bugün

'ister öp okşa istersen öldür aşk için gömmeli aşk o zaman aşk' sloganıyla satışa sunulan yeni bir fantezi ürünü, artık bu memlekette şaşırmak çok eski bir adet, çok güç bir yetenek.

neyse, ben bir tane sipariş ettim bakalım...
(bkz: bu fatmagül e tecavüz serbest)
(bkz: paket mi yapalım burda mı gömersiniz)
(bkz: her renginden istiyorum)
alternatifi şişme behlül'dür.
şişme behlül de çıkarsınlar şişme aşk-ı memnu çekelim. Dizi tvde reyting rekoru kırsın.
Umarız yalandır, şakadır dedirten haber.Bu kadar da olmazki ama! Bugün dizi karakteri diye fatmagülün şişmesini çıkarırsın, yarın öbürgün de sırayla pippa bacca vs. devam edersin seriye.
bu kadarı da ayıp artık ama.
yok fatmagül"ün suçu yok biz onu bihter sandık.( sanki bihter olsa tecavüz meşruymuş gibi)
yok efendim fatmagül"den açıklama dördü birleşse bir behlül etmez falan. şimdi de bu mu çıktı?
tecavüz gibi iğrenç bir insanlık suçu nasıl oluyor da bu kadar gevşek ve iğrenç bir şekilde dalga konusu haline gelebiliyor şaşırıyorum. yazık ki ne yazık.
(bkz: fatmagül patlatı patladı fatmagül)*
oha diyorum.
çıkar çıkmaz,3 tane sipariş alacağım.zencili,jartiyerli.allah ne verdiyse.
öyle yada böyle , yasal bir iş . kim çıkarmışsa parayı götürecektir...
(bkz: girişimcilik)
üstüne alkol dökünce çığlık atacakmış gelen son bilgilere göre.
(bkz: toplumsal duyarlılıkta son nokta)
(bkz: binicem üstüne vurucam kırbacı)
arkasında dört kişi bininiz yazması muhtemel olan ürün.

(bkz: soğuk içiniz)
malzemesi 4 kişinin baskısına dayanabilisin diye kalın kauçuktan falan yapılmıştır.
bir kadinin tecavuze ugramasinin espri malzemesi olarak gorulmesi cok yanlis . Espri yaptiklari yetmiyormus gibi bir de sisme fatmagul mu cikarmislar ? bu da ulkemizdeki abaza kro ve apacilerin ne kadar cok oldugunn gostergesi olablir .
% 100 suçsuzdur bu sefer.
http://capsverlan.com/sho...51e2c3ad137870f6c90d28e0a