bugün

sonunda özümüze dönmeye başladığımız gerçeğidir. gök tengriden şükürler olsun. evet. görsel
kardeş 21:30 'da bi logo geliyo ekranın sağ altına .
'' hadi çocuklar uykuya '' diye
hadi kardeş uyu gözünü sevim.
Öz ile alakası olmayan şeydir. Özüne dönmek isteyen varsa maymunlarla takılsın mk
Edit: Evrime inanmıyorum... Buna inananların çoğunluğu evrime inandığı için yazdım.
qafir müslümanları korkutan gerçektir. sizleri gök tengriye havale ettim.
görsel
görsel
şamanizm öz(ilk) dinimiz değildir ki, tengrizm ilk dinimizdir. ikisi birbirinden farklı inançlardır. türklerin şamanistik inançları olmuştur(hala daha vardır,hatta islam ile karışmıştır:nazar boncuğu, kurşun dökme, türbelere çaput bağlama vb.) ama esas dinleri tengrizm dir. türkler zaten eski inançları ile islam'ı harmanlaştırmışlardır, iyi de olmuştur bir yönde. bir nevi emevilerin etkisiyle yaratılan araplaştırıcı islam etkisinden uzak tumuştur bu durum.
resmi dinimiz olarak kabul edileceği günler uzak değil. http://www.bilinmeyenturk...s/2013/11/samanizm-22.jpg
islam geldi töremiz bozuldu ve artık hızla geçmemiz gereken doğru yoldur. eskiden kızlarımız toplumda saygı gören bilge bireylerdi. şimdi tecavüze uğrayıp yakılıyorlar. evet
görsel
yükselen tengricilik ile durdurulamayandır. görsel
islam karşısında hergün yükselen özümüze dönüştür.
Geldiği gibi gider.
Hakkıdır, hakk'a tapan milletimin istiklâl!
işte bunlar hep hüseyin nihal atsız okumak.
halkın hızla öz dinine dönüşü olayıdır. özellikle son olayların etkisi büyüktür.
yadsınamaz gerçektir. halk öz dinini geri istiyor. ne o arap şeysi . evet
Şamanizmi kim biliyor onu söyle sen bana.
Çocuklar önce kutsal ot ve ayata ile başlayalım.

Ben size yol gösteririm.
kardan adam olur türkçüden olmaz sözünün doğruluğunu bir kez daha gösteren iddia.
öyle böyle komik değilsiniz siz ya.
artık herkesce kabul gören gerçek. özümüze dönüyoruz tengrinin izniyle.
ben demiştim demeyi sevmem ama yükselen akım olmasıdır. aşırı doz islam sonucu olacağı buydu.
(bkz: şamanizm ne amk)
günümüzde hızla takipçisi artan islamın yanında pek de gümbür gümbür olmayan gerçek. ayrıca bunu yazan sivri zekalının şamanizm ile tengrizm arasındaki farkı bilmeyişi de bir o kadar ironik *
kahrolsun şamanizm! yaşasın Tengricilik
genç şamanlar rahatsız.

%0.05 i evinde zor tutuyoruz.
(bkz: anlıyorum)
(bkz: illa bir dine inanmak isteği)
(bkz: bi bitmediniz)
Arapcilari rahatsız eden durumdur. Hayırdır kardaş pek bir emevi gördük sizi.