mynet gibi sitelerin ne bok olduğu belli olduğundan şaşılmaması gereken rezil anket.

bu kürt-türk ayrımcılığı yapan şerefsizler bölücü değilse, kimler bölücü?
ne olursa olsun ayıp olan ankettir.
aslında olmayan ankettir, bazıları muziplik yapmayı seviyor anlaşılan.
edit: şaka gibi malesef gerçekmiş.
bir birey tarafindan yapilan bir ankettir o. kisisel olarak yapilan anketlerin pek dikkate alinmamasi gerekir.
şikayet edilmesi gereken ankettir bir mhpli olarak bana bile fazla geldi.
az önce gördüğüm ve resmen metropollerdeki kürt istilası diye bir cümle içeren vb anket sorularını insanlara yöneltmiş ırkçı ankettir.
mynet üyesinin oluşturduğu anketi mynet'e mâl etme durumudur. hoş mynet'i savunmuyorum. mynet sikimde olmaz ama bu resmen açacağın başlığı sikeyimdir yani.
mynet'in ırkçı anketi değil de mynet'teki ırkçı anket desek daha doğru bir anlatım yapmış oluruz. faşist biri tarafından yapılmış faşist ankettir efendim.
minik ırkçının minik hayalleri babında sorular içerdiği görülen lüzumsuz bir anket.
(bkz: oha)
mynet üyeleri tarafından hazırlanmış ırkçı ankettir. bu birşey değildir, günde onlarca benzer anketler yapılmaktadır. pkk yandaşları dahil.
mynet'in tam olarak alakası yok ki, çünkü; farklı rumuzlardan farklı kişilerin yapmış oldukları anketlerdir hepsi...
Taksim'de yılbaşı kutlamalarında turistlere zor anları yaşatanların avrupa basınında türkler olarak tanıtılmasından mütevellit istanbul olarak oy kullandığım, pek çok kişinin de aynı yolu izlediği ankettir.
ırkçı

ırkçı

ırkçı

ırk
ırk

ırkçı

ırk
ırkçırk

ırkçı

ırk.

umarım
ama umarım
inşallah bu ırk

ırkçı

ırk
bu ırk

sokakta ondan mendil almadığınızda size beddua okumaz
evinize gece yarısı gelip maaşınızı çalıp gitmez
çocuklarınıza liselerde uyuşturucu satmaz
yolda yürürken bir akrabanıza tacizde bulunmaz
dükkanına girdiğinizde size "kırmançii" diye sorup cevap veremediğinizde "buyrun neye bakmıştınız" demez
kız uğruna en iyi arkadaşınızı lise önünde bıçak manyağı yapmaz
"evini bombalarım" dediğinde gerçekten evinde ak47 den geçilmediğini size ıspatlamaz

bu ırk
ırk

bana kürtleri neden böyle tanıttılar, kimler yaptı bunu.
bilmiyorum. bu bunu yapanın sorunu, kürtlerin değil.
ben onları böyle tanımak istemiyorum.
istemiyorum.

istemiyorum.

ama kendi kendime bunu başaramam.

ya bunu böyle yapanlar sorunu çözmeli,
ya da kürtler bu konuda çaba göstermeli.

ırkçı

herkes ırkçı oldu artık malum, kürtlere dokunmayın sözlüğe sakın ola kürt kelimesi yazmayın. sakın!

türk yazın

ağzına sıçın
karalayın
çamur atın

aya çıkartıp sigara yaktırın
almanyada türkçe olarak levhalara "çimlere basmayın" yazdırın.

japonya depreminde ölen bir kişi türk olsun

ama kürt olmasın

çünkü ırk

ırkçı

ırk

ırkçırk

ırkçı olursunuz.
türkiye'de kürtleri sevme zorunluluğu var zanneden sevimli şeyleri kızdırmış ankettir.
bir çözüme ula$tırmayacak bir anket olmasından mütevellit insanları okuduğunda sebepsiz yere gerecek ve bölünmeyi tetikleyecek enstrumanlardan sadece biridir bu $ekilde anketler yapmak. yani izmir yazdın ne oldu? ne deği$ecek? bunu okuyan izmir'de ya$an kürdün sana bakı$ açısı deği$me olumsuzluğundan ba$ka ne elde edeceksin?
Herkesin yaz aylarında sahil bölgelerinde söylediği şeyi ilkbahardan söyleyen anket.

Olmuyor işte kardeşim, örtüşmüyor.

Kürt dediğin şey, sahil coğrafyası için dizayn edilmemiş. Sırıtıyor.

Ekosistemi bozuyor.

Edit:izmir.
tam manasıyla ter-bi-ye-siz-lik-tir!
bu topraklar ezelden ebede sana yaratıldı,senin ırkına değil mi?
sadece senin ve çocukların için.
sana benzemeyeni süreceksin,sileceksin.
sırf senden soy olarak farklı diye..
sonra en arsızı namussuzu başının üstünde taşıyacaksın,niye?
ırkçılık budur işte ten rengin seni köle de yapar sabun da...
uzaylı diye birşey varsa yandık valla,daha insanlar arasında bu kadar merhametsizlik ve kibir varken.
ışın yağmuruna tutarlar adamı..
maalesef sözlükteki ırkçılar arasında pek bir rağbet görmüştür.