bugün

şimdi bu yazacaklarım kesinlikle kendi düşüncelerim olmamakla birlikte etrafımdaki düşünceleren derlediğim tamamen anonim olan ve de çok güldüğüm hatta bir kısmına katıldığım düşüncelerdir.

gözlerinin altı çökük erkekler pipilerinin boyu 5 cm civarı olup (belki bu savı çıkaran kişinin abartısi olabilir efendim ama) hadi taş çatlasın 10 cm i geçmeyen erkeklermiş. daha önce er kişinin parmak boyuyla pipi boyu arasında orantı kuranları ya da kişinin boyuyla orantı kuranları duymuştum ama bunu yeni duydum.

edit: sözlükte ne çok gözlerinin altı çökük erkek varmış...
uyuşturucu bağımlısı olma ihtimali yüksek olan erkeklerdir.
final döneminde ders çalışandır.
belki gözleri biraz çekiktir, göz yapıları öyledir, belki orta asyalıdırlar. "keş misin lan sen?" sorusundan bıkmışlardır.

(bkz: der meister)
pipisi küçük olsa da performansı yüksek erkektir. uykusuz geçen performans sergilemeleri sonucu gözlerinin altı çukurlaşmıştır.
ayrı bir havası vardır. derin bakışlıdır.
pipi boyları hakkında bilgiye ancak çok seviştiklerinde ulaşılabilir. hiçbir çökük gözlü erkek "baaaak benim pipim minnacık" diyip göstermez ya da hiç kimse "senin pipin küçük di mi aç bakayım" demez. ulaşamadığı ciğere mundar diyen kedilerin ürünüdür. diğer erkeklerden ayrılan bir özellikleri yoktur, kimisinin pipisi 8 santimetre uzunluğundayken kimisinde kamaşullah olabilir.
yapılan savunma entrylerinin ve eksi oyların yardımları ile sözlükte toplumsal çıkarımlar yapılabileceğini gösteren "küçük pipili erkek"tir. böyle jet hızında eksi oylar, ayar mahiyetinde entryler.. evet teşekkürler kendisine bu erkeğin.*
hayır o erkeğin pipisi küçük olunca bütün sözlüğün de mi öyle? değildir tabi.

lan? yoksa? eeeh bana ne mına koyim küçükse.*
bir de gözleri kanlanmış ise o çöküklükle birleşince karizma ötesi olan erkeklerdir.
gece bebek uyutmaya çalışıp gündüz işe giden erkektir. karısı ise camız gibi yatmaktadır.
burnu güzel olur bu tür erkeklerin.hemde çok güzel.
hayatın ağır yükü göz altında çökük meydana getirmiştir. çökük alın teriyle ıslanıyorsa, bir el kadar yakındır neslinin çocuklarına.
burnu hafif kazma olur bu tür erkeklerin.

(bkz: kendimden biliyorum)

ha bir de çekik gözlü olma olasılıkları vardır

(bkz: kara tatar)