bugün

(bkz: yavuz sultan selim)in küçük kardeşidir.
Ne iyi ne kötü diyebileceğim rapci. Bazen bu ne amk desem de bazen dinlemeden yapamıyorum.
herkes sesinden şikayetcidir ama bilmezler ki underground aleminde bir tane oldugu. kulaklıkla dinlenildiginde herşeyi unutur ve rahatlarsınız. Şeyhoyla başedebilecek birini tanımıyorum, şeyho bir tanedir.
1986 erzincan doğumlu rapper. sesiyle dalga geçilmesine rağmen bana göre türkiyenin 1 numarasıdır.
adam lil waynenin türkiyedeki versiyonu tabiki sadece ses olarak lil wayneden yeteneklidir.
büyük sempati duyduğum harika rapcidir.
antik pers medeniyetinin ahuramazda tarafından gönderildiğine inanılan en büyük yönetecisi. hatta tebaası onların şaşırmayan yanılmayan nurani varlıklar olduğuna inanırlardı. çünkü onlarda ferr i yezdani olduğuna inanılırdı.

(bkz: cemşid)
--spoiler--
Hepimiz bu gemideyiz. Denize döküleceğiz. Deneye deneyiz. Eve dönemeyeceğiz. Demedi demeyin el ele gebereceğiz.
--spoiler--

kafa milyon böyle bir şey işte.
Şu şekil bir söylemin duyarak buz gibi soğuduğum bir underground repçisidir.

"ben daha iyi bir hayatım olacak diye repe başlamıştım, baktım öyle bir hayat yok kendimi geri çektim."

Söylediğin şey her ne kadar kapitalist mantığa uygun gelsede ruha ters şeyho, boyun var posun var, makyajla güzellik diye birşey de var, buyur pop müzik şu tarafta.

Herneyse girişmeyim şimdi..

Kısacası alternatifin alternatifi tarz müzik yapan bir repçi insanı. virajı biraz açıktan alıyor, umarım bi gün bi şekilde paranın amına ko... pardon başarılı bir müzisyen olur.
o kadar kötü ki yedinci yaşını henüz dolduramamış kardeşim zevkle dinliyor iki saattir. şaka falan değil ciddi ciddi çocuk şeyho dinliyor bir bok anlıyor mu bilmiyorum ama flex atınca dönüp bana bakıp gülüyor. *
baliciyim madafaka wack *
FK3'te şehinşah'ın uzun süre unutulmayacak performansıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=j7uo6wTjHrU
bu adama rapçi diyenin aklına şaşarım. kulak tırmalıyor. gerçi bu ve bunun gibiler azalarak bitti.
kardeş ben bu adamı beğenenlere gülüyorum ya. adam nasipliymiş ama, ben o sesle rap müzik yapsam çevremdeki herkes dalga geçer yerden yere vururdu beni.

bir de ne flowu onu anlayamadım ben. ezbere aynı stil ezbere aynı stil. no1'in nakavt ettiği bir elemandır kendisi. şu halimle ben bile nakavt ederim. *
insanların ne kadar ön yargılı olduğunu bir kez daha anlamış bulunmaktayım. hayatımda sagopa denen hıyarı hiç dinlemedim hatta böyle deli yürek olduğum zamanlarda çok yerde hakkında yazmışımdır çizmişimdir. elemanın teki şehinşahı beğenmiyorum diye beni sagopa dinlemekle itham ediyor.

ayrıca bak kardeşim bir işin uzun süredir yapılıyor olması kaliteli yapılıyor olduğu anlamına gelmez. bakınız serdar ortaç doksanlı yıllardan beri pop müzik yapıyor/yapmaya çalışıyor. uyandırayım dedim.
bu adamdan güzel animasyon dublörü olur. sesi bu iş için çok uygun. tarz bir sesi var. geleceği parlak biri.
http://www.youtube.com/watch?v=_k92hbZqiTs
acayip bir flowu olan makine mc. ördek sesiyle insana değişik bir haz verir.
bilinmeyen artizzzler albümü ile aşmış mc.
2 defa gırtlak kanseri ameliyatı olan başarılı mc.
No1 ile karşılıklı dissleri vardır. No1, Altkatla yaptığı diss ile galip olmuştur. şehinşah ın no1 e ilk diss i vah vahap vah, ikinci diss i ise hiphop okulu mezuniyet balosudur.
işte o kapışma;
Şeyho vs. No1
http://www.youtube.com/watch?v=wc2p7z6ujmI
No.1 e diss atarak hayatının hatasını yapmıştır. Cevabını da almıştır.
Şahların şahı anlamına gelen kelime.
Parasını alip partilere katilmayan gotos.
parasını alıp partiye gitmez, diyen kişilere karşı; seni mi dolandırdım ulan dolanmasaydın o zaman. olan olmuş şimdi yol al domaldan. diyen kişidir.
şeyn şeyn diye bi mahlukati viranesi var ki evlerden irak.