bugün

entry'ler (798)

xiaomi mi a3

Her yönüyle olmuş telefondur. Batarya performansı gayet iyi. Takılma donma kasma yok tabi saf android olmasından dolayı mı bu olay bilemiyorum. Piyasadaki en iyi F/P telefonlarından olduğu kesin. Sırf çinli diye bok atan cahil arkadaşların kullandığı telefonlar ne malı çok merak ediyorum.(o çok sevdiğiniz elmalarda çinde toplanıyor)

xiaomi redmi note 7

Lenovo p2 den zor da olsa vazgecip almayi dusundugum fiyat performans telefonu. Isirilmis elmaya araba parasi vermektense boyle cihazlar cok mantikli.

lenovo p2

1 hafta önce emektar lenovo s90 imi birakip aldigim alet. Tam sarjla 13 saat ekran suresi verebilen canavar.Telefonun butun ozelliklerini kapatip her gun sarja takmak yok 3 gunde bir takiyosun gidiyosun eski gunlerdeki nokialar gibi.(Bu aralar 1499 tl ye satilmakta.)

kıl dönmesi

2 sene once bir aciyla kalktim yataktan evet kil donmesiydim dogru doktora gittik doktor apseyi aldi(biraz aciyor). Kendiliginden gecme ihtimali az da olsa var dedi tabi ki cok dusuk bir ihtimal oldugu icin 2 yil gectikten sonra izdirap siken dayanilmaz bir aciyla tekrar apse yapti neyse bu apseyide aldirdik ama ameliyat farz olmustu artik. Mikrosinusektomi, fenol yontemi falan gibi ameliyatsiz yok lazerle gibi sallamasyon yontemlerin (olayin cok cok basindaysaniz ise yarayabilme durumu var) yemedigi tecrubeli prof.dr lar tarafindan ve engin google arastirmalarim sonucu ortaya cikinca bicak altina yattik. Ameliyat sirasinda ve sonrasinda agri yok yalnizca 10 15 gun oturamamak egilememek cok sikintili. Benim oldugum gibi flep yontemleri nispeten daha basarilidir ve agrisi yoktur. Acik birakma denilen ilkel yonemtemle 6 ay kicinizda yarayla gezersiniz aman diyim uzak durun. Ameliyat korkunuz varsa spinal yani belden igneli uyusturmayi secmeyin hem cisiniz gelirde yapamazsaniz sonda takarlar:) genel anestezi olun misil misil uyurken ne oldugunu anlamadan uyanirsiniz ertesi gun eve gonderilirsiniz. Kuyruk gibi bir hortum takilir(dren) bundan korkmayiniz fazla biriken kani almasi icin konulur 3 4 gun sonra alinir. Not: flap yontemi icin konusuyorum ameliyat esnasinda ve sonrasinda drenin alinmasi da dahil aci yok korkmayin yalnizca 15 gun zaman calar hayatinizdan.

beyin yakan borç sorusu

500 doları tl ye çeviririz sonra o parayla altın alır altının fiyatlarının yükselmesini bekler sonra altını bozdurup euro alırız arından euroyu tl ye çevirdikten sonra derdini, olmadı yanmış beynini sikeriz.

en iyi sade maden suyu markası

beypazarı, kınık, uludağ, özkaynak varken kızılay kesinlikle değildir.

yapı ve kredi bankası

stajda olmam ve paraya sıkışmam nedeniyle sadece 2 ay boyunca kredi kartı borcu ödemelerini 6 yada 7 gün geç yapmam sebebiyle zırt bırt borcunuz şu kadar diye mesaj çekip hatta daha da terbiyesizleşerek bu ay için son ödeme tarihim 5 ekim olmasına rağmen bugün atılan mesajda 5 ekime kadar ödeme yapmazsanız kartınızı kapatırız diye tehdit ediyorlar. arayıp kendim kapattırmazsam şerefsizim ulan. benden habersiz kart limitini 2 katına çıkarın, 100 200 liralık borçlar için sürekli rahatsız edin bende hala size domalıyım oldu yapı kredi. herkesin uzak durması gereken bankadır.

