bugün

entry'ler (454)

şimdi ne yapar

geçmişine ait bir gram tereddütü olan kişinin dinlememesi hatta ve hatta bilmemesi gereken şarkıdır.

evde yalnızken cinsellik düşünmeyen erkek

hayalgücü zayıf insandır.

glaxosmithkline

augmentin efsanesinin sahibi ilaç şirketi.

leaseplan

türkiye'de vdf ile ortak olarak faaliyette bulunan opeasyonel araç kiralama şirketidir.

bol

"L" harfinin yumuşatılarak okunduğu zaman pavyon vb. yerlerde konsomatrislerin içtiği içkiler anlamına gelir ki bütün hesap üstünüze kalır demek.

katil ve maktül

duyduğum en güzel yüksek sadakat eseridir diyebilirim. canlı canlı dinlendiğinde diğer şarkılarından sıyrıldığı aşikardır.

makyaj yapan kadın çirkindir

bir erkek gözüyle makyaj benim açımdan aksesuar gibi bir şeydir. Nasıl ki küpe kolye bilezik çanta gibi ürünler tamamlıyorsa kadını makyajda öyle bir şeydir. şahsi fikrimdir. her kadın makyaj yapar bütün kadınlar çirkin değildir. çirkinler de yapar güzeller de. çirkini güzelleştirmeyeceği gibi güzeli de çirkinleştirmez. bakım iyidir.

iki kadına birden aşık olmak

sürüncemedir.

miroslav stoch

sürat ve tekniğin buluştuğu futbolcudur. kendisinden beklentiler yüksektir. 15-20 milyon gibi bi bedelle avrupaya gazlanabilir.

entellektüeller

entelektüelde tek 'l' harfi vardır tıpkı artırmakta tek 't' olduğu gibi. entelektuel olmak zordur ve ciddi bir iştir. entelektüelden zarar gelmez ama entellektüelden korkulur.

http://www.tdkterim.gov.t...amp;kategori=yanlis_liste

sinan albayrak

sanatçı duyarlılığına sahip aktivist..

eşrefpaşalılar

'' çölde bahçıvanlık yapan adam o.. sen çiçeği bilmezsin bahçıvanı nerden tanıyacaksın!! '' gibi felsefi bir cümle hoşuma gitmedi değil..

sessiz eller

teomanı teoman yapan birkaç eserden sadece biri.

kırma kolu

kurma kolunun halk arasındaki adı..

semih erden in kolu

tanrının kolu...

sevcan orhan

dünyanın en güzel türkücüsüdür. biblo gibi kızdır maşallah. al vitrine koy arada çıkar tozunu al...

ada sahilleri

ahmet kaya'nın iyi bir yorumcu olduğunun kanıtıdır..

uy havar

oy havar sevmişem ben seni derken insanı güm diye yere düşüren ahmed arif dizeleri..

mazlum çimen

iyi bir müzisyendir kendisi. muhalif kimliğiyle tanınır.

lazut

karadeniz yöresine ait bir kelime. odum olası aklıma labut gelir ama değilmiş meğersem misirimiş