bugün

peygamberimizi koruyan biri ne yapsa hakkıdır. bize bunu gösteren korumadır.
sonlarını çok merak ettiğim koruma-lardır.

ayrıca,
"polisler hiçbir zaman insan olmadı ve insan oldukları gün artık polis olmayacaklar."
annesinin mesleği sebebiyle istemeden sahip olduğu ve kimden olduğu belli olmayan korumadır.
koruduğu değerler her ne ise lanet edilesi varlıktır.

insan değildir.
Üzüm üzüme baka baka kararır. Ezilen, yoksul ve zor durumda olan halkı tehdit etmeye, başından atmaya bayılır bu kansızlar.

(bkz: ananı al da git)
O şehit yakını ve diğer şehit yakınları bir olup, terörist yakınlarının yaptığı gibi, o korumaya da patronuna da haddini bildiremiyorsa az bile yapmış korumadır.
gerizekalı, saman kafa seçmen kitlesi tarafından seçilmiş adamı koruyan korumadır.
reyhanlı halkı neden tepki gösteremedi diyenlere gelsin.
- e polis devleti bu parçalar,asar,keser. bir gün bunları destekleyenlerinde başına gelir umarım.
gün gelir devran döner...
şeref yoksunudur. bu konuda söylenebilecek bir şey dahi bulamıyorum. (bkz: yorumsuz)
para karşılığında vicdanını, kişiliğini, şerefini satan insanın gerçekleştirdiği eylemdir. ona olan bir şey yoktur zaten. olan o '' seni parçalarım '' diye tehdit ettiği vatandaşa ve onun gibi nice vatandaşa olmuştur. onlar senin köpekliğini yaptığın o adamın günler sonra gitmeye tenezzül ettiği reyhanlı'da ölümü gördüler, acı nedir onu gördüler, çaresizlik nedir, korku nedir onu gördüler...

sen ne gördün ki ? al maaşını salla başını felsefen var senin. ben hayvanlarında empati kurabileceğine inanıyorum. o yüzden bir dakikalığına da olsa kendine o tehdit ettiğin acılı gencin yerine koysan nasıl olur koruma görünümlü kukla ?!
mesleğine ve bulunduğu konuma güvenen bir yavşağın sözleridir. Halbuki şöyle söylenmeliydi,

Gel parçala, bomba gibiyim. Dikkat et bomba parçalanınca şarapnelleri götüne saplanmasın.
akp'den aldığı geniş yetkilerle kendini bir bok sanan korumadır.

böylece arkasına akp'yi alanın kenini lord sandığı bir ülkeye geçmiş bulunuyoruz. sizi silivriye atarım, benim arkamda akp var gibi şeyler zırvalayan müdürlerle birleşinde ileri demokrasi ortaya çıkıyor.
koruma karaktersizlik örneği göstermiş olup şehit yakınına böyle davranarak aşağılaması edilecek küfürlerin
sınırını zorlamıştır. alayına yazıklar olsun. sen kimsin bu şekilde şehit yakınına konuşabiliyorsun ahlaksız herif.
yorgan paralayarak, sürüne sürüne, çişinin bokunun içinde ölmesini temenni ettiğim canlı.

edit: en büyük korkusunun bu olduğunu da biliyorum.
Gun gecmiyor ki bir oruspu cocugu daha turemesin. O garuban adami parcalarsin tabi,obama'nin korumalarina da nezaket timsali kesilirsin. Senin yedi ceddini sikeyim.
Yedi ceddi sikecekler artilasin o yedi ceddin icinde sikileceler de eksilesin de gorelim ulkemin mertkerini ve gotoglanlarini.
insani değerlerden nasibini almamış bir kişidir. yalnız suç atta değil atı sürende.
koruma değil "hey orospu çocuğu" diye seslenilmesi gereken zat.
arkasında erdoğan gibi bir dikta olunca "seni parçalarım" demekte kolay tabi.

göt oğlanı, kurtların arasında kalacaksınız bir gün hepiniz o zaman parçalamayı göreceksiniz!
Birgün mutlaka bozkurtların soğuk nefesini ensesinde hissedecek böyleleri.
sahibine sadık bir canlıdır...
gereksiz kişidir.
ayrıca "gün olur devran döner keser döner sap döner bu hesap bir gün geri döner" sözünü de hatırlatmak isterim.
şu mübarek cumartesi günü(evet, mübarek canlarım; gitmesin zorunuza) sağlam beddua aldığı düşünülen korumadır.

tez zamanda kemiklerini dahi bulamasınlar emi. kucağında bomba patlasın da canı yanan kardeşine, abine, çocuğuna korumalar gelip de "seni parçalarım" desinler.

işte bu lavuklar aslında tümörken anaları rahim ameliyatı olmadığı için dünyaya gelen hastalıklı metabolizmalardır.

ayrıca; şehit annesini susturan yavşaklarla da kankadır, babadan-oğula nesildir bunlar.
çok açık konuşuyorum bir provakasyon olarak bile baksanız bunu bir şehit yakınına diyen orospu evladıdır.

şehit ne demek bilmiyor ki adamlar.

hatırlamayanlar ;

(bkz: kelle)

(bkz: üç beş mehmet).

yazık ulan. bu adamlar bizi yönetiyor ya çok yazık.
sıkmayın canınızı!

bu rte'nin ahlaksız vekillerinden biri başka bir vekile meclis çatısı altında, "o.ospu çocuğu, senin ananı s.kerim" demiş midir, demiştir.

peki o şerefli!! başbakanın aqp'si o ahlaksıza ne ceza vermiştir. hiçbirşey...

sonuçta vekilin bu kadar arsız, partisinin bu kadar yüzsüz olduğu bir ortamda koruma elbette kudurup, etrafını parçalayacaktır.

imam osurmuş ve cemaati sıçmıştır.

o koruma, tek başına korkaktır, acizdir, sümsüktür.

bu herifler hala %51 oy alıyorsa, ağzımızın ortasına sıçsalar, bize azdır.
parcalanmasi gereken kisidir. hatta kendi kendini parcalasin kimseyi zahmete sokmasin.