bugün

avea'nın aslı karakterine karşı, turkcell'in biz sizin reklam karakterini siken adamı alır ve sizi sikeriz demeye çalıştığı, özenti bir reklam.
o adamdan ancak ıssız adam olur başka bir şey olmaz denilebilecek reklam.
hidayetin reklamdaki dansının yanından bile geçemeyecek olan reklamdır.
filmin anasını ağlattım birde Turkcellin canına okıyım diyen rıssız adamın reklam filmi.
izlemekten biktiran en az "merak ne guzel sey guzel sey merak" reklami kadar sıkıcı,bogucu bir reklam.
ıssız adamın neden ıssız olduğunu anladığımız reklam. film tam olarak anlatamamıştı galiba. turkcell sağolsun anlamamızı sağladı.
merak içinde bir iş adamıyım
sabırsızım her an cevap almalıyım
bak ne hızlı uçuyor şu martı
ben de olabilsem o kadar şanslı.

ben de soru çok bağlantı yok
bağlananana dek bana cevap cevap yok

toplantıya kaldı tam 10 dakika
benim dosya hala laptopta

sende soru çok bağlatı yok
bağlanana dek sana cevap cevap yok..

sözlerini içeren reklamdır. durduk yerde işadamı polemiği başlatmakta ve turkcell vınn ile mutlu olmaktadır..

son olarak : ıssız adamın hakikatten bağlanma sorunu var dedirten reklamdır.
Seslendirmesini Ege Çubukçu'nun yaptığı reklam.
cemal hünal'ın ses tonuyla çok sevimleşen reklam. ayrıca insanları etiketlemememiz gereken bir başlık. adamın bir adı var değil mi?

(bkz: cemal hünal)
ege çubukçu seslendirmesi yüzünden bok gibi olmuş reklam. bide sanaryo felaket. sarp feci sırıtıyor. turkcell gibi bir firmaya yakışmayan reklam.
ıssız adamın papaz kafasıyla oynadığı reklam. saçları çok enteresan. kestir lan bu sıcakta ne tutuyon onları kuş yuvası gibi.
ülkedeki en iyi reklamlara sahip turkcell' i bitiren reklam filmi. umarım tek film olarak kalır. bir de devamını izlemeyiz. yine sarı şapkalı sıpalar olsaydı reklamda eminim ki herkes bayılırdı.
şu sıralar türk tv'lerini sarmış beyin sikici reklamlardan bir örnektir. (gerçi bizim reklamlarımız her zaman her daim berbattı ya neyse)

bir de sabah akşam sinir titretmekte olan, "ah nerede vah nerede" şarkısını kullanan "fark nerde fark nerede, bak göremezsin fark nerede? abeceee abeceee!" temalı berbat reklam var şu an tam sinirlenmişken yazıvermek istediğim.
sözlükte de, sokakta da yapılan yorumlara bakılırsa ıssız adam'daki rolünün cemal hünal'ın üzerine yapıştığının göstergesi olmuş reklamdır. ayrıca böyle üzerinde ağıııır sorumluluklar olan bir adam nasıl toplantıya 10 dk kala hala vapurda rap yapma çabalarında ve neden daha önceden o dosyayı her nereye göndermesi gerekiyorsa göndermemiş, anlamış değiliz. dertleri sadece akılda kalıcılıksa, evet başarılı bir reklamdır.
sadece seslendirmesi iyi olan reklam.
hatta radyodan neyim dinleyince daha iyi oluyor. ıssız adam'ın o saçma hallerini ve senkron kaymalı ağzını görmüyorsunuz.
"adamın başına ne gelirse ya meraktan*, ya ...* en iyisi turkcell 3g'ye gelmeyelim" düşüncesini bünyeye zerk eden reklamdır*.
Ses-oyuncu ikilisi uyuşmuyor, reklam içten değil, pek sempati duymadığım reklam son günlerde.
turkcellin abonesiz operatör olma yolunda attığı kendinden pek emin adımlardan biridir. kimileri için Reklamı ben çıngıl üzerinden yaparımın başka bir kanıtıdır.
(bkz: #5719033)

türkcell in bildiği tek şeyin yakaladığını tikmek olduğu çıkarımının da yapılabileceği reklamdır.