bugün

saçma sapan bir harekettir.
sonuç ne olursa olsun şarkının gazıyla çıkma yola, yolda kalırsın.
eğer sarhoşsanız saçmalamak üzere olduğunuz anların başlangıcıdır. ayılınca ise "ben naptım?" diyebilme ihtimaliniz oldukça yüksektir. en temizi içmeye başlamadan önce telefonu kapatmaktır.
gaza gelen insanların , gaza geldikleri yollardan biridir .
uymayınız siz onlara , bırakın o sizi arasın
kontörün, pardon liran boşa gider.

(bkz: ne konuştuğu anlaşılmayan sarhoş)
+ merhaba eski sevgili.
- ah, hayırdır ne diye aradın?
+ şarkıların gazına geldim ben...
- ayy normalde seni görünce kafanı koparasım gelse de bu sözün tüm kirli geçmişimizi sildi.
+ bak o zaman dinle.
acayip heyvanlara benziysun tenceresiiz....
- bu ne allah'ın belası.
+ ne bileyim, kuzenim atmış dinledikçe aklıma geliyorsun ve acayi...
dıt dıt
geçmişe mazi, geleceğe niyazi lafını özümseyemeyen bünyelerin yaptığıdır. elinden telefonu alıp, tokatlamak lazımdır arayanları.
''şarkıların günahı yok,
acıtan sensin içimi.''
basit erkek modeli bir şarkıda gaza geliyorsa
ismayil yk nın bas gaza aşkım şarkısını hiç dinlemesin o ergen.
Napiyorum ben bu duygusallıktan kurtulmam gerek diyerek toparlanılmazsa kötü sonuçlar doğuracak olan durumdur.
diğerlerini dinleyip pişman olma sebebidir...
birde bunun sözlüğün gazına gelip yapılan versiyonu vardır.

(bkz: mutlu vatandas)
terslenip kıçının üstüne oturma sebebi olabilecek durumdur.
top 10 hata listesinde 1 numara.
aradıktan sonra neden aradım ki düşüncesi oluşur ve kız o günden sonra hep ilgi bekler yapılcaksa iyi düşünülmesi gerekir...
ismail yk nın canım acıyor şarkısını da dinliyorsanız of ki ne of. bu şarkı aramak için yeter de artar.
ismail yk'nın allah belanı versin şarkısı eşliğinde aranması mükemmel hissiyatlar doğurur.
ah bu şarkıların
(bkz: gözü kör olsun)
kesinlikle alkolünde payının olması gereken durumdur sadece şarkıyla zordur...
Cengiz kurtoğluyu dinleyip gaza gelmek olabilecek bir durum. Daha çok aratır o sevgiliyi.
yarayı kaşımaktır. çünkü çok büyük ihtimalle eski sevgili eski sıfatından memnundur ama işte bazen de ferman dinlemiyor gönül.. kendinizle çeliştiğiniz anlarda vuku bulur genellikle, şizofren diyaloglara sebebiyet verir;

-ama özledim.. (iç çeker..)
-aman ya o özlesin nedir yani! (kibirli bir de..)
-ama özlediğimi ona değil de kime söylicem.. (hüzün keder karışmıştır, ses titrer..)
-o seni özlemedi belli ki! o kaybetti... (kaybettiğini itiraf edemez, özlemişsin işte daha ne!)
-arayım ya ne olacaksa olsun, yüzleşirsem daha kolay vazgeçerim.. (nah! bi de gururundan olacan haberin yok!)

neticede arama yapılır, sonra bir şizofren diyalog daha...

-iyi mi oldu şimdi? umursamadı işte.. (ben demiştim tripleri... kime söylüyosa! )
-aman napim aklımı kurcalayacaktı (içimde kalacağına kusayım diyor..)
-havalara girdi bi de hasbam, aramayacaktık olum (şizofreni zirve yapar)
-ee napim daha da aramam (arayacak...)

yalnızlık kötü tabi...
sonrasında eski sevgili tersler ve pişman olunur bu görüşmeden sonra winamp açılır ve varsa ismail yk dan Allah belanı versin yoksa benzer bir şarkı bulunur ve gaz kaçar.
denemeye değmez. alkolün de etkisiyle hüsranla sonuçlanabilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar