bugün

Çağlayan adliyesinde savcıyı rehin alanlardan biri olduğu söyleniyor.

görsel

Kaynak: kanzuk dürüm sanayi
savcı rehin alınması olayında ki baş fail.
bugün savcımızı şehid eden polisimiz tarafından Cehenneme yollanan teröristtir.

http://hizliresimyukle.com/image/BmZF
görsel

ölümleri amacına ulaşmamıştır.
polisler hala ifşa olmadı.
Ölü kahraman! Bıkmadınız hala kendinize ölü kahramanlar üretmekten. Ölü kahramanlarınızı kutsamaktan.Herkesi kahraman(!) olmaya çağırıyorsunuz. Bedeli can. Onun canı. Bunun canı. Şafak Yayla. Ne oldu? Öldü. Kahramanlığı(!) ile belki de masum bir insanı da yanında götürdü. Ne kazandınız? Nefret. Üstüne Berkin Elvan'In tertemiz adını kirlettiniz. Değer miydi bunlara? Lütfen yalvarıyorum. Ölüleri kahramanlaştırmayın. Ölümleri kutsamayın. Hiç kimsenin hayatı böyle sonlanmasın. Ne Berkin'in... Ne Şafak'In... Ne de Savcı Mehmet Bey'in... Çok mu zor bunu diyebilmek. Çok mu zor "insan" olabilmek.
Kevgir olmak suretiyle Eşşek cennetine postalanan son dhkp-c militanı, devamını bekliyoruz.
Ateşin bol olsun emmoğlu.
bok yoluna giden bir arkadaş.
1991 zonguldak doğumlu imiş.
Eli kanlı teroristtir. Mahir abisi gibi esek cennetine yollanmistir. Devletin savcisinin elini ayagini baglayıp kafasına silah dayamıs adama devrim sehidi, güvercin, ot, bok diyenler ağır orospu çocuğudur.
ulan orospu çocuğu amacın intharsa git kendini köprüden at. seni destekleyenlerinde , üyesi olduğun topluluğunda anasını avradını sikeyim. ulanne biçim orospu çocuğusunuz lan siz. o savcının ne günahı var piç. sizi doğuran yetiştiren insanların anasını sikeyim ki sizin gibi orospu çocuklarını bu ülkenin başına bela etmişler. tez zamanda siz ve sizin gibilerin gebermesi dileğiyle. tüm savcılar sizin ananızı siksin orospu çocukları....
yıllar sonra bile şeref yoksunu örgütler tarafından fotoğrafı döviz yapılıp devrim şehidi diye anılır.
orospu çocuğudur. ileride bir kaç olayda şehitimiz(!) diye dışarı çıktıkları olursa onları da eşek cennetine göndermek lazım. Bunlar ayrı kalmaya dayanamazlar çünkü.
Bugün itibariyle kevgire dönmüş leş.
avukat ya da hukukçu değildir. militandır, teröristtir. yazık. mesleği lekeledi.
Gebertilmiştir.

edit: entry eksileyen kimse zoruna gitmiş.
hakan fidan'ın piyonu.
savcımızı şehit ettikten sonra gebertilmiş vatan haini terörist.

isteklerinden zaten hiç bir şekilde teslim olmaya niyetinin olmadığı belliydi.

o değil de bu ite yiğit, şehit falan diyenin de bundan bi farkı yoktur. bu it için söylediklerim onlar için de geçerlidir. bizden bir gittiyse sizden bin gidecek amına kodumun teröristleri.
aramızda bu piç kurusu dhkp-c li adama yiğit diyebilen insanlar var. Şaşırıyorum bir katile nasıl yiğit diyebiliyor acaba ...
Söylediğimiz sözden bile 5 dakika sonra pişmanlık duyan biz insanların arasından nasıl böyle caniler çıkabiliyor anlayamıyorum, onca saat hiç Pişmanlık duymadımı acaba, benim burda ne işim var demedimi, karşısındakinin masum biri oldugunu biran bile düşünmedimi.. Ailesi aklına gelmedimi , ölmekten korkmadımı, bu terör nasıl bir şeytanki, bu denli insanların ruhunu elegeçirebiliyor, hasta bir kadını canlı bomba yapabiliyor..bedenlerini ruhlarını satın alabiliyor,Aklım almıyor ..
Gebermiş itlerden birisi. Dağdaki soysuzlardan bir farkı yok. Devrim silahla yapılmaz amın evlatları. Öğrenemediniz. idealist fikirleri de öldürdünüz bugün o savcı ile birlikte. Solu bir kez daha parçaladınız.
Cehenneme odun olmuştur. Darısı diğer katillere.
ekmek yediği kaba pislemiş, avukat olacak iken belkide savcı, yıkanmış beyniyle ileride meslektaşı olacağı ağabeyini şehit etmiştir,etmişlerdir.
ne yazıktır ki bu durum insani olarak algılanmamakta ve hala çıkmış birileri bu çocuğa küfretmekte.
evet edelim içimizdeki hıncımızı atacaksak şayet edelim.
Peki ya bu gençleri, bu hale getirenler, bunları teröristliğe götürenler, insanları faşistlikle suçlayıp faşistliğin dik alasını yapanlar, perde arkasında iş çevirenler, kardeşi kardeşi kırdırtanlar onlar ne olacak?

Lanetliyorum!!!
Eli teröre bulaşmış herkesi lanetliyorum.
Bir çocuğu bile isteye öldüreni de, eline silah alıp devletimin savcısını kurşuna dizeni de!

Ve utanıyorum...

Şu güzel memlekette, kardeş kanına karışmamış nesilleri nasıl yetiştireceğiz diye.Etrafımızdaki topraklarda varil bombaları patlarken çocukların üstünde, biz nasıl bir varoluşu yaşatıcağız ki çocukarımız ve çocukları daha mutlu bir türkiye'de yaşayacaklar.

düşmanımızı bilsek! gidip savaşalım!
Toprak versek bu teröristlere 2. günde komünizm ile mi demokrasi ile mi yöneteceğiz diyip birbirlerini öldürürler.
içimizde yaşatsak siz teröristleri yok olmuyor işte!
Kabuk bağlayan yaralarımız gibi hep dokunduğumuzda kanatıyorsunuz bizi!!!
nasıl bir orospu çocuğusun sen ? anan baban belli değil mi ? ruhunumu sattın ? senide seni destekleyenlerinde sana şehit diyenlerinde seni sevenlerinde anasını avradını sülalesini sözde savunduğunuz HALK siksin.
Dün gece itibariyle "leş" sıfatına erişen terörist.
Adamlar ailece terörist .