entry'ler (31)

hologram hayvanat bahçesi

Tuzla belediyesi tarafından çalınan projem. Belgelerle ispat etmeme rağmen "ben yaptım oldu, burası Türkiye, olur böyle şeyler bu ülkede, zaten alışkınız biz Projeler çalmaya" edasında hareket etmeleride pişkinlik ve arsızlıkta zirve yapmıştır.

kuran ın türkçe mealini okumak

Günde kırk defa okuduğumuz Fatiha'nın sevabı tartışılmaz ama okuduğun surenin nemsöylediğini bilmemekte ayıp olur. Kesinlikle okunulması gerek.

evli barklı kadının sözlükte takılması

Sözlüğe bu tür başlıkları açanların amaç ve gayelerinin ne olduğunu belli eden Aba/y/azar.

31 çekmeden dayanılabilecek maksimum gün

herife bak la 3 saat diyor. Bu herifin sürtünmeden dolayı parmak izleri silinmiştir. Avucunun içindeki izler kaybolmuştur artık. Günah arkadaşlar günah.

hayvanat bahçeleri kapatılsın

Hologram hayvanat bahçesi fikrini ilk olarak Dünya'da örneği olmadığından Türkiyedeki üst mercilere sunmuş ve patentini ,fikri haklarını almış biri olarak bende kapatılması konusunda hemfikirim. Teknolojik olarak uygulanabilirliğini ispatlayıp gösterimlerde bulunduk. Hayvanların birebir görüntü, ses , hareketli halleri ile Kafesler olmadan, doğal yaşamdan koparılmadan, besleme , bakım, veteriner, hastalanma, ölüm vb. Olumsuzluklarda yaşamadan sanal hologram bir hayvanat bahçesi oluşturmak mümkün.
Gel gelelim ülkeme; Malesef ilklere olumlu yönden alışık olmadığımızdan, üst makamların vizyon sıkıntısı olduğundan, dizilerimizi, yarışmalarımızı , hatta olimpiyatta yarışan sporcularımızı bile yurt dışından ithal edip Türkiye'ye uyarladığımızdan dolayı bu projeyi 3 yıldır bir türlü hayata geçiremedik.

türkiye nin potansiyelini kullanamıyor olması

Yapamaz , üretemez ve icat edemeyiz ama ithal ederiz. Örn: iha üreten damat ithal ederiz.

papa

Savunduğu ve Önder'i konumunda olduğu dinin safsata olduğunun farkında olan şahıs.

acaba kızlar body yapan erkeklerden hoşlanır mı

Sonra bizden niye teknolojik icatlar çıkmıyor, neden Avrupa ülkelerinin medeniyetine erişemiyoruz diye yakınıyoruz. Beden gelişimine zeka gelişiminden daha çok önem verilmemeli fikrimce.

müslümanlar bu ülkeden gitsin

Dışarıda sorsalar sana Müslümanım dersin.

yengesine aşık olan erkek

Domuzların sözlükte yazabildiklerini bu başlıkla öğrendim.

sevgiliniz tecavüze uğrasa ne yaparsınız

7 yılımı feda ettim toparlansın diye, o gidip başkası ile evlendi.

evli bir kadını baştan çıkarmak

Evli Olan Adamın, kendi karısınında düşebileceği bu durumu gözardı etmeyip empati kurmasını gerektiren durumdur.

ramazan davulcusuna memesini gösteren izmirli kız

Ben finalde ikinizin tokmağa oturup fantazi yapmanızı bekliyordum. Senaryonun sonu kötü. imdb:1.00

wardom

CW (http://www.cyber-warrior.org/) gibi Üyesi olduğum bir sitenin yanında esamesi okunmayacak bir oluşum. Gerçi yukarıdaki beyanatlarda da belirtildiği üzere zaten olmayan popilitesini iyice kaybetmiş site.

sözlük kaşarları

Böyle bir düşünce yapısına sahip olan ve aynı cinsten olmaktan utandığım ergen önermesi. Bir bayana "evet pezevengim,seni satıyorum" hakaretini yaptığına göre pezevenglik istidadını taşıyor olmalısın, ki bu durumda isnat ettiğin beyanatın kabul edildiğini aşikar eden bir bayan yazarında çıkmadığına göre önermen yanlıştır.
Buna istinaden! sende pezeveng olduğunu beyan ettiğine göre , sözlükte kaşar yok ama bir pezevengimiz vardır.

kürt böreği

Asıl adı KÜT Böreği olan...

fatih sultan mehmet in büyük komutan olmaması

Sığırlıkta zirve yapma yarışında olmak için açılmış başlıktır. Nerede Fatih sultan Mehmet nerede zikredilen o isimler.
Not: istanbul 300 nin değil, yaklaşık 55 bin kişi ile Feth edilmiştir. Tarih oku sığır.

aziz sancar

Televizyonda ki konuşmalarının alt yazı ile desteklenmesi gurur verici biz Türk'ler için. Ne kadar övünsek azdır, böyle bir bilim adamını Türkiye olarak yetiştirmemizden.

kız veya kadın

iğrenç bir ayrım. Bayanlar zümresini kategorize eden seviyesizlik göstergesi.

hologram hayvanat bahçesi

Hatta şu anda Tuzla Belediyesi bana ait olan bu fikri, projeyi hatta tescilli olan ismimi bile kullanarak iznim olmadan uygulamaya geçirmek üzeredir. Türkiyede malesef sistem böyle, ben yaptım oldu. Yasal yollara başvurmaya hazırlanıyorum.