bugün

çağdaşlıkta son nokta 1!!!1!!. lan y.r.r.a.m evde otobüste sokakta mahallede annenin kız kardeşinin ufacık bir yeri görülse/açılsa cinnet geçirirsin (geçirmiyorsan zaten ben geçireyim sana) ancaaaaaaak annenin kız kardeşinin denizde bikinili gezmesine sesini çıkartmazsın, üstüne bir de havlu tutarsın.

neymiş orası denizsel alanmış, hah yemişim denizsel alanını. alenen teşhircilik lann!!1!! ve sen de buna önayak olarak iki kez teşhirci oluyorsun. yazık lan tüh tüh.

apaçilerin işgalindeki denizleri sakın unutma
bikiniye izin verirsen laf atanlara çemkirme sebepsiz
sen anandan yine çıkarsın ammmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaa
babanın kim olduğunu bilmiyorsun şarapsız.

edit: lan ne kadar teşhirci varmış sözlükte, cık cık cık ahlak elden gidiyor.
anlaşılan o ki be hey teşhircilerin zoruna gitmiş yazdıklarım.

bir saniye kendilerine bir şiir daha hediye edeyim:

"Yaşamak zor, ölmek zor, erişmekse zor mu zor,
Çilesiz suratlara tüküresim geliyor......""

necip fazıl.
(bkz: emrah koş anan bikini giymiş)
bizden ırak olsun meselesidir.

mecburi edit: eksilersin tabi, deden de annesini bikinili görmüştü.
tamam sizi arayacağız.
(bkz: sıradaki gelsin)
bikini sex öncesi giysisi değildir. anası babası belli olmayan yurdum abazaları tabiki bikiniye bir sex objesi gibi bakacaktır. turistlerin güneşlendiği bir kumsalda uçağın bilerek çok yakından uçurulduğu bir ülkede tabiki cinselliğini yaşamamış , hayatında bir kız arkadaşı olmamış. ilkokul arkadaşını düşünüp masturbasyon yapmış insanlarımızda olacaktır. bikini dediğiniz şey kapatılması gereken yerleri örten bir giyecektir. yani insanların rahat güneşlenmesini sağlayan ve rahat yüzmesini sağlayan bir kumaştır. ama siz bunu fahişelik aracı gibi lanse ederseniz ozaman toplumun diğer kısmıda o sadece gözleri görünen analarınızın görünmeyen kısımları ile ilgilenmeye başlar. bu yüzden farklı görüş ve kültürlerdeki annelere bilip bilmeden dil uzatmanın ne olduğunu sözlük kuralları açısından söyleyemeyeceğim.

bütün dünyanın anneleri fahişe , sadece arap yarımadası ve kendi annelerini namuslu sanan yurdum abazaları bilmelidirler ki dünyanın merkezinde öyle sizins andığınız gibi çıplak vücutlar yoktur. o sizin cinsel eksikliğinizdir.
eğer ki, ensest bir psikolojik cinsel bozukluğunuz yoksa, sapkın bir insan değilseniz, sizi fazlaca etkelemeyecek gayet doğal bir durum.
eyvah annamı bikiniyle gördüm diye telaşa lüzum yok. hatta annenizin de bir kadın olduğunu unuttuysanız, memeleri size bunu hatırlatacaktır.
her neyse sonuç olarak bu durum sizin halet i ruhiyenizde hayattan kopmanıza neden olacak türden bir travmaya sebebiyet vermez. nihayetinde sizi doğuran kişidir.
bu bakımdan başlık açıyım derken, başlık sıçılmış azizim.
başlık başka bir alem, başka bir laf u güzaf, altına girilen ilk entry bambaşka bir embesillik.
başlık ile entrynin alakası yok bir kere, başlıkta anneyi bikinili görmekten dem vuruluyor, altındaki entryde buradan yola çıkılarak, başlıktan tamamiyle bağımsız, otobüstü, apachiydi, anamızı bacımızı çıplak gezdirmiyelimdi şeklinde hakaret ile yoğrulmuş s.kindirik tespitler yapılmaya çalışılıyor. saçmalanmış resmen.
şahsen ben burada, başlıkta ne denilmiş, entryde ne anlatılmaya çalışılmış, sözüm ona ironi mi yapılmış, sarkazm mı yapılmış ne bok yenmeye çalışılmış, anlamadım.
vay efendim anamızın bacımızın, otobüste ufacık bir yeri görülse cinnet getirmemiz gerekliymiş.
"ulan lavuk anam, bacım giyimi kuşamı adabı benden mi öğrenecek. kendisi benim kadar bilmiyor mu diyesi geliyor insanın" toplum değer yargıları ve genel ahlaki yapısına ters düşmediği müddetçe, benim anama bacıma garezim ne olabilir ki.
her neyse buradan da tutulmuş denize bikini ile giren anaya gelmiş konu, neyle girsin kadıncağız, sorarım size hanımlar, beyler ne ile girsin ?
denize ne ile girilir, tutalım üzerlerine zift döküp kuş tüyüne mi bulayalım, şalvarla mı, gocukla mı, kaşmir pardesuylemi, kabanla mı girsinler denize denyo.
sen bu şekilde örümcek ağı bağlamış beyninle zihniyetin aşikarken, apaçiye ne luzüm var. senden ala apaçi mi olur.
hem aileye daha uygun olan plajlar sahiller var. illa apaçiyle yüz demiyor kimse sana.

kapanış duası :
ey yımırtaya can veren büyük ırabbım, bilirim ki hikmetinden sual olunmaz, ama bu ibneleri niye yarattın demekten de kendimi alamıyorum. hayır takip et bari.
sanırım bazılarının modernleşme anlayışının olmazsa olmazıdır, ne gereği vardır, sağlam olsundur, sonra şeriat neyim gelir.

hamdolsun cinsel ihtiyaçlar gideriliyor, siz başkalarının cinsel ihtiyaçlarını ne kadar karşılayıp karşılamadıklarını kafanıza takmayın demeyeceğim, ortada hamdı gerektirecek bir konu yoktur. bu bir seçimdir, bir yaşam tarzıdır "bizden ırak olsun" der kimi, kimi de bize yakın olsun der. herkes fikrini beyan eder, beğenirsin veya beğenmezsin o da senin seçimindir ama kalkıp bikinili annesi olmayan gözlerinin dışında kalan her yerini kapatıyor dersen, klasik arap karşıtlığı üzerinden gerekli gereksiz ne olduğu belli olmayan noktalara yumruk atmaya başlarsan biri sana oradan bir oha çeker, ardından bir de az yavaş gel saçın başın dağılmasın der yeğenim, darılmaca, gücenmece, kıvranmaca yok.
daha beteri vardır.
(bkz: anneyi plajda üstsüz görmek)