bugün

entry'ler (11)

akp lilerin erdoğan dan vazgeçmesi için gerekenler

Okuyup algılayabilecek kadar beyin çok değil ortada dönen pislikleri görebilecek kadar göz, bir parça da vicdan olsa kafi.

uludağ sözlük uyuma projesi

Amacına ihanet eden projedir. Bırak o telefonu bırak bırak.

sabah 6 da kalkcam ve uykum yok

Final haftalarında başıma gelen erken yatayım erken kalkarım diye kendimi şartladığım ama bir türlü uyuyamadığım vehim durum.

babanın söylediği unutulmayan sözler

Yine haklı çıkacağım biliyorum ama bu sefer inşallah beni şaşırtırsın.

instagram

yeni nesil fotoğraf albümü. babamın bile dahil olduğu sosyal mecra.

trivia crack

canın bitmesine sinir olup henüz popüler olmaya başlamadan sildiğim oyun. kelimelik candır.

sözlük yazarlarının itirafları

Okulda Toplum Gönüllüleri topluluğu kurma hayali ile yataktan kalkıp bilgisayarın başında işe yarar bir şeyler ararken kendimi burada bulduğum doğrudur. bu arada entry ararken yarım saatim gitti lan.

erkek dediğin biraz çirkin olmalı diyen kız

Çirkin olduğunun farkında olan kız. Ya da sevgilisizlikten bıkıp sağa sola zarf atan kız.

kaybedilenlerin yokluğuna alışabilmek

evvela kabullenememek gözleri yahut sesi aklına geldiğinde toprağın altına, yanına girme isteği.. akabinde ise farkında olmadan anıların, acıların zamanda kaybolup gitmesi. ara ara bilhassa ölüm yıllarında hatırlayıp yine aynı kalp ağrısıyla fakat bir parça azalan gözyaşı ile hayata devam etme çabası işte..

deliliğe övgü

amcamın kütüphanesinden araklayıp bir türlü okuyamadığım kitap.

izmir

daha dün toprağa verdiğimiz arkadaşımızın ailesine taziye için gittiğim ve bende ince bir sızı olarak kalacak şehir.