bugün

kabus gibi bir olay olacağı aşikardır.
muavinden istenilen siyah poşeti ağza değil sorunlu bölgeye götürme sebebidir. (bkz: yok artık)
şehir içinde olmaktan iyi olan durum
daha kötüsü karda milim milim ilerleyen, gideceği yere saatlerce gecikmeli gidecek olan şehirler arası otobüste ishal olmaktır.
otobüse başka nazarla baktığın, otobüstekilerin de sana başka nazarla bakacağı olgudur.
yılmaz erdoğan şiiri.
hangi şehirler arası? istanbul - izmit arası hadi neyse. istanbul - hakkari arası ciddi sorun olacaktır.
(bkz: ölmeden önce yapılması gereken 100 şey)
kaçınılmaz son donlara zıçmaktır.
genelde yasli basli insanlarin basina gelen sagliksal durumdur. berbat birseydir dalga geçilmesi iyi degildir lakin size geri donmesi muthis olanaklidir.
ilk benzinliğin dört gözle beklendiği zamandır.
sıçtığınızın resmidir.
kötüdür. otobüs şehir içi de olsa kötüdür.
şehirlerarası otobüslerde 3 yıldır yolcuları ishal ederek gasp eden çete, kolon-rektum şube ekipleri tarafından başarılı bir operasyonla kıskıvrak ele geçirildi. suçüstü yakalanan çete üyeleri suçsuz olduklarını iddia ederken, içtikleri kolalardan ishal olan yolculardan f.k.a. 'polisimizden allah razı olsun, o kolanın da asidini kaçmıştı zaten, sürekli otobüs tuvaletine girenlerden de şüphelenmeliydik.' şeklinde açıklamalarda bulundu.

operasyon sırasında otobüsün arkasına uzun süre saklandığı anlaşılan diğer muavin ise 'ben kaptanı da diğerlerini de tanımam etmem, motorda arıza var s., bi baksana dediler oraya geçtim.' şeklinde açıklamalarda bulundu.

http://personelservis.com...obus_muavin_enteresan.jpg

konuyla ilgili açıklamalarda bulunan istanbul ehemmiyet müdürü ise, '3 yıldır vatandaşlarımızın kolonlarıyla ve haysiyetleriyle oynayarak gasp eden bu çete üyelerini yakaladık, halkımız huzurlu olsun.' açıklamasında bulundu. habercilerin soruları üzerine alınan bilgilere göre ise çete üyeleri içeceklere karıştırdıkları ilaçlarla vatandaşları ishal ederek otobüs tuvaletinin kullanımı için izin vermeme ve mola için durmama tehdidiyle yolcuları gasp ediyorlardı.
bebek bezinin kullanılmasına sebebiyet verebilecek bir durumdur.
arkadan tutulamayan sıvı akımının geldıgı hıssedıldıgınde yapılacak bır sey yoktur,* kullanmanız ıcın verılen posetı kafanıza gecırıp bır an once bıtmesını beklemektır.*
eğer bu ishal ağız ishaliyse çok fenadır. yanınızda oturan amca susmak bilmez. "nerelisin" ile başlar ishal şehirler akıp geçer amca susmaz. kendi sülalesini sayar sizinkine atlar, askerliğini gün ve gün anlatır sizinkin sorar, memleketen girer kuzey kutbundan çıkar, faciadır ya.
(bkz: sıçtık)
otobüsün durma sebebidir. koku zerreciklerinin ahenkli dansı malum poponun pişik olmasıdır.
zor olandır. sıkıntının doktorasını yaptırır.
rezilliktir. hele birde 2-3 saat üzeri uzun yolsa kabustur.

her ne kadar helalı otobus densede hiçbir otobuscu helayı kullandırmaz. arızalı der .
--spoiler--
şoför amca, 5 dk şu çalılıklarda mola versek?
--spoiler--
bedeni sıkmaktan kramp girer vücuda.
sçmak kaçınılmazdır. tutabilir misin?
rezalet ötesi bir zorluktur. yaşadım oradan biliyorum.