bugün

entry'ler (139)

paloma grida village spa

Antalya Belekte bulunan otel/tatil köyü. Maalesef şu anda tatilimizi geçirdiğimiz, kendi ülkenizde ikinci sınıf insan muamelesi gördüğünüz rezalet otel. Satış stratejisini çocuk dostu otel olarak belirlemişse de bu konsepti çocuklara iki tane su kaydırağı yapmak ve ana restauranta 20 tane mama sandalyesi koymaktan öteye götürememiştir. Çalışanlar yerli tursitlere son derece ilgisiz ve saygısız olup, ana yemeklerde içecek servisini bile 4-5 kez söyledikten sonra ancak öf pöf ederek binbir Tavırla getirmektedir. Animasyon ekibi kalabalığa seslenirken Türkçeyi dördüncü ya da beşinci sırada kullanmakta olup, akşamları çakma amfitiyatrodaki gösterilerde anonslar türkçe bazen hiç yapılmamakta bazen de Rusça ingilizce almanca fransızcadan Sonra 'belki' yapılmaktadır. Bu esnada otelde de 200 e yakın türk müşteri bulunmaktadır. Yemekler vasat, ala kart restaurantlar facia, kumsal ve havuzları oldukça pis en kötüsü tüm yılın yorgunluğunu atacağınız avuç dolu para verdiğiniz otel de size yapılan muamele rezalettir. Başta da dediğim gibi kendi vatanınızda eğer ikinci sınıf insan muamelesi istiyorsanız gideceğiniz oteldir..

delta servis

Garantili urunum olan LGG4 umu tam 2 ay 12 gun sonra yenisi degistiren servistir. Bu 72 gun suresinde servisi en az 10 kez aradim,her aramada asgari 30 dakika telefonda sira bekledim. Yilmadim, yetkilileri ile görüştüm ve sonunda 2 bucuk ay gibi oldukca "kisa" bir surede yeni telefonum geldi. Kurumsallikla yakindan uzaktan alakalari yok, musteri temsilcileri oldukca saygisiz ve bilgisiz, cok yavas yuruyen bir Sistemleri var. Yeni cihazlarin bu firma garantili Ürünlerini tercih ederken bir kez daha düşünmek gerekir.

ülkücü ile türkçü arasındaki fark

Ülkücü: Nizam-ı Alem için i'la-yı Kelimetullah'ı savunur. Diğer ırkları ya da kavimleri aşağılamadan Türk islam ülküsünü gaye edinmektir.
Türkçü: ırkçıdır. Kafatasçıdır.

şafak yayla

Dün gece itibariyle "leş" sıfatına erişen terörist.

özdal üçer

bugün van eğitim ve araştırma hastanesi acilde görevli bir doktoru döven ve tehdit eden çok şerefli bdpnin çok şerefli milletvekili !!!

(#15242919)

beni türk hekimlerine emanet ediniz

yıl 1938: "Beni Türk Hekimlerine Emanet Ediniz"

yıl 2012: "Türk Hekimlerini Allah'a emanet ediniz"

2050 de olacaklar

(bkz: balkon konuşması)

apo flamasını pkk lının götüne sokmak

flamadaki yaratığın olması gereken yere dönmesi ile sonuçlanacak eylem.

adana katliamı

(bkz: erdal aykaç)

erdal aykaç

1979 yılında Adana Endüstri Meslek lisesinde görev yapan ülkücü 6 öğretmeni katleden yaratık. Haluk Kırcı'ya, Abdullah Çatlı'ya söylemediğini bırakmayan sözlük ahalisi tarafından es geçilmiş cani. idam edilmemiş, doğru düzgün hapis yatmamış, cezaevinden defaeten firar etmiş ancak basın ve yazılı medya tarafından hiç bir zaman hedef adam haline getirilmemiş, çok şükür ki şu an aziz yurdumun topraklarını kirletmeyen kokuşmuş marksist.

