fox tv kanalında yayınlanmaya başlancak yeni dizi.

sanırım the man from earth filminde esinlenmişler.

1 mart pazar günü ilk bölüm yayınlanacak.

dizinin başrolünde will forte yer alıyor.
şiddetle izlemenizi önerdiğim dizi. sağlam komedi.
ulan dünya'da bir ben kalsam neler yaparım amk diyen insanların izlemesi gereken dizi. *
su ana kadar izledigim tek sit-com 2 broke girls idi. bu dizi 2.cisi olucak sanirim.
oyle yarila yarila guleceginiz bir dizi degil ama en azindan ortada bir konu ve merak duygusu var. ben cok begendim ilk iki bolumu.
yalniz 2 kisinin uzerinden nasil gidecekler orasi muamma.

bir dizi.
will forte'nin oynadığı ve ilk bölümünü yazdığı 2015 çıkışlı komedi dizisi. kesinlikle bir şans verin.
Oyuncularını baya başarılı buldum ben. Konusu da çok güzel. Ciddi ciddi yarıldığım yerler oluyor her bölüm. Tavsiye edilir.
dizinin 10'uncu bölümü ile ortalık iyice şenlenmeye başlamıştır.ayrıca sarışın ablaya hastayız.
isminin the last loser man on earth olmasi gereken dizi. ama cok cok begendim. 2 broke girls'ten sonra nurtopu gibi bir 2. sit-com'um daha oldu. tesekkurler tandy!
farklı bir konu işleyen eğlenceli dizidir. tavsiye ederim.

"Phil Miller ailesini çok seven ve bankadaki işinden nefret eden sıradan bir adamdı, ancak şimdi insanlığın son umudu! Dünyada kalan son insan olan Phil, gezegende bir canlı olduğunu daha fark eder. Bu iki yabancı, insanlığın kurtulması için tüm farklılıklarını göz ardı edecek ve işbirliği yapacaklardır."
yeni dizi arayan arkadaşlara tavsiye edebileceğim dizi. konusunu ilginizi çekecek türden. hoşunuza gidebilir.

lay's reklamındaki teyze gibi oldum. onun gibi bitireyim.

(bkz: izleyin gari)
if i were him, i would choose the sexiest woman.
güzel bir komedi dizisi. ilk sezonu bitmiştir. yeni sezonunu iple çekiyoruz. phill miller rulez...
28 eylül 2015 itibariyle 2. sezon 1. bölümü ilgili dizi sitelerine düşmüş efsanevi dizi...
başkası adına utanmak hadisesini mehmet ali erbil'den sonra bana yaşatan bir başrole sahiptir. başta keyifli olsa da ilerleyen bölümlerde sıkan dizidir.
mükemmel dizi.

tek kelime ile budur phill miller'a yapılan haksızlıklar yanlarına kalmayacak.Kardeşi uzaydan artık aşağıya insin.
efsane dizileri bitirdikten sonra en hoşuma giden dizi.

bitince de efsane diye entry gireriz artık. kıh kıh kıh.
ilk sezonun son bölümlerine doğru sıkmaya başlamıştı ki ikinci sezonda kendini toparlamış dizidir. Konusu itibariyle büyük potansiyeli var fakat bilimkurgudan gitmek yerine insan ilişkileri hatta direk olarak insan duygu ve düşüncelerini konu ediniyorlar. Phil' in ilk baslarda her seyi yakma zarar verme istegi izleyene bile hoş geliyor. Ben olsam napardım demeden edemiyor insan. Son olarak gelecek bölümleri merakla beklenen dizidir.
20 dakikalık çerez dizidir.
sırf o dünyayı bomboş görmek, o yalnızlık hissinin dibine vurabilmek, avm'leri istediği gibi yağmalayabilmek gibi unsurlar barındırdığı için bile izlenebilir.
ayrıca 2.sezon 11.bölüm bir türlü çıkmayandır. bekliyoruz bakalım.
güzel bir komedi. çerez dizi olarak izlenebilir.
bazı mantık hataları olsa da kendini izlettiren komedi dizisi.
sol framede görünce yeni bölümü çıktı sandığım dizi... (çıkmamış.)
yeni bölümü ortamlara düşmüştür. hatta bir sonraki bölümde bu akşam yayınlanacak.
iZLEDiĞiM EN iYiLERDEN BiRiDiR.
şişman adamın bütün hatunları götürdüğü dizi.

phil miller'ın yerinde olsam cinnet geçirirdim lan.

görsel
The walking dead' in sezonu bitirmesiyle kıyamet sonrası konusuna olan açlığımı birazda olsa bastırmasını umduğum çıtır çerez dizi.

Bir tutam the walking dead, biraz i am legend ve ilk bölümlerde bolca cast away göndermesiyle bendeki yerini sağlamlaştıran dizi.

"Bak bu olayın bir de bu yönü var." diyerek benim twd izlerken kendime sorduğum sorulara cevap olan dizidir aynı zamanda.
Mesela en başından beri nereye, nasıl sıçtıklarını sorup duruyordum twd izlerken. Bu dizide ilk bölümden bu soruma gayet komik cevaplar aldım.
Başroldeki abinin performansı çok iyi. Isteyerek oynadığı çok belli. Daryl vasıfsızından daha çok sevdim. (Ahanda eksi yağmuru.)
Sonuç olarak izlenmesi gereken komedi dizisi.