bugün

bolca içildikten sonra wc bulamama durumudur.
elinize sidik bulaştıran eylem.
çok sık tekrarlandığı takdirde, cinsel istismarda bulunulabilir.
(bkz: damacanaya tecavüz)
(bkz: önce şişe başlattı)
özellikle uzun yolda sıkça göreceğiniz olay. yol kenarlarında, su şişelerinde sarı bir sıvı. ilk zamanlar bu ne lan diyordum. oha lan. iğrençsiniz ibneler.
eğer çok ama çok sıkıştıysanız yarım litrelik su şişesine ve enginlere sığmayıp taşan idrarınızın miktarının gözlerinizi pörtletebileceği eylem.

nereden geliyo yahu bu kadar sıvı?

"Yetişkin insanlarda idrar üretimi günde 1 ila 2 litreyi bulabilir"

hmm.
[görsel ]
Gece tuvaletin oralarda ilginç böceklerin çıkması nedeniyle yaz aylarında yaptığım olay. Az sonra yine yapacağım. *
isviçre'de yapılan bir araştırmanın konusudur. depozitolu şişelere işeyen ve işetenlerin şerefsiz olma katsayısı oldukça yüksekmiş.
kadınların isteyipte yapamadığı şeylerdendir. bir diğeri için;

(bkz: ayakta işemek)
kadınların yapamayacağı aktivite
yanlış anlaşılmalara sebeb olabilecek durum.
(bkz: sadece arkadaşız)
her erkeğin tatmış olma ihtimali yüksek durum.
(bkz: şişeye bozuk para fırlatıp sokmak)
(bkz: her şişeye işemem)
her gece arkadaslarla 4 er bıra içtikten sonra yaptığımız eylem.
serdar kılıç'ın doğada tek başına adlı programda yaptığı işeme. sebebi ise 40-80 cm lik buzu taşla kırıp 4 dk içinde kaldıktan sonra çıktığında çıplak kalıp (yaklaşık -10 derecede.kendisi ise -20 falan ben izlerken dondum.) bir şişeye işeyip nabız bölgelerine koyarak ısınmaya çalışmıştır...
24 saatlik idrar toplamada kullanılan yöntem.
Kuzenimin izmir giderken yaptığı eylem. Çocukcağız çok sıkışmış dayımda arabayı kirlenir diye izin vermedi. En sonunda kuzenim ağlama noktasına kadar geldi ve şişeye işedi çocuk öğle bi rahatladıki sanki üstünden 100 kilo kalktı
ulan uzun yollarda küçükken ne çektim ben bu işten be. küçüklüğü geçtim büyüklükte de çektim, çok sık çiş yapan bir insanım. arabayı ben kullanıyorsam eğer 5 saatlik yol 6.5 saattir kafadan. yola çıkanlar bilirler.

küçükken de pipim sıkışıp içinde kalıcak diye çok korkardım bu işten, şırıl şırıl işerdim otobüsteki herkesin dönüp sese bakmasına aldırış etmeden. napayim olm tutamiyordum. sonra büyüdüm, baktım küçükken işleyişte bir yanlışa düşüyormuşum, içine sokmaya gerek yokmuş şişeye getirip işemek yeterli oluyormuş. zaten artık istesem de içine sokamam, daha bu akşam yaptim, bitmiyor ne yazık ki trafik, özellikle e-5'te.

görürseniz ayıplamayın, biz de insaniz...
abi içine kaçtı bu - abi sıkıştı - sağa çek abi sağa çek - makas getirin, bıçak getirin -

t: sıkışma anında rahatlatan eylemdir, ancak madem şişeye işeyebilecek bir arabada seyahat ediyorsun, çek sağa da adam gibi işesene be kardeşim.
Benim gibi beceriksiz ve mesaneniz genişse elinize işemekle sonlanacak eylemdir.
Bugün su tesisatını yaptırırken dikkatsizliğim sonucu kanalizasyon borusunu da kırdım. Bir müddet kullanmayacaktık tuvaleti. Aklıma odadayken şişeye işemek çözümü geldi. Sonradan hoşuma da gitti. Eğer yeteneksiz değilseniz ne elinize ne sağa sola damlıyor. En son lavaboya işediğimde aynı rahatlamayı tatmıştım.