bugün

entry'ler (391)

kendi yasa tasarısını toplu şekilde reddetmek

akp hükümetinin beni bir saat gülme krizine sokan dumurluk olayıdır.kendi yaptıkları yasa tasarısına muhalefet evet oyu verince tasarıyı chp yaptı zannederek toplu şekilde reddetmişlerdir.

http://www.radikal.com.tr...gelerini_reddetti-1140914

en iyi türk dizileri

(bkz: yedi numara)
(bkz: behzat ç)
(bkz: yedi tepe istanbul)

gülbeyaz

nedense hiç sıkılmadan bazı bazı tekrardan indirerek zevkle izlediğim eski bir dizidir.

tayyibin köpekleri

hayvan sıfatından bile daha aşşağılık olan bu cansız türleri bir kadına bile el kaldırabilecek kadar aşşağılık ve bir o kadar da zavallı olan kişilerdir.

ne olursa olsun yeter ki rte gitsin anlayışı

insanların haklı olarak gösterdiği tepkidir.ama bilinmelidir ki onun gidişinin boşluğunu pek ala arkada kalan partiler daha iyi doldurur daha iyisini yapar düşüncesiylede hareket etmek yanlış ve sonu iyi düşünülmemiş bir durum olarak ön plana çıkmaktadır.

askeriyenin artık 60 lar ya da 80 dönemindeki gibi bir hareket ve tutum sergilmesi çok zor ve kesinlikle de istenmeyen bir durumdur.oldu ki rte ile birlikte akp parti hükümeti halkın haklı istekleri doğrultusunda devrildi bu noktada durumun ne olacağı net olarak bilinmesede askeriyenin eskisi gibi hareket edemeyeceği bir gerçektir.

ne olursa olsun yeter ki gitsin gibi bir söylem yerine gittiğin de bir daha böyle bir devlet otoritesinin yaratılmaması için ne gibi şeyler yapılmalıdırı düşünmek gerekir.

azrail yazar olsa açacağı başlıklar

(bkz: ölünce sevemezsem seni)

symbian

küllanışsız bir arayüz ve uygulama azlığı ile illet ettiren işletim sistemidir.

tayyip istemezse taksim de sinek bile uçamaz

halkını biraz daha sömürüp biraz daha şiddetle susturmaya kalkarsa o halkın, biz istemezsek tayip de olmaz düşüncesini akıllara getiren entrydir.

ramazan gelince bir anda midesi ağrıyan kişi

ramazan ayında ben ilaç kullanıyorum abi diyen insanla aynı kişidir.

duştaki sevgiliyi anahtar deliğinden gözetlemek

bana nefes alsın yeter diyen kişidir.

türk polisi

kendi halkına düşman gibi davranan canlı türüdür.haklı ya da haksız gözetmeksizin karşısındakinin bir insan değil sanki bir kum torbası olduğunu farz ederek hemen bir darp eylimine yatan canlılardır da denilebilir.

mynet in ırkçı anketi

az önce gördüğüm ve resmen metropollerdeki kürt istilası diye bir cümle içeren vb anket sorularını insanlara yöneltmiş ırkçı ankettir.

phi brain kami no puzzle

izlemeye yeni başladığım ve oldukça farklı bir konuya sahip olan ilginç ve izlemesi keyif veren animedir. bulmacalar ve puzzle üzerine olan animemizde esas oğlan daimon kaito adında bir gençtir. zekidir,dinamiktir ve komiktir. bulmaca çözmeye heveslidir.

2012 de türkiye ye gelen turist sayısının azalması

herşey dahil sistemde ucuz turizm sektörü açmaya kalkmak ve bu yüzden turizm sektetöründe kötü bir intiba yaratmak ve doğal güzellikleri sanatsal içeriği olan yerleri yıkarak iyi iş çıkardığını düşünmek bu sayının azalmasının en önemli nedenlerindendir.

sürrealist masal

senin canın harbi çok sıkılmış.

şiir okuyup kız tavlamak

okuyanına göre değişebilecek bir durumdur.

cüneyt çakır

doğru kararlar vererek güzel maç yönetmiş türk hakemdir.

allah ın varlığını birliğini inkar eden insan

sırf inanmıyor ya da inkar ediyor diye körü körüne dine bağnaz bir şekilde inanıp aslında o körü körüne inandığı dinin hoşgörü ve insanlık adına yazdıklarını okumamış kişidir.aslında insan olmak ve gerçekten nasıl konuşması gerektiğini bilmeden hakaretler savuran gereksiz birinin açtığı başlık olarak da nitelendirilebilir.

sözlük yazarlarının favori filmleri

(bkz: the big lebowski)

neymar ın galatasaray a transferi

neymar'ı beğenmedik messi gelsin.bu ne lan hani olurda bu kadar yalan olmaz real madrid bile alamadı daha herifi.