bugün

entry'ler (20)

srebrenica

bosna savaşına tanıklık etmiş bir gazeteci olarak bu acıyı en iyi şekilde anlayacaklardan biridir ali kılıç. insanlık umarım bir #srebrenica daha yaşamaz.
görsel

istanbul ticaret üniversitesi

teknolojiyi iyi kullanan üniversite, teknolojik yatırımları çok doğru şekilde kullanıyorlar. geleceğin teknolojisini üretecek gençleri yetiştiriyorlar.

pascal nouma nın artemisbet reklamı

biz bitti demeden bitmez arkadaşlar 10 tl yi bastım türkiye ye 20 dakika sonra egedeki villamdan yazacağım.

türkiye hırvatistan maçından zengin olmak

site baya güzel ve kullanışlı verdiğin 10 tl bonusuda kullanıp sistemi denedim güzel site dostum.

mozilla firefox vs google chrome vs opera

opera açık ara alır.

sergen yalçının doğruluk mu cesaret mi videosu

abi o kadını nerden buldun dedirten video, gerçi sergen manitayı sıradan bir gence kaptırıyor ama gene de ingilizce konuşma çabası yardı beni how are you?

turkcell superonline

bir zamanlar deli gibi kullandığım internet hizmeti aslında şimdilerde türkcell markası altına girmiş, yurt dışında olduğumdan dolayı pek aratmasa da buradaki internet hizmetleri, türkiyede olduğum dönemde tartışmasız en iyi internet hizmetiydi, bir zamanlar bir arkadaşımın ısrarlarına dayanamayarak geçmiştim. sonrasında interneti yeniden keşfetmiş bir eda ile internet kullanmıştım. gerçekten hizmet ve kalite olarak en yakın rakibine açık ara 1 asırlık kalite farkı atar.

turkcell tv

olum tam biz fakir öğrencilere göre yapılmış bir şey internet paketimiz nereye kadar gider ki iki video aç youtubede bitiyor aldığın paket, internetten izlediğin televizyonun internet paketini kullanmaması çok iyi bir şey ya.

pileyboy necati

üzmüştür yakışıklı kardeşim, daha 3 gün önce starbucksta caramel lattemizi yudumlayıp karı kız kesiyorduk.. valla yasa boğuldum resmen.

allah dan başka kimsesi olmayan birini dövmek

caniliktir. hatta dünyanın en büyük katilini dövmek bile caniliktir. cezasını kesmek bize düşmez.

intihar etmeme nedenleri

sizleri seven insanlar ve aile.

kuşkusuz intihar eden insanların çoğu ya yanlız ya da hep hor görülmüş.

berkin elvan

her ne olursa olsun öldüğünü unutmamak lazım. üstteki başlıkta herif "şehitlerimizin mekanı cennet olsun" diye dua ediyor, bu başlıkta "iyi ki ölmüş swh swh" diye dalga geçiyor.

allah akıl fikir versin.

kars otobüsüne yozgat ta saldıran orospu çocuğu

gizli iç savaşın göstergesidir. utanıyorum.

allaha sövmek

adana'da gayet normal olan eylem. adanalı ev arkadaşım bu çirkin eylemi ilk gerçekleştirdiğinde on dakika kendime gelememiştim.

james bond

seri içersinde en iyi canlandıranın daniel craig olduğunu düşündüğüm karakter.

my name's bond, james bond..

lemon tree

şaşırmadan söyleyebildiğim tek yabancı şarkı.

t: ing. limon ağacı.

türk olmayanlar gitsin

kimi kimin yurdundan kovuyorsun dedirtir.

aktrollerin sürekli başlık açması

"bu yazar olduysa ben moderatör bile olurum lan" düşüncesi ile yazar olmayı bekleyen çaylakları hayli mutlu eden hadise.

ankara nın en güzel yeri

tereddütsüz kuğulu parktır efenim. evet.

saçları sarıya boyamak

insanı hayli yaşlandırır. hele ki esmer bir tene sahip iseniz allah kolaylık versin.