bugün

hatunlar gibi etek giyip üfül üfül dolaşamadıkları için mecburen şort giyen erkeklerde farkettiğim inanılmaz gerçektir. hatta bu kişiler topuklu ayakkabı da giymek istiyorlardır ama ancak parmak arası terlik giyerek bu ihtiyaçlarını bastırıyorlardır... gerçekten çok acı...
futbolcuların, basketbolcuların ve her türlü sporcuların eşcinsel olduğunu savunan düşüncedir. ki herkes şort giyebilir.
sıcakta erkeğin şort giymesi eşcinsellik göstergesi değil sıcaktan bunaldığının göstergesidir.
şort giyenlerin ideal giyinmek konusunda özürlü olanlarını sık sık gördükten sonra , rahat ya da entelektüel görünmeye çalışmalarından dem vurmak istenmesi sonucu açığa çıkmış haklı çıkarım. adam gibi şort giyenlere , yakıştıranlara lafımız yok.

heryerine boncuklar ve dandik deri kayışlar sarmış bir salak gördüm geçen gün otobüsün içinde , kıllı ve kalın bacaklarını oturduğu yerden ön koltuğa , dizlerini kırarak yaslamıştı. beyaz çorap , olması gerekenden 4 cm kısa siyah pantolon ve yumurta topuk ökçesine basılmış ayakkabı giyen adama kro denmesi kadar doğal yani böyle adamlara gizli eşcinsel demek. zaten kro demek 'ideal yolu bulmakta beceriksiz olan' demektir.

kadınların çekici ve alımlı olmasını beklediğimiz gibi erkeğin de taşıması gereken özellikleri olumsuz yönde etkileyen çelişki dolu tuhaf giyimleri neden eleştirmekte zorluk çekiyorsunuz anlamıyorum. hayvan gibi bir adam şort giyiyorsa ve onu kendine yakıştıramıyorsa krodur amına koyim , sadece gay eğilimli değil.

edit : ayrıca kadınların bu eleştirdiğim tipleri sevmeleri , yanlarında rahat olabilmelerinden ve onlarda olduğunu düşündükleri yavşamayan adam özelliklerini taşıdıkları varsayımından ileri geliyor. bu onları , eşcinsel eğilimli oldukları ya da o izlenime mahal verirken çekince duymadıkları gerçeğinden kurtarmaz.
çoğu insanın (erkek demiyorum) katılmayacağı önerme.
(bkz: arkadan gizli eşcinselin koşarak gelmesi)
(bkz: Evladım hiç mi işiniz yok sizin)
- Abi hadi denize girmeyecek misin ?
- Yok lan siz girin ben gelemem.
- iyi misin ne oldu ?
- şort giyen erkek gizli gaydir, diyorlar oğlum.
- wht ?
şort şort'dur yazın giyilir parmak arası terlikte parmak arası terliktir isteyen giyer kötü bir anlam katmaya gerek yok atalarımız ne demiş?
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
(bkz: shaq yetiş sana gay diyorlar)
bu sıcakta pantolon giyen erkekte aleni gerzeklik vardır diye düzeltilmesi gereken tümce.
Bize yiğidin malı meydandadır dediydiler.
dünyadaki *her erkeğin gay olduğunu ima eden sözlüğün en saçma tespiti.
smokin giyenlerinde gizli penguenliği olduğunu savunan teori.
bu inanışa göre slip don giyen erkeğin tanga giyme isteğinin bastırması sonucu slip giymiştir. boxer giyen zaten etek giymeye meyillidir. o zaman ne yapıyoruz kıçımızdan don ve türevlerini uzak tutuyoruz. salıp geziyoruz yaşasın artık hepimiz sapına kadar erkeğiz.* (bkz: başlığa bak çay demle)
sapıkça bir bakış açısıdır; normal insanlarda görülmez.
gaylerle ilgili başlık açanlardaki gizli eşcinsellik kadar baskın değildir.
Lan kaç yıldır eşcinselmişim de haberim yokmuş. Küçükken sokaklarda kısa şortla koşuşurduk daha o zamanlar yakışıklı polislerin peşinden koşuyormuşuz anlaşılan.

O değil babam, amcam, karşı komşu ismail amca, dedem, erkek kuzenlerim...yazlıktaki herkes gay'miş meğer.
sortun cebine mi gizliyordur, yoksa boxer icinde midir gizli escinsellik hocam? yani ona gore kufur sececegim de.

boxerin uzerindeki etiket kadar beyni olupta, onun da uzerine osuran model fikridir.
kendi kendime acaba doğru olabilir mi diye sorduğum sonra hasiktir lan dediğim başlık.
Basliga o kadar takildim ki. Asdkjk. Hadi "gizli eşcinseldir" dese anlarim ama "gizli eşcinsellik vardir" ne?