bugün

diyaneti komple kapattirirdim.
idam cezası getirip tecavüz ve benzeri suçlarda yatanları idam ettirirdim.
ingilterede biri kavga çıkarıyor. kimliğine bakıyorlar aha Türk. ama aslında Türk değil kürt. biz Türkler çağdaş ve modern Atatürk ilkeleriyle yaşayan ve 5 vakit namazımızı kılan medeniyet sahibi insanlarız. Türk-kürt ayrımı yapmak istemezdim ama çevremdeki kürtler o kadar şeref yoksunu ki bir kadınla tek gecelik ilişki için dostunu bile satıyor. basit yerleri geçtim. bunca yıldır pkkyı beslediler. şehit verilince sevindiler. Türk kürt ayrımı yapmak istemezdim ama artık yeter. terörü kürtlerin %95i besledi. 2. tehcir yasası çıkarırdım. terör veya saldırgan görüldüğü anda "VUR!" emri verirdim. masum vatandaşlarımı ve yiğit askerlerimi daha fazla kaybedemezdim. tehcir yasası + terör farkedildiği anda vur emri.

bir de peygamberimiz ve Atatürke hakaret edene hapis cezası verirdim. kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda.
ilk yapacağım şey meclisi barış güvercinlerinden temizlemek olurdu.
idari makamlara bu işi gerçekten bilenleri getirerek istifa ederdim. dosta düşmana örnek olurdu.
Nerden başlasam diye düşünürdüm.
Terör sorununu kökten çözer ve hitler gibi katliyam yapardım..
(bkz: devlete kayyum atamak)
içini açıp bi üflerim evvela. sonrasında fabrika ayarlarına geri döndürürüm.
Rıza sarrafı beş milyon tele karşılığında ABD'den transfer ederdim. *
anitkabiri özelleştiririm, çay bahçeleri felan ihaleye veririm. şeriat ilan ederdim.
idam cezasını geri getirirdim.
Türklüğü yüceltirdim.
Lidil lidil into di midil.
Cuma ya giderdim. Okunuyor şu an.
diplomatik pasaport sahibi olacağım için, ilk uçakla istediğim ülkeye siktirolup gidebilirim.
viyanayı feth eder kanunin yarım bıraktığı işi tamamlardım sonra şehirlerin isimlerini değiştirip kafa karışıklığı yaratırdım bingöle istanbul, istanbula bingöl, ankaraya van, vana konya derdim.
Atış serbest imhaya başla. Etnik köken temizliği vs vs. Anlayan anladı.
imam hatipleri kapatır, badem bıyığı yasaklardım. ülkeyi de bölerdim. iç anadoluyu ne halin varsa gör derdim. egeye ayrı bir ülke verirdim, karadenize, güneydoğu'ya akdeniz'e bölerdim ülkeyi. bölücülük çok güzel.
türk islam birliğini kurardım. federasyon içerisindeki ticaretten ve federasyon dışına yapılan ihracattan vergi yerine şirketin ürettiği üründen bir miktar talep eder federasyon içerisinde fakir fukaraya dağıtırdım. buna tacikistan kırgızistan türkmenistan azerbaycan dahil. vatandaşın ürünleri satın alırken ödediği vergiyi de eğitime ve ar-ge personeli yetiştiren kurumlara aktarırdım.
Teror orgutu mensuplsri ve yandaslarinin sehir merkezlerinde bir cok kez birseyler bahane edilip yakip yikiyorlar. Ilk yapacagim sey bu tur teror orgutlerine mensup direnis, gosteri ve eylem yapan kim olursa olsun ozel secilmis timler tarafinda mudehaleye ve vur emri ile yeni bir yasa cikartirdim. Boylelikle artik bir cok kisinin cesaret edemeyecegi bir eylem politikasini ortadan kaldirirdim. Yazik bu vatana yazik genclerimize yazik yeni nesil yetisen o masumiyete. Koskocaman bir ulke herkese yetecek kadar bir vatan. Bitsin artik bu kavga ve bu direnis.
büyük türk devletini kurmak için elimden geleni yaparım.

insanlar şunu hala anlamıyor. siz sadece türkiye türklerini tanıyorsunuz bu millet ile aynı kanı taşıyan milyonlarca türk var.
be mına koduğumun kara kafaları bizim geçmişimiz sizin gibi "abim ölsede yengeme kaysam" değil.
izlanda ile kardeşlik anlaşması yapar ve bünyemizdeki yaklaşık 3 milyon suriyeliden 500 binini izlanda'ya göndermek üzre çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığını görevlendirirdim. üniversitelerde ki cumhurbaşkanlığı rektör atamalarını kaldırırdım. anayasadaki laiklik kavramını sekülerizm kavramı ile değiştirirdim. son 10 yıldır anlaşılmıştır ki ülkemiz insanı yeni kavramları tanımlayamıyorsa seviyor. dolayısıyla bunu seveceklerdir. laiklik düşmansa sekülerizm dosttur vuhuuu. çakar geçerdim. içim el vermese de yargıya herhangi müdehale de bulunmazdım. sadece yargıda yeni süreçte aihm e başvuru silsilesinin yolu u kısaltırdım. siğer değişikler için komisyonları kurmaya başlardım. değişim çook uzun soluklu olacağı için yakından takip ederdim.
cumhuriyet tarihinden bu yana geçmişiyle yüzleşememiş toplumun geçmişiyle yüzleşmesini ödeyeceğimiz tüm tazminatlara ve bedellere rağmen kabul ederdim. en azından yüzleşecek bir şeyimiz kalmazdı.
toprak bütünlüğünden ziyade kültürel bütünlüğe önem verir ve bi an önce sınırlarımızın territoryal bir alan oluşturması için sonuca gitmek isterdim. zira derdimiz alandan ziyade insanların vicdanen ve fikren kendilerini hür hissetmesi olabilir. en asli amacı bu değil midir zaten bir ülke yönetiminin?
ve diğerleri...
Harem kurardım. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Önce işimize bakalım sonra türkiye'ye döneriz.
Ben saçımı yaparım.

Ülke yonetiyoruz saç baş dağınık mi cikalim.