bugün

sağlığa düşman olmaları. teorikte bilimi sevip uygulamada ki düşmanlıkları, kendilerine karşı.
Acıtmadan iğne vurabilmeleri der susarım.
yazın küflenmiş teleme peyniri gibi kokmaları.
Aşırı özgüven.
şişman olmaları.
kışın et kaloriferleridir.
ayakkabıları parmak arası gibi giymeleridir.

görsel
Yüzleri cok güzel olur arkadaşların. Sempatiktirler.
Enselerine vurunca şaaap diye ses gelmesi.
seçme ve seçilme hakkına sahiptirler. sevme ve sevilme hakkına da.
Tombiş tombiş yanaklar ısırılacak bıcır bıcır kollar yatıp uyumak için güzel bir göbek . (bkz: baba göbeğinde uyumak)
Genel olarak neden şişman olduklarını bilmezler aksine dusundugunuzden daha az yemek yerler nerde ne yanlis yaptiklarini bilmeden az yemelerine ragmen onune gecilmez bi kilo artisi gorulur ondan sonrasini koy verirler. Genelde neselidirler dunyada herseyin kilo ile ilgili olmadigini cozmuslerdir. Ayrica tayt da cok yakışır. Asla tayt giymekten yada kendinize yakıştirdiginiz seyleri giymekten kim ne der diye dusunmeden giymeye devam ediniz. Size laf soyleyenler buyuk ihtimalle cesaretsiz insanlardir. Cesurdurlar kilolu insanlar sandiginiz gibi de bogazlarini tutmadiklari icin degildir kilo alislari. Mutlaka bi saglik problemleri vardir. Kiyafet bulmakta zorluk cekerler ancak son yillarda cogu marka buyuk beden de calismaktadir. Senelerce kilolu bir insan olarak yaşadim ne hissettiklerini cok iyi anliyorum normal insanlardan daha az yememe ragmen kilo aliyordum ve kisir dongunun onune gecemiyordum doktorlar troid diyordu ama ilaclar ise yaramiyordu ta ki baska baska doktorlar gezerken bi doktorun insulin direnci demesine kadar aslinda seker hastasi oldugumu ve yedigim herseyi vucudum fazla insulin ureterek yaga ceviriyordu. ilac tedavisine basladigimda 2015 ekim ayiydi o gunden aralik ayina kadar ayni yeme duzenimle diyetsiz olarak 25 kg verdim. Aralik 2016 dan bugune kadar diyetisten yardimi ile 16 kg ve toplamda 41 kg diyet yapmak zor degil yeter ki tedavi olun hastaliginizin farkina varin. insanlar kilolu diye dislanmamali onlara sebepleri anlatilmali ve sonuclari dostlarimin, ailemin ve cevremde ki herkesin tam destegi ile devam etmekteyim sandiginiz gibide oram buram hicbir zaman sarkik olmadi ayrica selulutum de normal kizlar kadar hic olmadi hatta suan hic yok kilolu olmak sizin tercihinizden cok vucudunuzun tercihi. insanlari yadirgayip toplumdan uzaklasmaz ve onlara cikar yollari gosterirseniz belki daha iyi insanlar olursunuz. igrencsin cekil surdan tarzinda konusarak olmaz o isler . He ayrica o halimle bile cogu zayif kizdan katkat guzeldim. Suan o tayt bilmem ne diye agiz buken cemcuk kizlardan cok cok daha guzelim ve guzelligimin farkindayim. Eger ki buysa ozguven kusura bakmayinda kizlar 160 boylarinizla giydiginiz apartman topuklar mini eteklerle bodur elma agaclarina benziyosunuz . Madem ezicez birbirimizi madem destek olmucaz standart kizlar ve standart erkekler sumuk gibi biyiklarinizla kimsenin vucuduna laf soyleme hakkiniz yok. Kilolu kizlar tayt giymeyecekse 170 cm boyundan kisalarda mini etek ve sort giymesin cok itici duruyo.
Zayıflayınca çok güzel olmaları.
Hep üçüncü kişi olarak kalmak zorunda olmaları.
Ezikliklerini başkasına laf sokarak bastırmaya çalışırlar.
yavaş konuşurlar.
Çoğu erkeğin, dünya ahiret bacısı olmaları, en belirgin ozellikleridir
tuvalete büyük ihale bırakırlar.
Hamburgeri çok severler.
Sözlükte yazmaları.
mini etek giyerler.
Bik bik konuşurlar.
Yürümezler, yuvarlanırlar.
arkanızdan iş çevirirler.
yemişim şampiyonlar ligi finalini. bu devirde futbol mu kaldı lan. açmışım oyun oynuyorum pc de.