bugün

entry'ler (26)

hiç olmasaydı denilen şeyler

kesinlikle yurt sahipleri...
olmasınlar ya,gözlerini para bürümüş heriflerin...

kubra3455

samsunla hiç alakası olmayan ve fake saçmalıklarıyla uğraşmayan yazar.hotmail kısmına hiç girmiyorum.çok haklı...

aşık olunan erkeği etkileme yöntemleri

eğer ona öküzün trene bakması gibi bakıyorsan o an anla o artık eski çocuk değil bi yerleri kalkar.Şu kız benden hoşlanıyor ya demeye başlar bütün arkadaşlarına.seni gördüğü yerde kaçmaya bile başlar.eğer kendini bi b~~k zannettiyse.onun yerine senden hoşlanana yüz ver en iyisi

çok şey yapmak isteyip hiçbir şey yapamamak

arkadaşlarınla bile aranı açan paranoyak dönem değil mi o?

bakkala gitmelik ayakkabi

otobüs yolculuğuna çıkarken giyilen kıyafet gibi özensiz bi terlik olsa gerek.

nah lan oğlum gibi şeyler söyleyen kızlar

kendini erkek gibiyim diye adlandıran kızların en baştaki durumudur.kız gibisin lafına uyuz olurlar.

sureklibirseydusunenadam

kesin bir sanatçıdır bu adam.derler ya biz sanatçılar farklı düşünürüz.yaşamın her dakikasında düşünürler heralde.

maç kaybedilince her zaman hakemlere yüklenmek

her kayıp'ta suçlanıcak biri lazım.burda da kötü adam ne yazık ki hakemler...

alkol içmeyi ilericilik zannetmek

üniversiteye giden çoğu genç böyle bir düşünceye kapılarak içki şişelerinden yatak bile yapmıştır.(içki içmek ilericilik ise,üstünde yatmak kimbilir nasıl ileriye götürür beni.)zihniyete bak bee

düğününde başka kızla sevişebilen yetenekli damat

elindekiyle yetinmez...doyumsuzdur,artıkne elindekiyle ne de bir fazlasıyla mutlu olamaz hep daha fazlasını ister.(e yani düğünde bari gelin'e bak be adam)

kardak şehitleri parkı

ortada şehit yokken sırf bi olay çıktı diye,şehitimiz olmuştur muhtemelen diyen zihniyetin parka koyduğu addır.

asla aşık olunmaması gereken kadınlar

kaşını bıyığını almayı bırakmış,hayattan usanmış,depresyondaki kadınlardır.

nefret etmek

duyguların en farkedilmezidir.sevginin bittiği yerde değil,bitmediği özlemle de desteklendiği anlarda ortaya çıkar.nefret ettiğin bigün sana geri dönerse de hemen yumuşayabilirsin,ama önce bi intikam alma durumlarına girmen mümkün...

yazarların içinde olmak istedikleri filmler

jeux d'enfants ve ınception içinde olmak istediğim filmlerden sadece ikisi.

sözlük yazarlarının itirafları

bir lafı bi kaç sözcükle anlatabilcekken sırf çaylak olduğum için 35 harfee ulaşmakk için saçmalıorum.anlattığım şeyin tüm esprisi kaçıo...

10 yıldır sigara içen 23 yaşındaki genç kız

dünyaya getirdiği cocuklara sahip cıkmayan ana babanın,hayatın tüm kahrını çekmiş muhtemelen sokaklardaki tüm pislikleri görmüş zavallı insandır.

mısır

öğrencinin bim'den aldığı yurdum markalı,ucuz ama bi o kadar da leziz konserve...

piramitlerin meşhur olduğu ülke.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

hayatıma giren herkeze,yaşanmış herşeye.teşekkürler,büyüyorum sizinle.
Şebnem Ferah-Artık kısa cümleler kuruyorum.

beşiktaş ın türk telekom arena yı istemesi

beşiktaşın galatasaraya yenilip,galip ünvanını taşıması gibi bir şey olur bu..yani olanaksız.

intihar edeceğim diyen sevgili

madem ölceksin niye beni arıyorsun.son defa başımı derde sokmam için mi.

Polis:arama kaydındaki en son numara size ait.
Ben: başım dertte.