en sevilen futbolcu isimleri

ariza makukula.
julius agahowa.

hindistan deyince akla gelen şeyler

trafik, inek ve saçma sapan hintçe şarkılar( internet cafelerde falan çalardı.)

uyuşturucu kullanan sözlük yazarları

gram zeka taşımayan arkadaşlarımızdır. bir de ottur günahı yoktur. esrar legal olmalı abi yea bak hollandaya derler. çok istiyosan eğer kardeşim al içkini sigaranı otur oturduğun yerde. içme şu boku.

lenovo s90

tasarımı iphone'a benzeyen fiyat performans açısından gayet güzel bir telefon. iphone 6'ya 2500 tl verip bir elma simgesi için kazık yemek istemiyorsanız 1000 tl ye alabileceğiniz en iyi telefon olarak bunu alın. eski bir iphone(4s) kullanıcısı olarak şu an için işimi görür gibi geliyor kullandıkça editlerim artık. Edit: bataryasi biraz kucuk yapilmis bir gunu cikariyor ama yeterli gibi iphone 6 cakmasi dendi ama 4 gundur iphone 6 ile beraber kullaniyorum su an icin 2 telefonda 0 model ama lenovo iphonedan kesinlikle daha hizli( ilerde ne olur ne kadar yavaslar onuda kullandikca editlerim) ön kamerasi icin diyecek bir sey bulamiyorum 8 mp ve flasli mukemmel bir on kamera ancak arka kamera vasat idare eder. Edit2: telefonda hic bir sikinti yok ama sarji dayanmiyor gunu cikarmiyor.

fırat isimli ülkücü

benim hocam bulgar göçmeniydi adı fırat oluyor yani amk. isimden sikik tahliller yapılmamalı.

çakmak çalmanın hırsızlık sayılmadığı ülke

başkasının para verip aldığı çakmağı araklayıp, üstelik bununla hava atan insanların olduğu güzide memleketimiz türkiyedir. çalmanın adını hacılamak çalanın da hacı koymuşuz.

orospuların üniversite mezunundan çok kazanması

ironik ve sikimsonik bir durumdur. sen 4 yıl oku üstüne 2 yıl master yap, senin 1 ayda kazandığını orospu 1 haftada kazansın.

insan insanı siker mi hiç

takıyorsun türbanı gizli kapaklı köşelerde
giyiyorsun miniyi diyorsun özgürlük her yerde
anladık özgürce sevişiyorsun ulu orta yerde
hiç bunlara değer mi insan insanı siker mi?

ortalık her yerde sikiş sokuş diz boyu
kütüphane bile olmuş kerhane yolu
bil ki gittiğin yol, yol değil bok yolu

ağzında bir laf hep iyiliğinden kaybediyorsun
her piçe verip efendi adam arıyorsun
düzgün adamlara sırayla siktir çekiyorsun

biliyoruz bizde bazı erkekler orospu çocuğu
hepsini öyle sanma verirler eline çocuğu
böyle devam edersen çok yutarsın boncuğu

keratakonus der ki namus bacakta değil beyinde
ama senin beynini bile sikmişler kuytu köşede
bırak bu işleri çalış sen derslerine

bir erkeği yıkan cümle

başkasını seviyorum. *

bir kıza aşık olacak kadar alçalan erkek

maldır. eninde sonunda kaybedeceğini bile bile ateşe atlamıştır. ancak onunda elinde değildir. yazıktır.

birini severken onun sizi sevmediğini bilmek

sevilmeyi hak etmeyen birini severken onun hem sizi hem sevmediğini hemde sizin yarınız etmeyecek bir orospu çocuğunun kollarında olduğunu bilmekten iyi olan durum.

mustafa kemal çok sesliliğe karşıydı

çok eşliliğe karşıydı olmasın o.

böceklerin akciğeri yoktur

(bkz: hiç mi yok)