entry'ler (162)

sürtüngeç fm

yine yeniden, bilinmeyen bir evden bilinmeyen bir saatte yayında sloganı ile her telden konulara değinen kitlesi iyi radyo programı sevdik seviştik.
wwww.surtungec.com

hande yener in yeni imajı

bunu çeken fotoğrafçı kör oldu mu?

sözlüğe veda

(#42469444) dediği gibi böyle inci sözlük kafasın da devam ettiği sürece, eskileri özleyeceğim ama bırakmak zorunda olacağım sözlük.

(bkz: zall ım yar)

gecenin şarkısı

Erkin Koray - Meçhul
https://youtube.com/watch?v=56PWinHIQCc

penisi güzel erkek

sözlüğün her geçen gün piç olduğunu gösteren başlıklardan!
bu gidişte inci sözlük kıvamına hızla ilerlediğini gösteren başlık sever mallar.
kim çıkacak bu sözlüğe arkadaş lütfen ama lütfen!

(bkz: allahını seven defansa gelsin)
(bkz: bu sözlük böyle var olmadı)

uludağ sözlük

eski günlerini çok özlediğim sözlüktür.
şimdi şöyle bir bakınca inci sözlük kıvamında açılan başlıklar, saçma sapan girdilerle eski elitliğini kaybetmiş, tadı tuzu kalmamış sözlüktür.

(bkz: hey gidi koca yürekli zall beyciğim)
(bkz: ne günlerdi)

russell crowe

gladyatör filmi ile efsaneleşmiş ünlü oyuncu (bkz: russell crowe)'nin mutasyona uğrayıp garip bir hale dönüşmesi.

görsel

jamon

domuz eti 'nin en güzel hali. güzel bir ispanyol şarabı ve barcelona 'da tüketilmesi tavsiye edilir.

jamon iberico

helal kesim domuz olsaydı pastırma niyetine türkiye'de en çok satılacak üründür.

(bkz: jamon)

les benjamins

öhümm öhümmm buyrun benim!

karınızı banyoda yıkar mısınız

Hayır, mutfakta yıkarım.

mercimek çorbası vs işkembe çorbası

Tek geçerim.

(bkz: kelle paça çorbası)

yahya kaptan

atatürkün özverili vatansever olarak bahsettiği yüce adam. atatürk istanbul'la bağlantılı olan bölgelerdeki çetelere engel olmak için bir birlik kurulmasına karar verir. bu birliğin başında da yahya kaptan'ın olması gerektigini bildirir. istanbul hükümeti ve yandaşları yahya kaptan'a yapmadığı halde çeşitli iftiralar atar. küçük aslan çetesinin işlediği cinayetler yahya kaptan'ın üzerine atılmaya çalışılır. yahya kaptan buna rağmen atatürkten aldığı emirleri yerine getirmek için asla geri adım atmaz. 9 ocak 1920'de şehit olduğu haberi alınır.

sons of anarchy

çekilmiş en iyi dizilerden birisidir. başarılı bir senaryoya, müthiş bir atmosfere sahiptir.

(bkz: kült)

sözlüğün en kibar dilli yazarı

insanları kibar yapan duyarlılıklarıdır.

müslüm gürses

acılarını şarkıya, şarkılarını sanata dönüştürmüş olağanüstü ses sanatçısı. mekanın cennet olsun güzel adam, huzur içinde uyu, hep ve her yerde sevdiklerinle ol.

padişahlar esrar içerdi

padişahım çok yaşa cigaran keskin ola!

(bkz: her gün vuruyom kuru kuru kubara)

nutuk

spotify’da sesli olarak dinleyebilirsiniz.
fevkalade akıcı bir anlatımı bulunmaktadır.

https://open.spotify.com/...si=4ADy3RPJR_SVmXDZi73XcA

eminönü nde balık ekmek satışının yasaklanması

başkanım gözlerinden öpüyorum. müşteri döven gevşekler, dizlerini dövsün şimdi.

cinayet süsü

ali atay'ın yönetmenliğini yaptığı başarılı komedi filmi.

--spoiler--

bomba imhacının sahnesi, “sik beni” ve düğün konvoyu gözlerimden yaş getirdi. *
--spoiler--