bugün

entry'ler (31)

pkk kurucularının paris te öldürülmesi

Kesinlikle örgüt içi bir hesaplaşmadır ve bu birilerine mal etmeye çalışılıp kendilerini Avrupa'da haklı gösterme çabasıdır. Bu şerefsizler yanındaki adamı öldürmüyor mu, binlerce masumu öldürmüyor mu ufak bir eylem için? 2 kişi ölmüş onlar için sorun değil.

izmirli bir kadınla evlenmenin zararları

Açık konuşmak gerekirse izmirli kızlar çoğunlukla sözde modern olup ona buna vermeyi normal görür. Batıdan Avrupadan alınmaması gereken ilk şeydir. Adamlarda aile kavramı yok ve bu yüzden yakın tarihte çağın gerisinde kalacakları doğrudur. Mantıklı düşünen birisi zaten bizim dinimizin kültürümüzün değerini anlar. Neymiş efendim adamlar bedeni sex objesi olarak görmüyormuş aşmışlar onu falan filan. Adamların hayatlarındaki sosyallik sadece alkol sex uyuşturucu. Başka şeyler yok mu, bu adamlar neden sporlarda bizden daha başarılı diyecekler. Bizim kültürümüzü yaşatsanız hem beyniniz hem bedeniniz gelişir ama özentilik de hat safada.

pipinin ucuna sabun kaçması

içinde hissettiğin acı, taşaklara top değmesi kadar olmasa da kötüdür. Ergenlikte çok görülen bir olaydır.

f klavye kullanan insan

istediğini yapan insandır. Ben onu seviyorum onu yapıyorum. Herkesin yaptığını yapmıyorum diyendir. Saygı duyarım.

berbere giderken subay traşı yaptır diyen anne

Bir ara berbere Amerikan yap abi dedim. Çok küçüktüm ama hiç unutmuyorum, berber Amerikan ne la Türk tıraşı varken Amerikan yapmam ben siktir başka berbere demişti. hala gülerim hatırladıkça.

en çok kız öğrenci barındıran fakülte

Gemi inşaatı Mühendisliği. bkz: kişi başı 0.75 gr bıyıklı kız.

yılbaşında yapılabilecekler

Paris, Eiffel Tower altında girecem yeni yıla. Küfür yok.!

sözlük yazarlarının an itibarı ile düşündükleri

Okul bitince ne yapacağız aminaki? Lan iş yok. Üniversite bitmese babam bu sefer...

çocukluğunu knight online oynarak harcamış nesil

O kadar çok üzülüyorum ki bu nesile. Biz dışarıda sokakta hep yaratıcı oyunlar filan oynardık. Şimdi bakıyorum da ne kadar şanslıymışım. Çocukluğumda çocukluğuma dair yapmadığım bir şey kalmamış. Beynimi kullanmışım hep. Şimdi omurilik kullanılıyor sadece. Bir kaç şey ezberleyip oturuyorlar bilgisayar başına. Çok daha tembeller.
Sadece üzülüyorum.

yazarların türkiye de en sevdiği yer

Camekan sokak.

çocukken yapılan psikopatlıklar

Evi yaktım lan daha ne olsun. evi yaktım ve yanan odada köşede izledim. Komşular yetişmese ölüyordum.
3-4 yaşındaydım ve hepsini hatırlıyorum. Ondan sonra normal bir hayat yaşamadım zaten.

nüfus cüzdanından islam ibaresini sildirmek

Müslümanlık kimlikte yazarak olmaz zaten. Olmayan insan sildirsin, niye sildirmeyecek ki. Yaşayarak müslüman olunur.

denizci kızlar

Üniversitede denizle gemiyle alakalı bölümde okuyan birisi olarak; bıyıklı, erkek bozması kızlar diyorum sadece.

otobüste el ele tutuşan çift

kıskanıyorum sadece o çifti. Bizim niye yok lan?

noel gecesi seks yapmak

Paris'te olacağım ve umudum Fransız seksi bir kız bulmak.

çıplak ayakla yürümek

Bilimsel olarak da kanıtlanmıştır ki rahatlamak için müthiş bir yoldur. Vücuttaki elektriğin atılmasını sağlar.

yazarların güzel söylediği şarkılar

Ajdar:Şahdamar, erasmusta ispanyollara öğrettim. Birlikte partilerde coşuyoruz.

cenaze namazı kılarken kadınlardan yayılan uğultu

Bırak cenaze namazını cuma namazında önümden mini etekli kadın geçti bir kez. Namazdan sonra cenaze varmış, onu bekliyorlardı. hocayı duyamadım dışarıda kılıyordum. Arada camiye gidelim diyoruz başımıza gelene bak.

yerli otomobili devletin yapması gerekliliği

bir ara Hundai Türkiye distribitörü olan Assan Holding'in sahibi Asım Kibar ile konuşma şansım oldu. Bu konu üzerine baya bir konuştuk.
Başbakanın bizzat iş adamlarıyla yaptığı toplantıda sunduğunu söyledi.
Müthiş bir destek verilecekmiş devletten, güzel bir teşvik.
Fakat şöyle ki; biz yaptığımız zaman en önemli faktör ithalat ve biz yeni bir marka çıkardığımızda ithal etmek bir hayli zor hatta imkansız. Öncelikle nereye ithal edeceksin? Zaten o kadar marka ve bilindik marka varken kimse riske girmez. Türkiye'de bile tercih edilme olasılığı çok düşük. Bir kaç milliyetçi insan alır sadece. Hal böyleyken bu işe girişmek riskten öte.
Adamın anlatmak istediği buydu.

Peki ben de diyorum ki; bizim güzel tersanelerimiz var. inşa edilecek bir çok yer de var. Neden Gemi sektörü iyi durumdayken bile teşvik olmadı. Bu sektörün göz göre göre batmasına göz yumuluyor. Şu an yeni inşa yok neredeyse.
Bi Mersin Limanı gibi Akdeniz'in en önemli ikinci limanına yakın tersane yok.
Güney Kore şu an aldı başını gidiyor. 1 tane büyük adamakıllı tersane Türkiyeyi çok iyi yerlere götürür bu sektörde.
Ne yazık ki teşvik yerine köstek olunuyor. Artık amelelikten tamirden kurtulmamız lazım.

15 yaşındaki kızın bira hevesi

Ergenlikte özentiğinin doruk noktasıdır alkol ve uyuşturucu. Bizim ülkemizde de tamamen özentilikle başlar.
iticilikte son noktadır. kızın ağzına kürekle vurasım gelir.