bugün

keşkem iki seksüel oladı.

3 - 4 de olabilirdi.

sokak da görsem tanımam.

arkadaşlar son durumu açıklıyorum

bu sözlükte de tam 14 tane ibne var

çok kızıp eksilemişler.

alayınıza gider.

https://www.youtube.com/watch?v=Jfdd3n0pRqM
hdp'li olma sebebini açığa çıkarmış olan açıklamadır.Zaten hdplilerin çoğu marjinal ilişkilere bayılırlar.

Ayriyeten marjinal kitleyi çekme açısından yaptığı bir reklamdır.
Yapılan açıklamaya göre ele alındığında önemli olan kadının cinsel tercihi değil onun bunu ifade edebildiği için önemli hissetmesi. Mesele temel hak ve özgürlüklerin kullanılması aslında.

Gülben Ergen veya Hülya Avşar gibi medyatiklik ile para kazanan birinin açıklaması değil.
(bkz: bize ne)
biseksüel olmasına şaşırdım daha çok aseksüel hatta aa o da ne seksüel duruyor.

yaşam izi varmış hatunda.
iyi de bundan bizene aqü. Evet
görsel

Bir açıklama.
yoksa nobel'e mi niyet etti? hazırlık yapıyor.
orhan pamuk'un ermeni çıkışını örnek alıp nöbellik sansasyon mu yaratıyor?

cinselliğini kendince yaşıyor olup biseksüel, heteroseksüel, homoseksüel olsa kendi bilir der, bize ne deriz de, yayın yapmış, kendi afişe etmiş. demek ki topluma servis ettiğine göre bir sebebi olmalı. konuşulmak istemiş sayın hanfendi.
calinti kitap kapaklari ve shafak diye yazdigi soyadi bu aciklamasindan daha vurucu olan kadin. senden ne biseksuel olur ne hetero ne de bi'bok; senden odun bile olmaz.

edit: senin biseksuel olman bile biseksuellere hakaret olur.
(bkz: sex sells)
"Kamusal alanda bunu söylemeye çekindim" gibi bir şey geçiyor.

Ahaha. Şeydir apla o " biseksuel olduğumu daha önce söyleseydim cemaatci moronlar bana sıcak bakmaz ben de palazlanamadan sönerdim"

Güya burada kapalı türkiye toplumu eleştirisi yapıyor yoksa bize ne biseksüel olduğundan.

Nobel alır mı, zannetmiyorum kendiis değil nobel almak cemaat olmasaydı kitaplarını bastıracak yayınevi bile bulamazdı.

h.p serisinin yazarı j.k.rowling aradan bayaği bir zaman gecmesine ragmen dumblodore'in gay olduğunu söyleyerek popularitesin geri getirmek istemişti. Elif shefuck'ın da açiklaması bu kapsamında degerlendirilebilir; Gündemde yer edinmek.

Ayrıca bu kadın neden tutuklanmıyor?
bunu görünce gugıl amcaya "elif şafak" yazdım. "elif şafak'ın eşcinsellik itirafı sosyal medyayı salladı" linkini görüp tıkladım. sayfa açılmadı. reklam banner'ı çıktı. üst köşede de reklamı geç butonu vardı. onu gördüm. sayfayı komple kapattım. reklamı komple geçtim.
Nobel ödülü için girmeyeceği kılık yok bu şizofrenin.
Büyük romancımız yumurtladığı bir ingilizce aksanıyla "bir zamanlar biseksüeldim" diyerek yeni bir yumurta doğurmuş. Nasıl veganlığı bıraktığını anlattığı röportajları da bir dönem çarşaf çarşaf gazetelerde yer almıştı. Nasıl anne olduğunu aktardığı romanından, neden kitabını için androjen görünümlü fotoğraflar çektirdiğini sayfa sayfa dünyayla paylaştıktan sonra. Edebiyat, roman,çok-kültürlülük, dinler arası diyalog, Kuir Teori, sufizm, Şems, Mevlana, veganlık, hepsi bu kadının kimliğinde sunulan çorba içine atılıp değersizleştirilerek önümüze sürülüyor. Cemaat'in koruyucu kollarından ayrılınca reklamını yapmak için gösteri dünyasının bu teşhirci kuklasının abuklamaları şaşırtmadı ama... Umarım insanların artık karnı doymuştur. Ya da afiyetle tüketiniz.
Başıma bi şey gelmeyecekse, elif şafak kim ?
(img:#1553463)
Arkadaşlar!!! Biz bunu zaten biliyorduk? Sadece kadın tam anlamıyla açılmıyordu kamuya o kadar. Sakin olun, reklam prim falan değil. Oh kadınlardan da hoşlanıyor işte nefis. Size bok yemek düşer.
çoğu sözlük yazarının dediği gibi çok da şeyimizde olan durum.

kendi kendinize baskı ortamı yaratıp kendi suni mağduriyetinizden kazanım elde etmeye çalışıyorsunuz.

neymiş efendim korktuğu için açıklayamamış. iyi de neden açıklayasın ki mesela ? o da bir soru değil mi?

ben mesela saksılara ilgi duyuyorum deyip saksıyla ilişki yaşasam kime ne ? kimin haberi olur, kimin şeyinde olur?

(bkz: bize ne laaaaaaaaaan)
Sizden hiçbir şey olmaz elif şafuck hanım.
bu yeteneksiz vasat, yine bir sekilde gundem olmus ya. ulan muthis, hem berbat bir yazarsin, hem de her yaptigin haber oluyor.
Kişinin sadece kendisini ilgilendiren, hiç kimsenin umurunda olmayan daha doğrusu olmaması gereken detay barındıran açıklamadır.

Belki de toplumun, artık bu ve benzeri òzelliğe sahip insanlara alışması ve şuurunu yitirerek tepki vermemesi gerekliliği açısından faydalı bir tutumdur.

Essek de, yağsak da, gürlesek de, varlar ve var olmaya devam edecekler.
içimizdeler. En yakın arkadaşın, belki kardeşin, hatta baban, kimbilir?

insanların, zorunlu ya da tercih ettiği cinsel yaşamlarını irdelemek, hüküm vermek, hiçbirimizin haddi olmamalı.
Şehit haberlerinin kimsenin götünde olmadığı ülkemizde, bu zatin biseksüel olmasını açıklaması büyük bir olay tabi.

Sahi irem derici nin memelerine ne olmuştu?
dijital pazarlamanın feriştahını katmer katmer bildiğini gösteren açıklamadır. Kitapçılar yakında heykelini dikerlerse şaşmayalım.
sktirsin amerikan uşağı. modası geçenin de marjinal triplere girmesi trend oldu ülkede.
şu fetocu kadın değil mi bu ?

bunu da kandırmışlardır, kesin.

bize ne senin cinsel hayatından

yoksa çok mu merak ettiğimizi düşündün.

genel de kasedi cd si satmayan şarkıcı bozuntuları

böyle açıklama yapar ama.