yabancı doktorlarla girilmesi beklenen diyaloglar

-Hocam, dabaz olmuşum da
-Ne olmuşsun ?
-Dabaz hocam, kurdeşen yani !!!!
-Amel oluyorum ara sıra
-Ne oluyon ne oluyon ?
-Amel oluyom amel !!!!
-içerim cicişiyor, kulağım didişiyor, böğrüme yel vurdu, döşüm sızliyıı, hastamın contası sızdırıyor, lapır çıkarttıracağıdım da, serom akmıyo yada serom bitti, anco oldum ben 2 sene önce, kalpte üfürük var, ciğerimde pus varımış, dalakta leke buldular bıldır gontrole geldim, içerim dumanlanıyii, ben de biraz peklik var...Alışın yabancı doktorlar !!! Bekleyin ki hastalar size "bende ankilozan spondilit var anti-TNF kullanıyorum da" diye gelecek bekleyin gelin görün...

fenerbahçe nin küme düşme talebi

Beni kimse kovamaz arkadaş, ben istifa ederim...

g sarayın lige 6 puan fazladan başlaması

Fenerbahçelilerin şikeyi meşrulaştırma çabaları ile birlikte "aman susun da yaptığımız kepazelikleri avrupa duymasın " teraneleri devam ederken "türk takımını şikayet edenler" gibi bik bik bik konuşması yok mu öldürüyor insanı. arkadaş hani "siz size yetiyordunuz" nerde "1 e karşı 17" noldu, oluşturduğunuz "tren"i uefa bir günde "geldi gördü kabul etti" men etti bu sezon şampiyonlar liginden. biz naptık ülkece "devekuşu" rolu oynadık, kafayı kuma sokup saklandık zannettik, elin oğlu geldi yapılması gerekeni gösterdi cümle aleme... Sen naptın, yok "bizi şikayet ediyorlar ispiyoncu,jurnalci bunlar canım" gibi zırvalar ile gündem oluşturmaya çalıştın , lan sen okulda sigara içiyosun da biz bunu mahmut hocaya mı ispiyonluyoruz ne ispiyonu !!! kaç milyar dolarlık ekonomisi olan futbol lan bu !!! Adamlar enayi mi lan senin gibi meşruiyet çabası içinde olan bir klübü kendi bünyesinin en prestijli ligine alsın ?
Cevap ver efendi cevap ver ...Bok atmak kolay...

başörtülü kadınlar kene gibidir

Kene ve bilimum börtü böceğin "münasip yerine" girmesini istediğim zihniyetin bir paçavrası daha...Defolun lan gidin artık, yetti zihniyetiniz de tahammülsüzlüğünüz de !!! pavlovun köpekleri gibi din, iman, başörtüsü diyince bıktık salyalı havlamalarınızdan defolun !!!

tıp fakültesi seçeceklere tavsiyeler

"Seçme kardeşim, sakın seçme kardeşim, bak hala şansın varken uzak dur kardeşim, gözünü seveyim sakın ha çevrene aldanma kardeşim, her anne baba ister doktor evladı olsun ama sonra halini görünce pişman olur bunu unutma kardeşim, hele puanları şimdi iyice yükselmiş puanını heder etme kardeşim" gibi binlerce neden gösterilerek gereğinde sopa ile dövülürek vazgeçirilmesi gereken kişilerdir. "keşke zaman makinesi olsa da 13-15 yıl önceye gitsem diyorum" denilesi insanlardır. Dinlemeyip mutlaka yazacaklar olacaktır, onlara da tavsiyem okuması -5- zorsa okuldan sonrası -500- zordur bunu hiç ama hiç unutmayın...

ünal aysal

adnan polat döneminde yaşanan buhranlar sonrasında konuşması, duruşu, insanlara saygısı, beyefendiliği ve gelir gelmez yaptıkları ile adını galatasaray tarihine* altın harfler ile yazdıracak olan başkanımız.

nur cemaati kamyon arkası sözleri

"nefisten zevk alan, silivriden sevk alır."

nur cemaati kamyon arkası sözleri

"abdestte deli gibi, yollarda veli gibiyim."

gürcan bilgiç

(bkz: çaylar gürcandan beyler)

haim fresco

artık devreye giremeyecek adam.
(bkz: hasan şaş ın devreye girmesi)