bugün

entry'ler (379)

2016 yılından beri çaylak olmak

Moderasyonun ilgisizliğinden kaynaklanmaktadır.

ulusozlukpersoneli

Uludağ sözlüğün buffonudur. Bu sözlük şu an kullanım olarak 3 yıl öncesine kıyasla %70 e varan bir azalma yaşasa bile, bırakıp gidememektedir. Eskiden beri buradaydı. Kimler geldi-geçti bu sözlükten. Ama o hala burada.

siyaset konuşan liseli

Hayatta daha eğlenceli şeyler varken boşuna çene yoran liselidir. Bırak kardeşim siyaseti, hatunlarla-erkeklerle konuş. Futbol konuş. Kitap konuş. Sinema konuş. Siyaset gibi gerilimli-sıkıcı ve menfaate dayalı bi şeyi ne diye konuşup kendini strese sokuyosun?

sevgiliyi 1 90 lık zenciyle paylaşmak

Cuckold fantezisi olan şahsım için çok çekici ve heyecan verici bir fantezidir. Anlayışla karşılayın. Drogba gibi bir erkeği, sevgilimin tatmin ettiğini görmeyi çok isterdim. Ancak türkiye de bu zor maalesef...

hiç penis fotosu almamış olan sözlük kızı

Yazın yks den sonra bu sözlüğe yazar yapacağım sevgilimin de içlerinde bulunacağı sözlük kızlarıdır. Kendimi saymıyorum.

mobbing psikolojik bir terördür

(bkz: pazartesi sendromu) mobbinge uğrayan iyi insanlara selam olsun. Mobbing i yenmenin tek yolunun, yapan kişilere karşı aynı şeyi uygulamak ve dik durmak olduğunu düşünüyorum. Tabii ki demesi kolay uygulaması zor.

bu sabah nasıl uyandınız

Kesinlikle etik kurallarım ile alakalı bir durum.

hanım koş saksom geldi

Yanlışlıkla bulduğum çok komik bir emir cümlesidir.

anın görüntüsü

görsel evet yataktan kalkmak. Bütün gece uyuyamadım ve birazdan "kahvaltı" edip derse gideceğim...

seni uyutmayan ne

Sevgilimi biriyle paylaşma isteği.

karısının mini etek giymesinden hoşlanan adam

Şahsen bu benim. Swinger fantezimde var. Karım yok ama sevgilimin mini etek giymesi beni hem tahrik ediyor, hem onure ediyor. Bakışların onun üzerinde olması beni tahrik ediyor.

ulusozlukpersoneli

Çok uzun bir süre çaylaklık cezasına çarptırılmış en son entrysini 175 gün önce girmiş, tesadüf eseri çaylaklıktan kurtulduğunu farkederek sözlüğe tekrar entegre olmuş eski, tecrübeli daha önce bir çok hesabı silik olmuş bir ulu sözlük yazarı. Bu sözlüğe 2011-2012 yıllarında yazmaya başlamış ve eski halini de bilen bir yazardır. Şu an üniversite sınavına hazırlanmaktadır mezuna kalmıştır. Vakit buldukça entryler girmeye devam edecektir.

meral akşener in akıl almaz tehditi

Hayattan zevk alan kaynak bir kadın olduğunun göstergesi olan kadındır. Gazetecileri tersleyecek mi acaba yakında diye bekliyor insan.

sivrisinek

Zavallı küçücük bir hayvana gücü yeten ve zulmeden ahlak yoksunu vicdansız insanları göstermiştir. Moderasyon hala bu istismara sessiz mi kalacak?

her gün biraz daha artan şeyler

ilişkimdeki uzaklaşma. Evet her gün biraz daha artıyor. Biraz daha az mesaj atıyoruz. Biraz daha az sevişiyoruz. Biraz daha az seni seviyorum diyoruz. Gitgide normalleşiyor ilişkimiz. Bunun suçlusu kim? Bizi bu hale getiren hayat şartları mı? Ne bilmiyorum ama acı çekiyorum.

hadi baba gene yap

Akorları G-D-C olan aykyayk ritmi ile çalınan mükemmmeel bir yaşar kurt şarkısıdır. Bu şarkıyı babanıza çalarsanız veya babanızla dinlerseniz duygusallık olur haberiniz olsun.

07 07 2017 cuma hutbesi

Ensar muhacir dümenine halkı ayağa getirme amaçlı cuma hutbesidir. Ulan şu cemaatten birinin 5 yaşında kş çocuğuna torununa tecavüz edildiğinde bakalım ne yapacak bu arap götü seviciler. Ulan herifler çeteleşiyor her yerde mafya gibi. Daha 2 ay önce trende 3 kişi kızlara laf attılar uyardım diye beni dövmeye kalkacaklardı. Bu kafasız müminlerden nefret ediyorum.

misafir çocuğunun yapacağı en büyük şerefsizlik

Olmayan şerefsizliktir. Ulan çocuk ne yaptı ananıza mı sarkı ablanızın külotlarını mı çaldı? Altı üstü bilgisayar oynamak istemiş oynatın biraz gidecek zaten 2 saat sonra.

şortlu üniversiteli kıza saldıran sapık

inanamıyorum, aklım almıyor insanlar nasıl böyle bir zihniyete sahip olabiliyor. Ayrıca böyle tiplerden böyle düşünenlerden 100lerce olduğunu bilmek en kötüsü. Burada eğitim sistemimizin saçmalığı işlevsizliği ve şeyh tekkelerin dinci muafazakar kesimin propogandalarıda devreye giriyor. Ayrıca nereden alıyorlar bir insanın hayatına karışabilme cesaretini. Böyle bir şey olabilir mi? Genç kızın yanında olunması gerekli. Bir çomar saldırısına uğramış resmen. Bunu atlatmak çok ama çok zordur. Ama umarım hemen atlatıp kendine gelebilir. Geçmiş olsun diyorum. Bizde oda bu davanın peşini bırakmayalım.

bilmiyorum diyemeyen insan

Bilmiyorum lafını egosu yüzünden söylemeyen kendini her şeyi bilmek zorunda hisseden insandır. Çevresindekileri yanlış yönlendirir.