bugün

Rol yapmıyorsa akıl hastanesine yatması gereken kadın. Candan ailesinin babası kimse hüseyin Avni coşa havale ediyorum.
seks delisi bünyemin bile kaldıramayacağı kadar salak bir tip. rüyalar hariç.
Kendini dünyanın merkezi sanan bir bayan. Yazık lan şuna. ilgilenin kızla. Evet.
nihal candan'dan sonra beterin beteri varmış düşüncesiyle izlediğim , işte benim stilimde boy gösteren yarışmacı.
mesela bu kıza deli gibi aşık olan, bu kızın peşinden koşan onlarca erkek var ya yemin ediyorum hayretten hayrete şaşkınlıktan şaşkınlığa sürükleniyorum dediğim kız.
ablasının aksine epey seksi ve aynı orantıda mal olan kişi.

' merhıbaalar nur yerlitaaaş hnmmefendiiiiiii ' puhauahuaha.
Nihal candan'ın kardeşidir. Bir saniye bile izlemeye katlanmak başarıdır zira sesi çok rahatsız edicidir ve dudaklarını toparlayıp dik dik oturması insanı ruh hastası yapabilir.
oyuncak ördekler vardı eskiden. bastırınca viyk viyk diye öterdi.heh bu kız bu işte. gerçi o ördeklerin bile çocukları eğlendirmek gibi bir hayrı vardı. bu ise boşun boşu.

üzülüyorum baktıkça.
popüler kültüre kendini kaptırmış yüzlerce kızdan biridir. ama bu kadar acımasızca eleştirmekte de fayda görmüyorum , bu jenarasyonda böyle olabilir, çevrenize bakacak olursanız bahar gibi konuşan davranan en az bir kaç küçük kız olduğunu görüceksiniz , bu kişiler komşunuzun kızı , yakın arkadaşınızın kız kardeşi ve ya kuzeniniz de olabilir . bu tip genç kızları görünce insanların gözüne far tutulmuş tavşan gibi davranmasına da anlam veremiyorum.
Bu insanı tanımam iÇin o program'ı izlemem lazım.. Kendimden gerÇekten utanıyorum ama o kızdan daha Çok..
Çıplak fotolarını internete servis edip sonra da paylaşanları dava açmakla tedhit eden geleceğin avukatı.
Birinci olamayınca stüdyoyu terk etmiş, kaçırdım amk.
Bacakları çok seksi olan kadın. Evet.
görsel
Şüphesiz müthiş vücudu ile manken olabilecek kadın. Bir manken ajansı kesinlikle bu kızı , bikini ve iç giyim modeli olarak değerlendirmeli. Evet.
80 kilosunu fotoğrafta yaptığı shopla gizlemektedir sexy bacaklar denilen kısım normal bacağının 3 yarısıdır ve hayranların ona baharbie demesini istiyor(ciddiyim).
görsel
görsel kendi yaptığı shop efendim.
ablasından bile daha beter olan genç kız. düşünün acziyetini.
bazı kadınlardan utanma sebebi. tek derdi moda, erkekler olan, beynini kullanmaya gerek duymayanlardan. böyle yaratıklar var artık. bu da onlardam.
(bkz: Malum soru)
Bu yaratığa şöyle bir beş dakika bakıyor ve

niye üniversite sınavlarında Beykent üniversitesini tercih etmememiz gerektiği hakkında yeterli kanıya sahip oluyoruz. Bu kızın okuduğu okulda okumak insanın kendisine hakaret olmalı.
Bu kızı görünce ölmek istiyorum. Ablasından da kötü.
zeka pırıltısı yok bunda. bu tip canlılar var. yiyor, içiyor, giyiniyor, geziyorlar. düşünmek, ne bileyim fikir sahibi olmak gibi bir eylemleri yok. hayat onlara güzel.
IQ testi yaptırmalı. Kesinlikle 80'den düşük olduğuna eminim. Ablasını görünce bundan beteri olabilir mi diye düşünüyordum ama bu çok daha betermiş amk...
Bir dişi. Kafadan sakat olabilir.