bugün

dört büyük din'in görüşüdür efendim.
insanla hayvanı aynı klasmanda, aynı özelliklerde gören yörüngesini sapıtmış, söyleyen insanın kendisini hayvan yerine koyduğu slogan.
çoçuğun yaşama hakkını savunanlardanım tek farkla tecavüz hariç .

edit; kurban ne alaka sorunsalı yedi yirmi yedi et yerken yiyorsak ibadet maksatlı kurban kesen etini dağıtan müslümana ne diye zırlıyorsun derler adama .
kürtaj insanın kurban hayvanın canını alıyo ki hayvan olan bunu anlayamaz zaten naparsın.
kuran kursu terk yazar beyani bu isleri birakip ciftcilik yapmali.
bi siktirip gidip çay yapmalı.
olayı farklı yöne çekmeye çalışan inançsız insan düşüncesi. bir kere kurban hayvanı tek kişiye değil bir çok kişiyle paylaşıldığı için bereket demektir. tıpkı yeni doğan çocuğun eve bereket getirmesi gibi.
dört büyük dinin görüşüdür ne demek tanımdan anladığın bumudur senin? kürtajla dinin ne alakası var ayet mi var sonuç ne emrediyor, valla sinirlendim ya bu entry sonucun da belki çaylak olacağım ama işte napıyım kendi mi tutamıyorum açacağın başlığın . . . yok tamam herkes açtığı başlığın tutmasını ister ama böyle saçma sapan başlıklar açmanın da alemi yok açıyorsun tamam saçma da olabilir ama açtığın başlığın ne anlama geldiğini biliyor musun? yok başlık hadi olsun da yazdığın cevap da ney öyle ( dört büyük din'in görüşüdür efendim. ) ne görüşün den bahsediyorsun ne anlatmak istiyorsun ne demek istediğini biliyor musun?