bugün

Şu an ülkenin başında olsaydınız ne yapardınız temalı soru. (bkz: Canim cumhurbaskanimi öldüklerine kavuştururdum)
sosyalist cumhuriyet kurup %50'lik akp tipi düşünceden memnun olmayıp insanları katlederdim.

not: salaklığın lüzumu yok. demokrasi iyidir.
hapiste olan ve bundan önceki süreçte görevini layıkıyla yerine getiren önce polisler, uzmanlar gibi güvenliğin temeli olan insanları çıkarır görevlerine geri getirirdim. sonra havuz medyasını yok eder, lanet olası halka gerçekleri anlatmaları için hapisteki gazetecileri çıkarırdım. e bunu da hallettikten sonra adaleti sağlamayı bırak, şerefsizlikte rekor kıran adalet sağlayıcıları da görevden alırdım. allah sonumuzu hayır etsin.

ekleme: paralel diye diye ne insanlar haksız yere yatıyor, onların hakkını, hukukunu, gözyaşını, hasretlerini nasıl ödeyeceğiz?
ilk önce suriyelileri kapı dışarı ederdim, ardından kürtleri, sonra da komünistleri.
idam cezasını geri getirirdim.
Lahmacun söylerdim kendime.
Acıktım.
Kemalizmle mücadele bakanlığı.
Türk olmayan herkesin vatandaşlığını iptal edip sınır dışı ederdim.
demokrasiyi güçlendirici yasalar çıkartırdım.
Anayasa madde 1:

Milletin hayatından size ne ulan.
cumhuriyetin devamlılığını sağlamakta temel etken olan; şuanda bozulmuş ve zayıflamakta olan laik sistemi yeniden tüm devlet sistemi içinde egemen kılarım.

birde rica ediyorum, laikliği halen islam düşmanlığı olarak algılayan varsa terketsin burayı.

elhamdülillah müslümanım ancak devlet için en iyi sistem cumhuriyet ve en iyi prensip laikliktir.

bizim ülkemizde laikliğin sona ermesi demek, arap egemenliği demektir.
Hepinizin amına kordum.
Irkçı kafatasçıları cennet vatandan tecrid etmek.
En büyük temizliği (katliam) yapardım.
diyanet işleri lağvedilecek, mehmet görmez denen yancı canlı yayında özür dileyecek akp döneminde olan bitenleri anlatacak. sonra meslekten ihraç. yalancı imama gerek yok. tüm yandaş medya başkanları canlı yayında milletten özür dileyecek akp döneminde nasıl para yediklerini, nasıl iftira haber yaptıklarını anlatacaklar, itiraz eden Silivri ile nihayet tanışacak. mehmet barlas vb. liboşlar, orhan gencebay, sezen aksu vb. akil makil tüm tipler de canlı yayına. şarkı söylemek yok tabi. özür dileyecekler. karikatür içişleri bakanı ilk dakikada şut. pkk'ye ışid'e övgü düzen tüm akp'li danışman, bakan, milletvekili kim varsa Silivri'ye çay içmeye. milli takım f.terim şut. tekbir çekilen değil, milli heyecan veren bir milli takım. tff tam kadro şut. satılmış tüm yargı mensupları meslekten ihraç ve mimlenecek ki benzer işlere giremesinler. artık çay bahçelerinde emeklilik keyfi yapabilirler. Orda burda huzursuzluk çıkaran bütün suriyeli afgan vs. sınırdışı.
içinde lüx olan her şeyi satardım.
satılan limanlara el koyardım.
devlete ait kullanılmayan arazileri üretim için halka açardım.
terörü sert bir şekilde tüketirdim.
pkk sempatizanlığına 5-6 yıl hapis cezası çıkartırdım.
terör elebaşları için idamı geri getirirdim.

bunları yapmam için lider olmama gerek yok. osman pamukoğlu olsun oda yeterli.
eğitimi bi değiştirme ve çeşitlendirmeye giderek başlardım tabiki 4+4+4 sistemini bozmak yerine ilkokuldaki kasıntı zorunlu anlaşılmayan beceriksiz yetersiz din derslerini kaldırırdım.
Önceden düşünmüştüm bunu 3- 5 bişey çıkıyordu. Lakin şimdi nereyi düzeltelim heryer berbat.
Yapısal reformlar yapıp hukuk , emniyet , istihbarat ve diğer devlet kurumlarını bağımsızlaştrmak için ugrasrdm.
ben diktatör olurdum. Kendimi biliyorum aga. Demir yumruğu vururdum masaya ne kadar din ve devlet düşmanı varsa hepsini toplama kamplarına atardım. Birde hainlere destek verenleri ve ailelerini vatandaşlıktan atıp, ülkeden sürerdim.
ankaranın ortasına bir bomba yerleştirirdim. aynı anda tüm ülkelere savaş açardım. tüm ülkelere ankaraya kadar beni sıkıştırırdı en son bombanın düğmesine basar ortalığının amına kordum kimse kalmazdı
istifa ederdim.
Ülkeyi ortadoğudan alıp dominik cumhuriyetine taşırdım. Temiz hava, bol güneş.
diyanet işleri'nin bütçesinin yarısından fazlasını elinden alır daha faydalı bir yere harcardım. mesela köy enstitüleri tarzı girişimlere harcardım.
Apoyu salardım. Daha sonra kendi tuttuğum onlarca canlı bombayı apoyu karşılayan kürtlerin içine salardım. Sonra suçu işidin üstüne yıkar büyük bir savaş başlatırdım.