bugün

normal insanların uyuduğu saatlerde, fırsat bu fırsat vampir gibi dolanıp sözlüğü kirletmektedirler.
Bir gün erken kalktım. Suç üstü yaptım.
Su uyur düşman uymaz diye boşuna demiyorlar.
Şeriat çok hoşmuş. Şeriat bir tek iran'da yok. iran şeriat'ın uygulandığı en iyi durumdaki ülke. şEriat'ı yaşamak isteyen Yemen'e, somali'ye gitsin. Dünyanın en sefil, en iğrenç yönetilen bu ülkelerindeki ki bu yönetim şekli şeriattır, Can pazarını görünce anlar dünyanın kaç bucak olduğunu.
Daha cok beklicek olan kesimdir. Ulke degistirmek cok zor degildir. Toplu goc yapsinlar bence.
Bu ülkeye şeriat gelirse eğer islamiyet'in değil bizzat tayyip erdoğan'ın kurallarını koyduğu bir şeriat gelir. ilk icraati de twitter'dan kendisini eleştirenlerin parmaklarını kesmek olur.
Burası Derviş tekkesine dönmüş resmen. Şu yapılan şeriat destekçisi yorumlara bak.

Yazıklar olsun.
Ticari açıdan bakacak olursak Hemen tekstil işine girmesi gereken kesimdir.
Verin bunları ırak-Şam islam Devleti'ne görsünler şeriatı. Sınıra sürüne sürüne geri döndüklerinde de almayın içeri. O bugün hristiyan ülkelere giden mülteciler var ya yarın başlayacak şeriat isteriz demeye. ironiyi kes. Şeriat Allahın kurallarıyla yönetilmek olabilir ama hepimiz Allaha inanmıyoruz.
Türk Ceza Kanunu’nun 309. maddesine göre suç işlemektedirler.
şeriatın gelmesi laik düzenin gitmesi demektir ki bu tc'nin anayasada tanımlanan yapısının ve hukuken değiştirilemeyeceği belirtilen maddelerin değiştirilmesine yeltenmek demektir. bu da suçtur.

--spoiler--
hangi oy veya çoğunlukla olursa olsun, hukuken değiştirilemez maddelerin değiştirilmesi olanağı bulunmamaktadır. Üstelik bu hukuksal gerçek karşısında, bu yöndeki her girişim, Türk Ceza Kanunu’nun 309. maddesindeki suçu oluşturacaktır.
--spoiler--
ellerimi avusturarak bekleyerek benim de dahil oldugum guruh madem muslumanız seriatcı olucaz aga hem musluman hem cumhuriyet olmaz tez zamanda gelir de su kafirlerden temizlenir ulkemiz.
genelde bunu duyan hatunlar iranmı olacağız korkusu kafasının tasındaki saçlarına aklar düşercesine strese sokturacak evhemlı düşüncelere dalarak daha canımdan can alır bu şeriat düşüncelerine sarılır ama şeriatın hükümlerinide pek bilmez ve ancak kulak dolmasının verdiği reflex ile hayallere dalar insanlar.
(bkz: maskeli imam)
"Bekle dedi gitti ben beklemedim o da gelmedi" dizelerini anımsatmıştır.
Şeriat ı bekliyorum gözlerim kapalı.
Önce hafiften recm ediyorlar.
Yavaş yavaş sallanıyor kafalar ağaçlarda.
Yakınlarda çok yakınlarda
Şeriatçıların hiç durmayan haykırışları.
Şeriat ı bekliyorum gözlerim kapalı.
Yaşasın şeriat gelince belki bizde yemene saldırırız, salak kadınların araba sürmesinden kökten kurtuluruz, oyda kullandırtmayız, penguen gibi giyinmeyede zorlarız üzerine de 2-3 karı daha alır keyfimize bakarız.
Erkek egemen bir sistem üzerinden cahilliğe bayrak tutarız, gericilikte ve yobazlıkta elimize su döktürmeyiz, biliyorum ben bu şeriat isteyen malları bunlar akp ye oy veren %52 lik duple yolcu grubu,
O Allah inşallah vardır da belanızı verir inşallah geberin gidinde kurtulalım sizden amk gerici yobazları.
Birkaç nesil önce, 31 mart ayaklanmasında da çok ciddi rol almış kesimdir.
Fakat daha sonra, isyan sürecince şeriat hariç her türlü şey yaşanmıştır istanbulda: linçler, yağma, adam öldürme, gasplar, dini ayrımcılık ve daha bir sürü durum.
Büyük kısmını Yönetim sistemini din zanneden zavallılar oluşturur. Şeriat gelirse daha çok müslüman olacağını zanneder. Üniversitelerde sağda solda ibadet yeri yok, din elden gidiyor diye hır gür çıkaranlarda bunlardır. Bir kısmı para, bir kısmı da Uçkur davası güder. 18 yaşını aşmış kadın milf kategorisindedir onlar için.