bugün

kaos anlamina gelir.
blade filminin soundtrackinde bulunan new order'ın mükemmel elektronik şarkısı. çok gaza getiren, spor yaparken, vücut çalışırken dinlenebilecek bir şarkı.
gathering'in harika şarkısı özellikle anneke'nin performansı harikadır.
the gathering'in 97 cıkıslı albümü nighttime birds'de yer alan şarkısı. albüme adını veren şarkıda önerilir. baska örnekleri için;

(bkz: saturnine)
(bkz: in between)
(bkz: shortest day)
ayrıca bir alice in chains parçası.

(bkz: facelift)
Kafa karışıklığı demektir aslında.
blade'in açılışında bunun çaldığı bi sahne var hani, vampirler club'ına bi adamı alıyolar içerde vampirler dans ediyo, o sırada kan muslukları açılıyo, yukardan kanlar damlamaya başlıyo, günahın bini bi para.

vampirler deliriyolar, içerisi çok karanlık, her türlü bokun ortasında tek bir adam ve bir sürü vampir var..

işte ben ordan daha çok kötülüğün ve pisliğin olduğu bi clup gördüm, dışardan hiç kendini belli etmiyodu ama içerdikler şeytan mıydı vampir miydi orasını bilmiyorum.
The Gathering,Anneke ve onun güzel sesi sözler ise

False eyes are staring
disrespectfully and untrue
The burden that we are carrying
is way too much for me and you

Sometimes it is better to lay
Don't you think?

I'm evaporating
A veil of smoke is what I am
Your thoughts will take on their way
To grow old and to be certain.
metallica'nın hardwired... to self-destruct albümünde disk 2'nin ilk parçası.

açıkçası çok hoşuma gitti.
Maşallah cayır cayır riffli bir metalika şarkısı.
Yeni albümdeki en gaz şarkı olabilir.
https://www.youtube.com/watch?v=ZChXK2rdr9M
vahşet bir metallica şarkısı.
Dream No More'dan sonra Here Comes Revenge ile disk 2'nin açık ara en iyi parçası.
Ben bu şarkıyı S&M 2 konserinde dinleyene kadar çok sevmezdim, güzel bulurdum ama hastası olup da sürekli dinlediğim olmamıştı hiç hatta bulunduğu albümün içinde 5-6. sırada bulunuyordu benim için fakat konserde o kadar iyi söylediler ki şarkıya aşık oldum, sürekli dinliyorum. Riffleri aşırı sağlam. En güzel kısmı Papa Het'in "My life, the war that never ends" dediği kısım, bu kadar mı güzel söylenir lan? Hastasıyım.