''Evet efendim, sepet efendim, çoooohk teşekkür ederim!'' derken çok sempatik olan işler güçler oyuncusu.
Bence kariyerinin zirvesindedir.
işler güçler dizisindeki rolü üzerine giyememiştir çok yapmacıktır.
yabancı damat dizisinde baklavacı olarak karşımıza çıkmıştı şinasi yurtseven, şimdilerde işler güçler dizisinde rol almaktadır.
ramazan güzeldir dizisinde ilk görmüştüm kendisini o zaman yaşar ipek sanmıştım. bilmiyorum sadece ben mi benzetiyorum orası tartışılır fakat oyunculuk konusunda çalgı çengi'de en çok güldüğüm kişilerdendir. işler güçler'de de iyi iş çıkarmaktadır.
Kendisini izlediğim dizilerde ya da filmlerde oyunculuğunu hep çok beğendim, doğal buldum ama işler güçler de inanılmaz derecede kötü rol yapmasıyla beni çok şaşırtmış oyuncudur. Rolü zaten itici bi adam onu kabul ediyorum da bu onunla ilgili bi durum değil kesinlikle. Adam baya kötü rol yapıyor yapımcı rolüyle ya.
işler güçler'in lokomotif karakterlerindendir. ilk bölümlerde bal porsuğunu anlattığı bir sahne vardır, efsanedir.
işler güçlerin hakkısını iki ile çarp kardeş payının hilmisi.mükemmel komik bi adam ya.demin kahvede okey çekti baktı baktı ''hilminin okeye ihtiyacı yok'' deyip okeyi attı.
ing reklamlariyla yarmis,kardes payi dizisiyle cosmus bir aktordur.dizi izlemeyen ben sayesinde bagimlisi oldum.
Küçük ibo'nun yengesini bastığı adamın nişanlısına gizliden gizliye aşık olan, tekerlekli iskemleye mahkum mahzun delikanlı rolündeydi, bilmem hatırlar mısınız...

Öyle de parladı. Hilmi ile zirvededir.
işler güçler ve kardeş payının var ettiği başarılı oyuncu. inşallah bu diziler unutulduktan sonra da baki kalır.
yabancı damat' ta çok güzel işler çıkarmıştır.

sen de gitme' de izlemiştim. karakteri biraz sönüktü orada.

çalgı çengi de ' lan siz incesu çocuğusunuz biz ne çocuğuyuz lan ' repliğiyle bir kazındı ki akıllara,sonrası patladı gitti...
işler güçler, düğün dernek, kardeş payı ve bilimum reklamlarda kendisini hala aktif takip etmekte ve çok beğenmekteyim.
geç bulunmuş kaliteliteli oyuncudur vesselam.

karakterinin deyimiyle: hilmi bunu beğendi.
beğenmeyenlereyse: kes be kes kes kes
idolüm olan oyuncudur..
son yılların en çok gelişme gösteren oyuncusudur..
yılan hikayesinden bilirim.. şu an en önde gelen oyunculardan biridir..
Selçuk aydemir in üzerinde yoğunlaştığı oyuncu. Her seferinde tipik hareketler veriyor. Çok da iyi yapıyor.
işler güçler ve kardeş payındada sevmediğim karakter. nedenini bilmiyorum ama bana çok sıkıcı ve bayat bir karakter geliyor.
(bkz: the great hilmi)
oyunculuğu parlak kendisi kara bir arkadaş. Iyidir iyi.
milletin ayıla bayıla güldüğü, benim ise hiç beğenmediğim bir tiyatrocudur. ing reklamı ve de oynadığı diğer dizilerdeki rolleri bana çok itici gelmekte. bence hiç ama hiç komik değil. ya bende bir problem var ya da diğerlerinde. ancak mizah birazcık zeka kırıntısı gerektirir. bilemiyorum.
Hakkında sadece 25 Entry girilmesini haketmeyen sayılı mütevazi , yetenekli oyuncularımızdan biri.
insanın Hilmiii diye sarılası geliyor.
an itibariyle mahşer-i cümbüş e konuk.
çok fazla kilo almış. o göbek ne abi. acilen kardeş payı dizisinin başlaması lazım. tempo tempo tempo...
ing reklamlarında oynayan itici oyuncu.
ing bank sayesinde köşeyi dönen adam reklamları da fazlasıyla saçma ayrıca. ha birde 2005 yılında yabancı damat dizisinde oynuyordu o zamanlar daha çıraklık aşamasındaydı zağar.
oyunculuk kariyeri boyunca aldığı rolleri tam manasıyla benimseyip oynamış, son dönemlerde yıldızı iyice parlamış olan, karakterinden, kişiliğinden ve halktan oluşundan ödün vermemiş bir insan.
takdirle ayakta alkışlıyorum kendisini
Olur olur filminde rolünü on numara oynamış oyuncu.
işler güçlerden geliyor;

Şenol: şimdi gerilim filmi korkutursa noluyor hayır yani bilmedigimden soruyom oğluum

H. Şinasi: tabi tabi onlara melez tür deniyor. Az biraz da güldürürse piç oluyor film, piç.

Olm efsaneydi lan o sahneyi hatirladikca gülerim hep. Böyle replikler göremiyoruz artık.
geniş aile her türlü'nün kadrosunda yer alan oyuncu.

http://www.habergzt.com/u...urlu-nun-kadrosunda/9325/