bugün

entry'ler (184)

15 eylül 2009 beşiktaş manchester united maçı

serdar özkan'ın çok iyi mücadele ettiği karşılaşma,aynı gayreti biraz nobre ve holosko gösterse manchester kilitlenir,fenerbahçeli olmama rağmen beşiktaş'ın kazanmasını canı gönülden istiyorum zaten hiç sevmem united'ı.

nefret edilen ünlüler

gökhan özen
serdar ortaç
demet akalın
petek dinçöz
şahan gökbakar

uzar gider bu liste.

garanti bankası

babama bir hafta boyunca arayan bağyan bir bankacı ardından, yok kredimiz şöyle güzel yok böyle avantajlı diye kafa siken mesajları sonucunda,babamın e hadi başvuralım madem diyip, babamın kredi başvurusunu kabul etmeyen garip banka.

simge fıstıkoğlu

tuğba dural varken en güzel spor spikeri tanımı yakışmamış.

4 eylül 2009 adana demirspor livorno maçı

audi cup'a, carling cup'a ,zıbılleş cup'a onlarca para döken medyanın konu adana oldumu ya abi boşver dediği maçtır, bir canlı yayın ekibi göndermek bu kadar zor mu, gece üç buçuk dörtlerde maç vermesini biliyorsunuz değil mi?

serdar gökalp

an itibariyle muzo'ya nazan öncel'in dillere düşeceğiz seninle adlı şarkısını armağan eden ve takdirimi kazanmış radyocu, aferin.**

boncuk yılmaz

kızlar yurdu dizisinde de oynamışlığı vardı, bir röportajında gözleri görmeyen birini canlandırdığı için gerçek hayatta "yolda karşıdan karşıya geçirmek isteyenler oluyor" demiş.

(bkz: ne tatlı şeysin sen öyle)

yemek yerken altyazılı film izlemek

dizi izlenilmesi daha mantıklıdır lakin yemeyi 1.5 saate kadar genişletemezsiniz , ayrıca benim gibi gidip seinfeld izlerken yapmayın sakın.swh

tatile girer girmez sakal bırakan lise öğrencisi

okulların açılmasına yakın parlarlar efendim.

anneyi uçuran sözler

anne uçak biletlerini aldım yarın uçuyoruz.

edit: hayır, arkadaşım neresini kötüledin.

planet paprika

shantel'in son albümü içinde sürpriz olarak ciguli'nin binnaz şarkısı yer almakta, alın dinleyin efendim her balkan albümü gibi hareketli ve eğlenceli albüm olmuş.

yaran olaylar

dün gerçekleşen olaydır, nasıl mı şöyle ki; adana sıcağında durakta otobüs beklerken ( durak ta sadece ben varım) su içiyorum fena halde sıcaktı hava, neyse efendim yoldan geçen taksiden sağ tarafta oturan cono kafasını çıkarıp "kralını sikerim lan" diye bağırması, üstüme alınmadım ben.swh

paraşüt açılmayınca söylenen şarkılar

bloc party'den geliyor.

(bkz: one more chance)

burger king

bugün yediğim adana kenan evren şubesinde ki pateteslerinde gerçekten güzel bir tat oluşturmuşlar, içine ne koymuşlar bilmiyorum ama cheetos'un kıtırlı bir cipsi vardı aynı tadı yakalamışlar, güzel olmuş.

2008 2009 sezonu yılın oyuncuları

iniesta, edin dzeko nerde ulan demek istediğim uefa'nın yine sıçtığı seçimdir.

uykusuz

alpay erdem ve esin özbek'i kadrosuna dahil etmiş, bu hafta 2. yaşını kutlayan dergi, ayrıca bülent üstün ve yiğit özgür'ün dönüşüyle apayrı bir hava yakalayacağı kesin, severek takip ediyoruz.

en çok galatasaray şampiyonluğu gören başkan

on senedir kadıköy'de ebedi rezaleti gören başkandır, tabi buna karşılık kadıköy'de kalesinde en çok gol gören kaleci başlığı altında mondragon'a yer verebiliriz ama gerek yok, ayrıca şampiyonluk lafının geçtiği yerde ...ehe olm 27 sene kupa alamadınız len ahaha savunması gelir.*

galatasaray vs fenerbahçe

google fight'a

bir tarafa sabri sarıoğlu
diğer tarafa gökhan gönül

http://www.googlefight.co...;word2=g%F6khan+g%F6n%FCl

ikiside iki ezeli takımın sağ beki, dövüşü gökhan gönül kazandı demek ki gökhan gönül daha iyi sabri'den.

(bkz: yersen)

türkiye nin en başarılı futbol takımı

(bkz: neye göre kime göre)
(bkz: bana göre)
(bkz: adana demirspor)

1 yıl aynı avatarı kullanan tip

(bkz: dünyanın en yüzeysel insanı)