bugün

entry'ler (290)

47 oy almış muhteşem entry

Aslında burdan çıkarılıcak sonuç türk erkeklerinin zeki,okuyan,yazan kızlarda hazetmediği gerçeğdir.

namazın huzur verdiği yalanı

Namazı huşu içinde idame ettiremeyenlerin anlamıyacağı bir hazdır. Kılıyormuyun hayır ama özlüyormuyum evet.

20 subat 2017 başbakanlık borç duyurusu

Referandumda evet diyin bütün dertleriniz borcumuz , terör, eğitim sistemindeki bozulma, liyakata dayanan düzen , hırsılık, yolsuzluk hepsi bitsin illa bunu birinin mi demesi lazım düşünün haklıyım. Türkiye bu sistemde daha gitmiyor.

asgari ücret 1404 en düşük kira 1000 tl

Yahu arkadaşlar bırakın bu geri kafalılığı. Günümüzde erkek dominant bi toplumdamıyız. Kadında çalışırsa 2.800 çocuklarada deli gibi burs veriliyor(suriyeli kardeşlerimiz kadar olmasada) . Lütfen bırakın bu yobazlığı.

yazarların üniversitedeki not ortalamaları

2.98 götürür.
Edit: bir sonbahar yaprak dökümü gibi düşüyor gönlümün efendisi. 2.54 ...

gecenin derdi

Ülkem elden gidiyor dahası var mı?

kim jon un un tarihe geçecek sözleri

"Dünya lideri ben değil, Türkiyedeki büyük insandır" demiş.

araplar bizim kardeşimizdir diyen türk

Hala ilkel ırkçılık yapmayan insandır. Toplu olarak bir kesimin dışlanması yanlıştır. Herkes kişisel değerlendirmelidir. Ama evet tarihte az itlik yapmamışlar.

2 türk askerinin yakılması yalanı

Koskoca Türkiye Cumhuriyeti iki keleşli piçe cevap veremez duruma düştü . Olsun olmamış gibi yapar mutluluklarını engelleriz demi. Çok manyak stratejilerimiz var . Helal olsun .

23 aralık 2016 bıçağın kemiğe dayanması

Aynen dediğin gibi biçak götümüzde bizde hala üstünde zıplıyoruz. ilber hocanında dediği gibi devlet sisiplini kalktı . Binlerce yıllık ordu ne hallerde. Sevgilisine trip atan kıza döndü ülkem. Bunu istemiyorum yhaa bunu engelle. Lan canlar gidiyor onların gençlikleri gidiyor hayalleri gidiyor. 21 lan 21 yaşında doğruysa şehidimiz. Allahsızlar illa sizden birinin mi ölmesi gerek bişeylerin değişmesi için.

yakılarak ölenler ışidçiymiş

Holope gorocez holope gorocez . Bunlar manyak kişilikler manyak bildiğin. Yahu kardeşim insamlık suçu varsa sen Türkiyesin Türksün kurtar tabikide sivilleri ama kaç aydır tutsak askerini niye kurtarmazsın. Senin dağ taş devirmen lazım 1 tek askerine zarar gelmemesi için. Asker şimdi ne düşünür. Biz piyonuz hayatımızın bunlar için bi manası yok ölsekte işkence çeksekte. Bu adamlar ülkeleri için canlarını koyuyor. Sen napıyorsun bi kaç şehidimiz var . Senin oğlan düşseydi ellerine görürdük neler olduğunu oğlancığını kurtarmak için . Lanet olsun yemin ediyor yeter.

işidin iki askerimizi yakarak şehit etme videosu

Bendeyse kin ve öfke yapıyor. Öç istiyor canım. Prim vermemek için üstünün örtülmesi yanlış. Ben ki hep akıldan yana çözümleri istesemde bunlar insan değil. Yeter artık ülkede bi olayada sansür uygulanmasın.

ışid videosunun yalan olması

inşallah öyledir. inşallah biz paranoyağızdır.

işid li teröristler tarafından yayınlanan video

Videonun yayılması yanlış evet. Fakat sansüre gidilerek değil, biz duygusal bir toplumuz zaten yüreğimiz izlemeyi kaldırmaz ama bize neden okadar şehidin olduğu anlatılmalı kendi ülkemizin dışında . Yeter artık başkaları için öldüğümüz.

23 12 2016 ekşi sözlük erişim engeli

Yani yeter bi bunun olmadığı kalmıştı. Hayır dert ne yalansa yalanlarsın erişim engeli koyup şüpheleri üzerine çekmenin mantığı ne çok merak ediyorum.

ilber ortaylı balondur

Benim merak ettiğimse bunlar ne zamandır vardı bir anda ülke bunlara kaldı yazarları yazar değil, akademisyenleri akademisyen değil ülkedeki kaliteyi bir anda sıfırladılar. Ve bu halkıda buna sürüklediler ileride ne büyük nezlere konu olucak ülkem...

uludağ sözlük yazarları hangi il ilçeden katılıyor

(bkz: uludağ sözlüğü mitin kurmuş olduğu gerçek)

halk tv

Muhalif görüşün bir çatı altında buluşmasını sağlayan kanaldır. Sağ cenahtaki muhalefete bile kapılarını açmıştır bu anlayışı sürdürürlerse cidden kalp kazanırlar. Düşmanın bile kalitelisi.

alt komşunun balkonuna düşen baksır

Bir kere başıma gelmiştir . Gece vakti düşen baksırımı nasıl isticem diye düşünürken aabah ekmek almaya çıktığımda merdiven demirlerinde asılı bularak çözülen problemimdir. Çok anlayışlı komşularım var saolsunlar.

erkek dediğin sert olmalıdır

Narin kızlarda gözlenen değişik bir istek.