bugün

sıklıkla gerçekleştirilirse; ilerleyen dönemlerde bir yerde 2 aydan fazla durulması, insana sıkıntı yaratır.
Hayata karşı planlarımın arasında sebepsizce ilk sırada yer alan olay.
Yapar mıyım bilmiyorum tabi.
Kiz arkadasim icin gidiyorsam pek sikinti olmaz zaten günübirlik gidiiyorumdur. Tatil veya ziyarete gidiiyorsam o çantalar bavullar benim için ölüm oluyor adeta.
sıkmayın canınızı.
bölge bölge gezmiş, her gittiği yere adapte olmuş biri olarak söylüyorum.

ilk bir ay bir önceki şehre kıyasen cehennem olabilir, gayet doğal.
ama sonra elbet alışıyorsunuz ve bu sürecin kolay veya sancılı, kısa veya uzun olması tamamen size bağlı.

ve sanırım bundan sonra da 3-5 senede bir şehir değiştireceğim.

modern göçebe olduğum doğrudur.
modern konargöçer kızlara selam. *
hayata farklılık katar.
Bir terslik olmazsa ölmeden yapacağım. Tanrım lütfen artık olsun. Lütfen şu yolumu aç artık.
farklı şehirler görmek iyidir.

yeni başlangıçlar, sıfırdan çizilen yollar. hiçbir yere ait olmamak.
los angeles’a gitmek varsa eğer güzel olur.
Tebdil-i Mekânda Ferahlık Vardır.
son zamanlarda sıkça ihtiyaç duyduğum şey.
ülke değiştirmek kadar sıfırlamaz insanı.
Başlığı görünce aklımdan üstteki yazarın yazdığı geçmişti. Benimde en çok ihtiyacım olan şey.
6.şehrim.
Yenisi olur mu, bilinmez.
Karadeniz'e gidersen dikkatli ol, eşek bile tecavüze uğrar oralarda, aman diyeyim.
Güneydoğu hariç her bölgeye gittim. Favori şehrim antalya, izmir ve istanbul. En yaşanılabilir yer antalya diğerleri sadece gezmelik.
insana iyi gelir..
Başlı başına şehir değiştirmek iyi gelmez sadece.

Çıkış yapacağınız şehirde bırakmalısınızdır eski düşüncelerinizi, hayatınızı. Şehir değiştirmek budur, aksi takdirde sadece kara parçası değiştirmiş olursunuz.
etrafı farklı algılamaya sebep olur.
güzel bir şey fakat uzun süreli olduğunda istanbul'u çabuk özlediğimdir.
çokça yaptığım..
en az 3 sene yaşadığım 6. ildeyim.
22 yıl aynı şehirdeydim. Şu an şehrimi değiştirme ihtimalim var. Ailem, arkadaşlarım, tüm sevdiklerim buradalar...

Ayrılması zor olsa da kendimi bu ihtimale alıştırmaya çalışıyorum...

Evin kedisini, sürekli devirdiğim kalemliği, gürültülü çalışan bilgisayarı, günün 18 saati açık olan TV nin sesini... Bu saydığım tüm saçma şeyleri özleyeceğim...
baya ii aktivite.
Olur da geri dönersen her şey aynı bile kalsa hiçbir şey aynı gelmeyecek.

Çünkü sen değişmiş olacaksın.