alın size yeni türkiye işte. daha dün dondurma yiyen çocuklara saldıran cübbelileri izledik. bugün de etek giyen kıza hiçbir nedeni olmadan yumrukla tokatla girişen bir yaratığı. bakın siz bunlara ses çıkarmazsanız, ezilenin yanında olmazsanız, gün gelir sizi de böcek gibi ezerler.
gün geçmiyor ki caanım ülkemizde bir o.ç. daha gün yüzüne çıkmasın.
Sözlükteki bütün kadın düşmanlarının orospu çocuğu dediği orospu çocuğudur. Sorun benim orospu çocuğu demem mi?
bi benimle aynı otobüse veya ortama denk gelmemiş, korkak, pısırık orospu çocuklarından biridir.

yemin ederim o bakteriyi gömerdim oraya.
sadece sapık değil dinci sapık hem de...
Vay serefsiz kopek.

Yakalatip iceri tiktirmak gerek onu. Keske bana gelse anasini bile sikerim onun. Orospu evladi.
Anasının amını siktiğim zihniyeti bozukları, ülkenin içine sıçtınız lan yobazlar.
Apış arası gözüküyormuş.

Apış arasını nereden gördün ulan arka taraftan nasıl baktın kıza da gördün?

Nefis varmış.

Nefis insanındır terbiye etmek içindir.

Büyük bir cesaretle saldırmış kız.

Aa cesaret korkuttu dimi zoruna gitti kızın susup pısmaması, boyun eğmemesi

Konu uzamasın diye dolmuştan inmişmiş.

Kızı güçlü gördüm adam değilim korktum kaçtım demiyor ya it.

Ne günlere kalmış Türkiye'nin yeni halidir. Bugün yaptığıyla serbest bırakıldı yarın başka bir olayda yine saldıracak olan sapıktır.

Ülkeyi bu hale sokanlar unutmasın sıra size de gelecek.
Şoför yerinden kalktıktan sonra hepimizin söylediğini söylüyor : "orospu çocuğu"

başka bir tanım yapmaya gerek duymuyorum.
DHA'ya göre kızın babası şöyle bir açıklama yapmış:

"Bazı şeyleri kendilerini tek başına halledeceklerini zannediyorlar. Toplumun değerlerine de zarar veriyorlar. Bir nevi provokasyon. Neye hizmet ettiklerini anlamış değilim. Seni ilgilendirmez"

"Giyim kuşam konusunda Cumhurbaşkanımız gerçekten özgür ortamı sağlamıştır"

"ister başörtülü olsun, ister başı açık olsun, ister mini etekli olsun sokakta da görüyoruz, iş yerinde de görüyoruz. Toplumumuz bunu kabul etmiştir. Herkesin kılık kıyafetine de, dini inancına da , siyasi görüşüne de saygılı olmak lazım"

hmm.
hakkında yeniden gözaltı kararı verilmiş.

ya arkadaş adalet böyle birşey mi? böylesi bir şerefsizliği cezalandırmak için iila ki toplumsal tepki şart mı? bu kaçıncı oldu lan?
durun dövmeyin atlar olarak biz döveceğiz o hırtoyu.
pendik'te, ramazan'da mini etek giyiyor diye 21 yaşındaki melisa s.'ye saldıran şahıs serbest bırakılmış.

baba: "saldırgan kızıma ‘orospu, ramazan’da böyle giyinmeye utanmıyor musun’ gibi şeyler söylemiş."

gazeteci olsa tutuklu şekilde müebbetle yargılanırdı. sokakta herhangi bir kadına saldırmış adamı tutuksuz yargıla ki o sürede başka birilerine de saldırsın.

bu bilerek, "bizim yapamadığımızı sen yap aslan parçası!" demeye getirmek olayı. "biz de istemiyoruz sokakta mini etek giysinler de işte, elimiz kolumuz bağlı; ama sen saldır, seni koruruz!" demek.

medeni olan her şeye düşmansınız, insanlığın bütün birikimine düşmansınız gerçekten.
Karakter yoksunu olan yobaz bir canlı olarak tanımlanabilir.
Şaşırıyorum. Medeniyeti bu denli yok sayıp, insan muamelesi dahi görülmeyen bir ülkeye özenmelerine. Dini bu denli kendi istedikleri gibi yorumlamalarına. islam anlayış dinidir ama anlayış sıfır noktasında.
Ülkemdeki saysız orospu çocuğundan yalnızca bir tanesidir.
Şunu bir türlü anlayamadım gitti. "Ben Müslümanım herkes benim gibi yaşasın" diye bi anlayış yok amınakoyim yok.

Herkesin ibadeti dr günahı da sevabı da kendine. itoğlu it yaa. Ulan ne sini oldum amk. Yakalayıp haşat edicen şerefsizi.
Bu tarz insanları toplumdan tamamen soyutlamak amacıyla bunlar için bir şehir oluşturup hepsini oraya koymak gerek.
Peçetede kalıp, klozeti boylaması gerekirken, sırf ibret-i alem olsun, " şerefsizlik" kavramını ayan beyan ortaya sersin diye, başımıza musallat edilmiş nice pislikten biridir.
Kanunlara, maneviyata sonuna kadar saygılı duran ben, bu durumda, cinnet geçirip cinayet işleyebilirim gibi geliyor.
Tövbeler olsun!
Gerekli yasal düzenlemeler ve bunları saman altından destekleyen insanlar yok olmadıkça, bu tip sorunlar bir kördüğüme dönüşrek, toplumsal infial yaratacak boyuta dönüşecektir!
Yazın bunu bir kenara!
ya kısa elbisesi, ya da yüz vermediği için tokadı yemiş. bunlar babadan oğula nesil orospu çocukları. böyle adamları (pardon) meydan da bi temiz linç edeceksin. sonra brezilya da ki dövmeci abiye götürüp alnına , ben bir orospu çocuğuyum yazdıracaksın. bu hak eder.

Edi; orul orul orospu çocuğu.
beyinsiz bir orospu çocuğudur. sana ne amına koduğumun oğlu sen kendi dalgana bak.
inanamıyorum, aklım almıyor insanlar nasıl böyle bir zihniyete sahip olabiliyor. Ayrıca böyle tiplerden böyle düşünenlerden 100lerce olduğunu bilmek en kötüsü. Burada eğitim sistemimizin saçmalığı işlevsizliği ve şeyh tekkelerin dinci muafazakar kesimin propogandalarıda devreye giriyor. Ayrıca nereden alıyorlar bir insanın hayatına karışabilme cesaretini. Böyle bir şey olabilir mi? Genç kızın yanında olunması gerekli. Bir çomar saldırısına uğramış resmen. Bunu atlatmak çok ama çok zordur. Ama umarım hemen atlatıp kendine gelebilir. Geçmiş olsun diyorum. Bizde oda bu davanın peşini bırakmayalım.
Argo kelime kullanmaktan ne kadar nefret etsemde, beynini sikinde taşıyan böyle tipler bitmediği sürece bu ülke temizlenmez kardeşim.
izlerken tüyleri diken diken eden, tüm asabiyet damarlarına kan hücum ettiren vehamet yüklü olay. yav neden denk gelmez böyle bişey ulan neden ya!
soda şişesine oturtulması gereken delikanımsı bir pezevenk daha.

umarım gereken yapılır.
Erkek musveddesi comaroglu çomar. Yemin ederim tüylerin diken diken oldu lan.