış demektir.