bugün

insanlarımızın üstüne yapışan tembellik durumudur. öyleki oturduğu yerde yarım sayfa yazıyı okumak yerine özetini arar.
bu başlığa entry gir...
bilgisayar başından kalkıp tuvalete gitmektir, bir türlü yapılamaz.
kalkıp televizyon kumandasını almaya üşenip sevmediğin bi diziyi izlemek zorunda kalmak.
kesinlikle kahvaltıdır.
hayatı düzene sokmak, hedef belirleyememek. bu üşengeçlik bana gerçekten de ne istiyorum, ne yapıyorum sorusunu sordurtmuyor, yakında savaşım var bu kavramla. yakında diyorum çünkü şu an çok üşeniyorum, savaşmaya da mecalim yok. neyse ben biraz daha uyuyayım..
Bilgisayarı kapatmak, prizleri boşa çıkarmak...
Çiş. Wc ye gitmeye üşeniyorum.
(bkz: çiş)
Tuvalete gitmek olsa gerek. Sabahtan akşama kadar hatta geceye kadar tuttuğumu bilirim. Çok üşeniyorum be sözlük kim gitcek şimdi tuvalete.
Kumanda uzak diye ayni kanali izlemek. *
Su an uyku desem. Ben insan değilim sanırım.
Duş. Bide hava soğuksa of ertele erteleyebildiğin kadar.
Mutlu olmak.
seks tabi ki.
işemektir.
Lan siktiriboktan bir ösym tutanağı hazırlayacağım, alt tarafı 10 dakikalık iş. Yemin ederim 1 haftadır bekliyor masamda.

Evet devlet memuruyum.
(bkz: sevgili)
gerçekten üşeniyorum önce birini bulacaksın, konuşacaksın, aktivite yapacaksın, öpüşeceksin sinema cafeye gideceksin ve sonra sevişeceksin. Sonra evlilik hayalleri kuracaksın. Ve ciddi değilsen ayrılacaksın. Anlatırken bile yoruldum..
yataga işeyip girersin 1 saat sonra uykun gelir ama eş zamanlı olarak işeyesin gelir işte o zaman bittin.
işemek falan değil sıçmaktır o. şimdi kalksam 15-20 dakika salak salak fayansları sayacağım. ne gerek? zaten uyurum birazdan. sabah dökerim betonu.
Kalkıp kumandayı alıp TV kanalını değiştirmek.
nefes almak. arada boğulup ölecek gibi oluyor son anda canımı kurtarıyorum.
Gece susuzluktan olsende kalkip su icmemektir.
Tuvalet.
En başında geliyor tuvalete gitmemek mesane filan kalmayacaK bu yuzden.