bugün

sayın başbakan, yüce insan tayyip erdoğanın gücünün kanıtıdır.
doğrudur efendim. Atılan biber gazı miktarı gözönüne alındığında hakkı verilmelidir.
halkını biraz daha sömürüp biraz daha şiddetle susturmaya kalkarsa o halkın, biz istemezsek tayip de olmaz düşüncesini akıllara getiren entrydir.
allah mı lan bu tayyip diye sordurtan önermedir.
tayyip istemezse yaprak düşmezmiş.
tayyip istemezse insan ölmezmiş.
sen tayyip misin beni öldürdün.
eşime dostuma beni güldürdün...
Dalkavuk sıçmasıdır.

(bkz: tayyibin g*tünün kılıyık)
uçarsa da gaza tomaya boğar o kadar yüce bir şahıstır ki kendisine dil uzatan çarpılır lal olur, çarpılıp lal olmazsa bir suç isnat edilip (en kolayı terör örgütüne üyelik veya darbe teşvikçiliği) mapusa konularak anasından emdiği ap ak süt götünden zorla çıkartılır. bu yüce şahsı destekleyenler ise adam vurur, şehrin göbeğinde satır sallar kadın tekmeler aferin denilip serbest bırakılır. o kadar yücedir bu kişi. oruçlu ağzımı bozdurmayın lan tayyoş şöyle yüce tayyoş böyle efendi deyip amına koduklarım. gene sinirlendirdi ipneler.

koş şimdi abilerine söyle su koysunlar akşama iftarımı abilerine maklube sokarak açacam. üstüne çay içecem.
Recep tayyip erdoğan' dan nefret eden şahsiyetlerin kendilerinin çalıp kendilerinin oynadığının göstergesidir. Arkadaş başlığı kendiniz açıyor kendiniz tartışıyorsunuz. çok komiksiniz. *