bugün

entry'ler (208)

ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar

dream theater - hollow years
dream theater - wither
mabel matiz - filler ve çimen
mabel matiz - arafta
jehan barbur - neden
bon jovi - bed of roses
opeth - harvest
edith piaf - la foule
edith piaf - non, je ne regrette rien
kings of leon - sex on fire
kings of leon - use somebody
pink floyd - high hopes
jet - are you gonna be my girl
frank sinatra - fly me to the moon

yalan dünya

bir leyla ile mecnun değildir

gecenin şarkısı

http://www.youtube.com/watch?v=V6k1VdgNeKE

salca

facebook'ta arkadaşlık teklifimi kabul etmesiyle başlayan aşkım, entry'leriyle süslenirken attığı fotoğraflar ve beşiktaş aşkı beni benden aldı. makarnan olayım salça eheheke.

en iyi komedi karakteri

(bkz: barney stinson)

alternatif kafe isimleri

ohannes

yaran dizi replikleri

barney: ted, tonight we're gonna go out. we're gonna meet some ladies, it's gonna be legendary. phone-five!
[slaps cell-phone]
barney: you didn't phone-five, did you?
[pause]
barney: i know when you don't phone-five ted.

the hangover 2

evet, ilkinde güldüğüm kadar gülmedim fakat o kadar gülmüşüm ki bir haftadır gülmüyorum öyle böyle değil. abi onu bunu bırakın da imdb'de ilk defa bir filme 10 verdim.
izlenilesi, iyice bir güldükten sonra tapılası bir film.

sözlük yazarlarının hayalleri

başarılı bir tiyatro oyuncusu olmak ve boğazdaki en güzel yalıyı almak en büyük hayalimdir.
tabi toz pembe olanda var.neil patrick harris'in eşcinsellikten vazgeçip dizideki haline * dönmesi ve benimle evlenmesi. siz oylama yapın ben ağlamaya gidiyorum.

yaran facebook iletileri

ben küçükken apple ve blackberry sadece meyveydi

yaran twitter iletileri

benn daha dune kadar molotof kokteylını ıckı sanıyodum:)))) bombaymıs ınanamıyorum:)

yaran facebook iletileri

uyanınca telefonda 2 mesajdan az şey varsa ne biçim moralim bozuluyo belli degil. 6 mesaj 3 cevapsız arama mı, uu beybi.

ballı hardal

en iyi soslardan birisidir. herşeye yakışır.

pilava ketçap sıkmak

(bkz: hamsiye ketçap sıkmak) bizzat kardeşim denedi.

buluştuğun kızın telefonunda justin bieber çalması

orayı başınızı öne eğip hızlı adımlarla terk etmeniz tavsiye edilir.

ketçap yoğurt karışımı

patenti bana aittir. ayrıca bu karışımı fark edenlere selam olsun! *

zengin piçi

(bkz: erkekleri çekici yapan detaylar) ne derseniz deyin seviyorum lan işte! yaşasın zengin piçler!

sevmemek

sevememek

siktir et

--spoiler--
Hava Durumuna S*ktir Et Deyin.
Her gün bize uymayan ters düşen şeylerle etrafımız çevreleniyor. Komşumuzun bahçesinde havlayan köpek, işe giderken yoldaki trafik, son teslim tarihi yakın olan bir projenin verilmesi, ofisteki sıkıcı elemanın bizi usandırması...

Bu şeylerin bizi üzmesi hakkında kontrol gücü kullanabileceğimize inanırız: Köpeği vurabilir, eşimize ilgi göstermesini rica edebiliriz, işe erken çıkabilir, projeyi kabul etmeyebilir ve ofisin sıkıcı elemanına gidip başkasının canını sıkmasını söyleyebiliriz. Tuhaf bir dünyayla yaşamanın uyumlu yolu sizin canınızı sıkan ne ise onu değiştirmek ya da onu olduğu gibi kabul etmektir.
--spoiler--

yaran facebook iletileri

heyecanla konuşan arkadaşının tükürük damlasının suratına gelmesi ve senin bozuntuya vermeden onu dinlemen. al sana gerçek dostluk.