bugün

çük gibi yarışma.
en fazla 8 bölüm yayınlanır. kimse böyle bir şaklabanlığı izlemez sanıyorum.
kolay para kazanma uğruna şaklabanlık yapan denyoların üstüne bir de bilgi yarışması formatında sunulması gayet abesle iştigal etmektir.
özellikle cahil ve ruh hastası tiplerin yarışmak için seçildiğini gösteren yarışma.

--spoiler--
m. ali erbil: dün günlerden çarşambaysa yarın günlerden nedir?
yarışmacı: salı?
--spoiler--
Sululuğun hakarete dönüştüğü program.
afrikada ki aç insanlar düşünüldüğünde heba edilen yiyeceklerin hesabının verilemeyeceği bir yarışma.
izlerken insanda reyting sen nelere kadirsin, mali yine mi sen, bunları nerden buluyorlar gibi düşüncelerin aklınızdan geçeceği yarışma.
(bkz: Komik)
yıllardır televizyonlarımızdan inmeyen az beyinli bir şakraban tarafından hazırlanan, kendisine yakışan hede. ayıptır, yazıktır yani insanlara 2 kuruş kazandırmak için bunca işkenceyi yapmak. evet tam anlamıyla işkence yapıyorlar ve bunları televizyonda insanlara izleyip gülmelerini bekliyorlar.

biz hala boşu boşuna horoz güreştiren, köpek boğuşturanlara kızıyoruz. gözümüzün içine içine sokulan bir rezalet var şu aralar. niye sessiz kalıyoruz peki. bu mudur doğru televizyonculuk anlayışı? insanların ekonomik durumlarından nemalanmak?

yazıklar olsun sana mehmet ali. yazıklar olsun..
(bkz: allahin mali)
g.tüne elektrik verdiğim mali nin sunduğu paraşizopsikopatolojik rezillik.
israfın tavan yaptığı eğlence programı. yok kafaya yumurta vurmalar, yok kafaya pastayla girişmeler, yok balonun içine hazır çorba, sirke bilmem ne koyup patlatmalar,vücuda bal sürüp prgram bitene kadar birbirine yalatmalar *...
ihtiyacı olan birine verin lan. manyakmısınız, o yumurtayı alamayan nice muhtaç insan var. öğrenci evlerinden hiç bahsetmiyorum bile, bi koli yumurtaya kırk yıl kölelik yapacak haldeydik be. o yumurtalar kafalarda kırılırken içim gidiyo şerefsizim.
bildiğin "israf" üzerine kurulu program. caanım pastalar çat çut g.tümden çirkin suratlara yapıştırılıyor. lan burası amerika mı? herkes aç ulan, herkes açken sen de ekmeği at zaten. ekmek dedim de, ekmek bulamayanlar gitsin ordan pasta yesin*.
ulan not bee: yazıdaki düşüncelerin tümü bana ait olup, son cümlenin virgülden sonrasını recep tayyip erdoğan'ın her fırsatta aslında söylemek istediklerinin bir özeti olduğunu tespit ettim, gözünüze sokar, arz ederim.
yarışmacılarla sunucunun gerizekalılık yarışı yaptığı gereksiz program. geçen akşam otobüste açtılar da sinirim bozuldu. ne kadar salaksınız siz ya. oraya çıkıyorsunuz kendinizi rezil ediyorsunuz. gurur yok mu sizde hiç?
tamda mehmet ali erbilın kendi formatındaki soytarı programı.
(bkz: yapma mülayim at o bombayı elinden)
tam anlamıyla rezillik ama rtüktekilerde izliyor herhalde.
yumurta sotoklarını tükettiklerinden bitmiş yarışmadır.* bu mali nasıl bulur bütün delilileri anlamam yani ya adamlar rol yapıyolar ya da mehmet ali deli mıknatısı gibi bişey. istanbulun bütün delileri bunun programında ya yarışmacı ya seyirci oluyr çünkü.
1,5 bin tl kavramını yaratmış program. teklif 2000 den 1500 e düşünce rejinin de beyin düşmüş.
http://img33.imageshack.us/img33/5486/27102009a.jpg