bugün

Atheistler.
Ateistler.
(bkz: oksijen tüketeci)
çok konuşuyorlar kafa açıyorlar. saatlerce bıdıbıdı konuşabiliyor ve tek adım ileri atılamıyor aksine kafa daha çok karışıyor.

huzur islamda arkadaş.
ne olursan ol gel gardaş bizim aramızda ataist mataist herkes barınır merak eyleme.
saygı duymak lazım, herkesin düşüncesi inancı kendisine. isteyen inanır isteyen inanmaz. ama şöyle bir durum vardır ; eğer ateistlerin dediği doğruysa vegerçekten bir yaratıcı yoksa hepimiz toprak olacağız, bitip gideceğiz, bir ceza veya mükafat yoktur. inanan inanmayan müslüman yahudi dinsiz kimse birşey kaybetmiş olmayacak. ama ya bizim dediğimiz doğruysa, yaratıcı varsa.... onların vay haline...
(bkz: bizler inandik siz de inanin)
http://yabancidiziizle.co...ark-8-sezon-12-bolum.html
günümüz toplumunu getirmek istedikleri durum budur.
,,,inkar etmek için, var olması lazım gelen bir olgu.
Çoğu marjinal olmak adına ateist olmuştur.Kutsal kitapları okuyup kafaları basmadığı için ateist olanlar da vardır.Ki bunlara diyecek bir şeyimiz yoktur.Olabilir,kabul edilebilir deriz.Birde okumadan,kulaktan dolma bilgilerle bu yolu seçenler vardır ki amaç sadece aykırı olmaktır."inançsızlıkta bir inançtır"gibi saçma sapan söylemleri vardır.Onlara saygı duymanızı beklerler ama asla sizin inançlarınıza saygı duymazlar.Ateist olduklarını mümkünse alınlarına yazmak isterler,ama her dini bayramda sizden fazla tatil yapar,imkanlardan olanca gücüyle yararlanırlar.Tamam abi inanmıyor olabilrsiniz ama bari kandilde,bayramda dalga geçen mesajlar atmayın yahu!!
kazların insan versyonlarıdır. bir araya geldiklerinde kafa ütülerler.
insanlardır bir kere. şahsen ben müslüman olarak o ne kadar inancıma küfretsede, benim inandıklarıma inanmasalarda benim inancım onlara karışmamayı emrediyor. elbet bir gün onlarda doğru yolu bulurlar inşallah. ateist insanlar için yapabileceğimiz tek şey dua etmek. yoksa onlarda bizim, tüm müslümanların kardeşidir.
Ateizm,Tanrı'nın yok olduğuna inanmak değildir.Tanrının var olduğuna inanmamaktır.Dikkatinizi çekerim..Onlar bir şeye inanmaz.Kanıtları vardır daima..
eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne muhammeden abdühü resuluh. şimdi müslümansınız. evet. bence kandil de gelmişken tapının. bu gidişin sonu kötü ya allah varsa. evet .
http://inciswf.com/2392incib9498064.swf bu swf ile kökten çözümün işaretini alıyorlardır umarım.
inanmadığını söylemek bile inanmaktır.**
hepsi şaka gibiler amk gelip hakaret, küfür ediyorlar karşılık görüncede müslümanlar öyle müslümanlar böyle diye veryansın ediyorlar.

neymiş efendim bizim dinimiz güzel ahlak üzerine kurulmuş biz küfredince müslümanlığın ne demek olduğunu bilmiyormuşuz.

oldu amk siz ne isterseniz yapın bizde susup sineye çekelim çok güzel.
her türlü terör eyleminin müslüman kesimden cıkması kadar aptallıga varamamıs hededir. saygısız bir tek hücreli beynin kendince yaptıgı zavallı savunmadır.
sıkıştığında " ya tanrı varsa" diye korkak ve omurgasızca savunma yapan ilkel beyinlerin, atesiti de anlamaz, anladığı bir bok da olmaz.
müslümanlar bize saygı duymuyor ühüüü azıcık saygı benim kutsalım aklım bana aptal dediler ühüüü.

imza: bir ateist.

şimdi siktir olup gidebiliriz.
can sıkıntısından etrafa sataşmanın cisimleşmesidir.
merhaba ben Albert Einstein biri ateist mi dedi?
(bkz: çok sakat var)
farklı bir bakış açısıdır. kendine bi tanrı modeli yaratmak istemeyen kimselere, bi tanrı modeli yaratıp bide toplanıp ona inanıp huzur bulan yada bulduğunu düşünenlerin kurabiiceği cümledir.
nitekim bazı müslüman yada dindarların açtığı eski başlıklardan biri aklıma geldi. paylaşmak isterim.
(bkz: dine saldırarak dikkat çekmeye çalışan kişi)
Tüm sene içip sonra dininin kitabında yazıyor diye korkudan içmeyen, sadece cennete gitmek için yani bir çıkar için iyilik yapıp sonrada iyilik yaptığında sadece içinden geldiği için iyilik yapan insanlara hakaret eden bazı insanların yaptığı önerme. Hatta müslümanız diyenler birine hakaret etmek günah değil miydi? Hatta onun öldükten sonra yaşacakları hakkında yorumda bulunmak? Hatta kendini diğer müslümanlardan üstün tutup gerçek müslüman olarak nitelemek?
Aptal demek yanlış olur ama anlayamadıkları şeyler olduğu kesin.
(bkz: gülben ergen in ateistlere şifa dilemesi)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar