bugün

entry'ler (401)

algida vs panda

panda adamdır.

keira knightley

Oyunculuğu iyi kendisi de iyi bence.

bitexen

Su aralar hesap acana 150 tl odul veriyorlar. Ayrıca referans kodumla uye olursaniz kendi referans gelirimden 10 bitexen coin de ben size gonderiyorum. Toplamda yaklasik 200 220 tl kazanma firsatiniz oluyor. Referans kodum 88590830 uye olurken girmeniz gerekiyor. Doğrulama yaptıktan sonra bana mesaj yoluyla mailinizi iletin size geri odemenizi yapayim.

bayram günlerini sevimsiz yapan durumlar

Zorla aratilan ve aranan akrabalar. Normalde tum yil konusmadigin akrabalarin bile aranir. Hadi iyi bayramlar havalar nasil diye sacma sekilde konusulup telefon kapatilir.

amber heard

Johnny Depp'in başını yakmış hatundur.

johnny depp in karayip korsanlarından şutlanması

Muhtemelen artık tutmayacak serilerden birisi olacak. Biz Karayip Korsanları'nı Johny Depp ile sevdik...

johnny depp

Adamın dibi.

rise online

Knight Online'ın çakması gibi görünen oyun. Tamamen Türkçe diyorlar ama hiç te öyle değil. Görevler yetersiz, dungeonlar kapalı ne zaman açılır belli değil. Ayrıca yönetim olumsuz yorumları forumlarından ve mecralardan kaldırtmakta, anladığım eleştiri kaldıramıyorlar. Grafikler desen M.Ö kalma gibi. Deneyin kendiniz karar verin derim.

shutterstock

artık pasaport zorunluluğunu kaldıran fotoğraf satma sitesi. Eğer fotoğraf satarım para kazanırım diyenlerdenseniz, vereceğim linkten üye olabilirsiniz. Fotoğraflar kaliteli ve net olmalı. Yoksa siteye kabul edilmiyorsunuz.

Kayıt linki: https://www.shutterstock...._source=ctrbreferral-link

Bu da benim portföyüm: https://www.shutterstock.com/g/berkay%20ozturk

Portföyümden destek amaçlı fotoğraf satın alabilirsiniz.

ford courier

5 aydır kullanmakta olduğum bir araba. Benim görüşlerime göre oldukça narin bir araba. Benim aracımın yüklü olmasından mıdır (kapalı kasa kullanıyorum arkası yük dolu işim gereği) bilemem ama rampada araba tıkanıyor. Tabi içi boş başka courier ile deneme yaptığımda araç zorlanmıyor. Kokpit tasarımı çok iyi ve standart versiyonunda orta kısımda telefon ve navigasyon koymak için bir stand oluşturulmuş, en sevdiğim özelliği bu.

mobincube

Bir suredir bana gelir kazandiran bir mobil uygulama yapma sitesi.

mobincube

Başlığının anlamını bilmediğim fakat işe yararlılığın %100 olduğu bir site. Sitede kodlama bilmeden android uygulamalar hazırlayabiliyorsunuz. Yemek tariflerinden tutun da istediğiniz gibi uygulamalar yapabiliyorsunuz. isterseniz sevdiğiniz şarkıcı adına isterseniz radyo televizyon uygulaması yapılabiliyormuş duyduğum kadarıyla. Sistem gözlemlediğim kadarıyla oldukça güzel. Reklamlar var, reklamlarla gelir elde edebiliyorsunuz. Sistem ispanyolların yapımı. Siteye ulaşmak için de şöyle linki bırakayım. http://www.mobincube.com/...c6ac74abb3df1ba3723121615

Tanım olarak kodlama bilmeden android, windows phone, ios uygulamalar hazırlamaya yarayan sürükle bırak mantıklı kullanılan site.

edit: oyun yapılmıyor. Sadece uygulama yapılıyor.

28 29 kasım 2015 direksiyon sınavı

Toplamda iki gun olan ve benim Bu Gün girdiğim sınavdır. Gayet hos bir sekilde arabayi kullandım. Müfettişler iyidi ve sohbet ederek parkuru tamamladım. Sonuçları yarına alınca editlerim.

eminem deyince akla gelen ilk şey

Berzerk klibindeki o gosterdigi saat.

chopstick

uzakdoğulu insanların yemek yemekte kullandıkları bir çeşit bizdeki çatal. daha doğrusu bizdeki çatalın uzakdoğu versiyonu. bunlarla yemesi çok zevklidir. öğrenmek isteyenleri de şu linke alalım. http://koreninbuyuludunya...pstick-en-kolay-nasl.html

the elder scrolls v skyrim

serinin efsane oyunudur, her şey açıkça düşünülmüş ve geniş yelpazee sahiptir. Gri tonlamalara sahiptir ağırlık olarak anı zamanda. bu da gece atmosferini çok başarılı yansıtmaktadır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Paramore: Where The Lines Overlap.

hastane kokusu

Ustunuze sinen kokudur.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

arada kalıyorum.

curved tv

kavisli ekrana sahip olan televizyondur. bu gün satın aldığımız televizyondur da.