bugün

entry'ler (212)

whatsapp durumları

"pardon bayannn"

kız klişeleri

"Sakalın batıyor aşkım, ama kesme"

sözlükçülerin en sevdiği sözler

(bkz: gideri var)

başak daşman

haberleri izlerken kendisini bir anda feyriye erdala çok benzettiğimi farkettiğim oyuncudur kendisi. sanırım onun oynanması gereken bir film olsa rahat rahat oynayabilir hiç zorlanmadan *

benim olan hiçbir şey benim olan hiç kimse

bir pazar günü yağmurlu ve soğuk bir günde çalışmaktan beyninizin sulandığı bir haftanın akabinde yağmurun cama vurduğu pencerenin dibinde otururken sigaranızdan bir nefes çektiğinizde ağzınızdan dökülen cümledir. sizin olan her şeyin sizin için bir ehemmiyeti olmadığı geliverir aklınıza ya da size ait "benim o" diyebileceğiniz etten kemikten bir bedene bürünmüş bir varlığın olmadığı.. 32 yaş arefesinde "benim o" diyemediğinizi farketmek işte bu cümleyi söyletiverir size.. tıbben bu bir depresyon belirtisidir aslında.. amma velakin benim müzmin bir depresif olduğum düşünülürse bu cümleyi farkındalık cümlesi olarak addetmek daha doğru aslında.. sanırım "benim o" diyebiliyorsanız bir sonraki yaşınızın bir manası var.. diyemiyorsanız da o yağmur damlalarının vurduğu camın dibinde bu güne kadar bu cümleyi neden söyleyemediğinizi düşünüp durursunuz.. bu cümleler zannımca intihara meyilli cümleler ama allahtan öyle bir düşüncem yok ama yine de sanırım bundan bir on sene sonra da hala "benim o" diyemiyorsam işte o zaman yemişim o yaptığım kariyeri elde ettiğim başarıları.. evet bu doğumgünümde bana ne hediye istediğimi soran arkadaşlarıma söylüyorum "benim o", "onun gibi mükemmel bir şeye sahibim" diyebilmeyi istiyorum.. ve de bu doğumgünümde "benim olan hiçbir şeye ve benim olan hiç kimseye" içiyor olacağım...beklerim efenim :)

yakışıklı karizmatik ve seksi erkekler görüyorum

nerdeeeee... kim gördüyse derhal yer ve eşgal bildirsin..

trt dublajlı susam sokağı yayınları

şöyle hafızamı zorladığımda - ki 17-18 sene öncesi olduğunu düşündüğümüzde baya baya bi zorladığımda- edi' yi altan erkekli' nin, büdü' yü de köksal engürün seslendirdiğini hatırladığım dublajlı yayınlardır. şu anda her ikisinin de kelli felli adamlar olduğubu düşünürsek yüzümüzde hem güzel bir tebessüm bırakıyor hem de ne kadar yaşlandığımı yüzüme şlaaaak gibi vuruyor.

arşivlenmesi gereken filmler

(bkz: before sunrise)
(bkz: before sunset)

ankara

bu gidişle yakında amazonlardan sonra en büyük yağmur ormanlarına sahip olcak başkentimizdir kendisi.

büyümek ama hala çizgi film izlemek

south park' ı izleyebilmek için büyük olmak lazım zaten. (bkz: büyüklere çizgi filmler)

kırmızı başlıklı kızın tecavüze uğraması

belliydi zaten böyle olacağı. gece demez gündüz demez fiti fiti o orman senin bu orman benim gezerse olacağı buydu zaten.

klişe teselli sözleri

koy götüne rahvan... klişe mlişe ama duyduğumda bana iyi gelir. tüm derdimi bir yana bırakıp kıkır kıkır gülmek gelir içimden.

mahalle maçlarında hep kaleye geçen çocuk

yeni ayakkabıları eskimesin diye kalenin yanına çıkarıp bırakan çocuktur. sonra da topla ilgilenmeyip ayakkabılarını izleyen çocuktur. tabi ki sonra da kaleden çıkartılır bu çocuk. (bkz: uçmalı kaleci) (bkz: eneee fırat lan bu)

toygar ışıklı

baygın dizilerin baygın müziğini yapan baygın sesli müzisyen.

fiziğini koruyan erkek

fiziğini koruyan kadın kadar elzemdir.

cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesi

"başbakan seçmeyi çok becerdik de bir cumhurbaşkanı seçmemiz eksik" kaldı denilesi hayal.

kadınlar ile balıklar arasındaki benzerlikler

hafızaları. şayet bir kadın bir erkeği deliler gibi seviyorsa o erkekten ne kadar kazık yerse yesin erkek yamacına geldi mi hele bir iki de canım cicim dedi mi her şeyi saniyesinde unutur o kadar.

adana dili ve edebiyatı

kendi öz be öz kız çocuklarını severken " aman da aman fallik seni" diye seven bi güruhun kullandığı dildir. fallik: oruspunun sevimlicesi.

gözlerinin altı çökük erkekler

şimdi bu yazacaklarım kesinlikle kendi düşüncelerim olmamakla birlikte etrafımdaki düşünceleren derlediğim tamamen anonim olan ve de çok güldüğüm hatta bir kısmına katıldığım düşüncelerdir.

gözlerinin altı çökük erkekler pipilerinin boyu 5 cm civarı olup (belki bu savı çıkaran kişinin abartısi olabilir efendim ama) hadi taş çatlasın 10 cm i geçmeyen erkeklermiş. daha önce er kişinin parmak boyuyla pipi boyu arasında orantı kuranları ya da kişinin boyuyla orantı kuranları duymuştum ama bunu yeni duydum.

edit: sözlükte ne çok gözlerinin altı çökük erkek varmış...

kadınını kaybetmek her erkeğin en temel korkusudur

kadınına fuckbuddy den ibaret bakan ziyniyetteki erkeklerin dışında öyle olsa gerek dedirten tanımlamadır.