bugün

entry'ler (13)

ben orospu çocuğuyum demenin farklı yolları

Çıkarın kağıtları yazılı yapıçam.
Bugün gözüme tuhaf göründün bu hafta çarşı yok sana.
3 yıl oldu ben artık sıkıldım bu ilişkiden.

evlendim boşandım bakireyim diyen hatun

Evlenmiş ama aynı evde yaşamamışlardor yada çıkar evliliğidir yada daha hazır olmadan boşanmıştır yada hastalık problemleri vardı vs. vs.

hugo almeida

Bir zamanlar Beşiktaşta top koşturmuş pardon yürümüş bir oyuncudur. Uzun boyu sayesinde kafa gölü atmaya yarayan başka da bir numarası olmayan oyuncudur. Amatör küme yolunda emin adımlarla ilerliyor.

yapılmış en aptalca dalgınlık

dostuna atçağı msjı yanlışıkla karısına atan adam.

hepimiz ermeniyiz

tek sorun ermeni olmak yada türk yada hiristiyan olmak mı? bence bizim derdimiz insan olabilmek olmalı hepimiz insanız demeyi öğrenmeliyiz

sarı saçlı mavi gözlü türkler

göçmen türkler yada zamanında yavurların bıraktığı izler.

whatsapp

her ne kadar msn bize hatırlatsa da o tadı asla vermiycek bir uygulama aynı zaman da allah belamızı verdi denilen bir uygulma o mavi tık yokmuu o mavi tık hah işte o mavi tık cevap vermeyenlerin götüne girsin.

erkan zengin

Ben fenerbahçeliyim ama Trabzonluda olabilirim yok Eskişehir paramı ödedi şimdilik burdayım. Durama göre en çok parayı Trabzon verip koyu Trabzonlu olan top..çu

gençlik konulu fotoğraf yarışması

herhangi bir ilçenin akp gençlik kolları merkezine gidip resim çek liderliği garanti altına alırsın.

eski kankanın sevgilisinin dostuyla sevgili olmak

normal bir durum hatta 2 çift takılmak için gayet güzel olur sıkıldımı vur tekmeyi. Asıl sıkıntı kankanın eski sevgilisiyle sevgili olmak

allah yoksa bu ağacı kim yarattı

Tohumun güneşsiz ve oksijenli bir ortamda kalmasıyla oluşur.

1 yıldır sevgilisiz olmak

çalışmayan motor paslanır. Daha kötüleri de olduğundan idare edilecek durumdur.

hiç akasya durağı izlememiş kişi

türkiye cumhuriyetin de yaşamamış bir kişidir.